Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 мисля, че бъркате стрина Здравка с Дилан

 

Много ме кефеше през 2010-2011. Имаше яки песни.

 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-големият хит в кариерата на Гюрулту. Даже в клипа е нетипично за нея женствена и секси.

Онзи ден я слушах. Мисля да направя ремастер на клипа.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

И кой тогава ги е купил тия близо 400 билета в 2024, щом е била известна само две годин?. Лия е известна почти десетина години и изкарва огромни хитове. Но към днешна дата е непозната за младите. Учудвам се, че прави концерт.

Ми за 2 години са я чули 400 валяка.

10 години, ама на Меркурий, не тука.

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Just_Me каза:

 

Ама що е толкова лоша 😂 Направо очаквам да напише "ти не знаеше ли, пикло?" 😆

Откакто спря да посещава моя кабинет е все една нервна, сприхава. Така става с напусналите ме пациенти. :3fdb8960598fa63e:

- Д-р Хинова

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Флописия не направи нито едно средно хитче от песните. Тази и другата от Пашев са напуснали дневният топ 20, баладата и тази с Лъчо даже и в топ 100 не са вече.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев когато направи хитче и ТРИМА текстописци го ос*рат с:

"Пий на екс, хабиби! Екс, екс с теб хабиби. Наливай й на екс, я хабиби! Дай ми, дай ми, дай ми, я хабиби! Екс, екс, екс с теб хабиби, дай ми! Екс, екс, екс с теб хабиби, дай ми! Наливай й на екс, я хабиби, дай ми! Дай ми, дай ми, дай ми, я хабиби!"

image.png.b2c4fe085023824a86816b47e869e8df.png

  • Haha 4
  • Casper 2
  • disgusting 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

И кой тогава ги е купил тия близо 400 билета в 2024, щом е била известна само две годин?. Лия е известна почти десетина години и изкарва огромни хитове. Но към днешна дата е непозната за младите. Учудвам се, че прави концерт.

Радвам се, че не съм бил роден, когато е спряла да пее. С този си акт е направила само добро на човечеството. 💋

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 мисля, че бъркате стрина Здравка с Дилан

 

Не го бъркам, Дилан е готин пич с хетеро имидж, винаги съм го харесвал. Сега ми напомни, че преди 2 години се беше отчел с песен, която ме кефи. Даже гледам дръннала 6.5 млн.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Откакто спря да посещава моя кабинет е все една нервна, сприхава. Така става с напусналите ме пациенти. :3fdb8960598fa63e:

- Д-р Хинова

Младото жребче явно не я клати достатъчно интензивно или е й било шутчето. :( 

Току що, Balkandji1 каза:

Не го бъркам, Дилан е готин пич с хетеро имидж, винаги съм го харесвал. Сега ми напомни, че преди 2 години се беше отчел с песен, която ме кефи. Даже гледам дръннала 6.5 млн.

 

Имаш вкус!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малоумна стратегия от Алис, затова флопва. Не знам защо чалгоресите си мислят, че като изсипят няколко силни песни - ще станат хитове одма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Флописия не направи нито едно средно хитче от песните. Тази и другата от Пашев са напуснали дневният топ 20, баладата и тази с Лъчо даже и в топ 100 не са вече.

 

Глупачката реши да се прави на световна звезда и загуби. Вместо да беше пуснала най-яката песен като единствен сингъл... щеше да се открои повече. Сега се набута за 4 песни на куп, от които 3 ще бъдат автоматично забравени и никоя няма да е поне среден хит.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Малоумна стратегия от Алис, затова флопва. Не знам защо чалгоресите си мислят, че като изсипят няколко силни песни - ще станат хитове одма. 

Ако са силни ще станат, тук само тази от Пашев звучи хитове, но е 1:1 с много други песни, най-вече с Прощавам ти, която още се върти. Никой не е виновен на Ася, че пусна 4 слаби песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кого е музиката на първият им дует? Страшно се открои тази песен тогава с този аранжимент сред всички по-модерни песнички на лято 2014.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ми е смешно като се сетя на кого връчиха наградата за Дует на 2014-та, при все, че имахме глобаните хитове Боже прости, Чуй ме; А така, така и Каза ли го в съшата година.😳

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Глупачката реши да се прави на световна звезда и загуби. Вместо да беше пуснала най-яката песен като единствен сингъл... щеше да се открои повече. Сега се набута за 4 песни на куп, от които 3 ще бъдат автоматично забравени и никоя няма да е поне среден хит.

Точно така, нейна грешка си е. Още в началото казах, че ако ги пусне и четирите няма да се забележат. "На екс" и "Беше ли ти яко" са готини и имаха шанс. Уви като си глупав нищо не помага.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Още ми е смешно като се сетя на кого връчиха наградата за Дует на 2014-та, при все, че имахме глобаните хитове Боже прости, Чуй ме; А така, така и Каза ли го в съшата година.😳

Същата мрънка, че не получавала награди на времето.😭

Демото на Боже прости беше по-голям хит от дуета на Счети и Ави Боклуки.

*Исках да го постна ама е изчезнало от тубата ХЕЛП *

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

На кого е музиката на първият им дует? Страшно се открои тази песен тогава с този аранжимент сред всички по-модерни песнички на лято 2014.

 

На Калин Димитров, а текстът е на Денчева.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Същата мрънка, че не получавала награди на времето.😭

Демото на Боже прости беше по-голям хит от дуета на Счети и Ави Боклуки.

*Исках да го постна ама е изчезнало от тубата ХЕЛП *

Лириката на живота ми:
"за тебе бих ебaл..."

WWW.VIDEOCLIP.BG

Гледай 2014 - GALENA I FIKI - BOJE, PROSTI ( ISKAM TE ) Галена и Фики - Искам те, видео качено от lubopitka761, във Videoclip.bg - видео споделяне за всички българи!

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...