Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

мегафлоп, а фактът, че Емилия я пусна в ден на национален траур....

Аз пък се чудех как първият им дует "Кой ще му каже" стана такъв хит. Знаеш как root-вам за Емилия и песните й ме кефят, но от "Кой ще му каже" ми се повръщаше, а стана един от големите хитове на годината. Един от моментите, в които аз и масите сме на различни честоти.

Иначе Ави винаги ми е дразнел с прекалената си превъзбуденост за възрастта си. Абе, чиче, приличаш на 50 годишен, къде ми скачаш като 17-годишно лапе. Поведението му отива на друг тип визия.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Най-погрешният акъла ми отвя. Сърца изпраща ми, душата вади ми... Не казвам имена, че ще войнааа..  ❤️

Много добро подадение на Ася и Стружаро. 🥰

От дни насам е ясно, че с Danger. водите някаква любовна афера. 😂😂😂 Как не спря това хлапе да забърква интриги.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики в пика си, Галена актуалната певица на годината, реклама от скандалното демо, семпъл клип с по една визия, заразна мелодия, беквокали от Софи Маринова и инерция от Кой - заслужено първата песен която над 10 дни не падна под 100к и счупи рекорди. До днес още се слуша и прави по 2-2.5М на година.

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

От дни насам е ясно, че с Danger. водите някаква любовна афера. 😂😂😂 Как не спря това хлапе да забърква интриги.

Ние изконсумирахме любовта си още преди 2 години в Дубай. Не е нещо ново😁

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Stela каза:

Точно така, нейна грешка си е. Още в началото казах, че ако ги пусне и четирите няма да се забележат. "На екс" и "Беше ли ти яко" са готини и имаха шанс. Уви като си глупав нищо не помага.

Даже и албум не пусна за който говореше. Поне да не беше казвала нищо. Още по-голям резил.
На Галена албума кога излиза? Края на юни или юли? Ясно, че ще го забави?

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Фики в пика си, Галена актуалната певица на годината, реклама от скандалното демо, семпъл клип с по една визия, заразна мелодия, беквокали от Софи Маринова и инерция от Кой - заслужено първата песен която над 10 дни не падна под 100к и счупи рекорди. До днес още се слуша и прави по 2-2.5М на година.

 

Може след някоя друга година да излети от канала на Планета, при все че Оцко се е подписал като автор на песен, изградена изцяло от 1 семпъл, който е закупил за някакви 10 долара с нетърговски цели.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Ганев когато направи хитче и ТРИМА текстописци го ос*рат с:

"Пий на екс, хабиби! Екс, екс с теб хабиби. Наливай й на екс, я хабиби! Дай ми, дай ми, дай ми, я хабиби! Екс, екс, екс с теб хабиби, дай ми! Екс, екс, екс с теб хабиби, дай ми! Наливай й на екс, я хабиби, дай ми! Дай ми, дай ми, дай ми, я хабиби!"

image.png.b2c4fe085023824a86816b47e869e8df.png

Факта че от целия “албум” беше решила че точно тази песен е най-подходяща да бъде изпята с бенд в зала пълна с хора, очакващи гръцка звезда и облечена в пелерина >>>

 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Истинска кралица, извадила метереологичната прогноза на времето, преди това изпълнение:

 

Истински скандал направи през 2024 на Евровизия използването на нова технология за фейк аплодисменти и анти освиркване, докато Андра го прави преди 10 години. НОВАТОР КАКЪВТО И НИКОЛА ТЕСЛА НЕ Е БИЛ!

  • Thanks 3
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво е това мъртвило на хита "Пияни нощи"?

 

Заслуженото. Не знам как някой може да я харесва тази незапеваема песен. Сигурно е купувала гледания тая неприятница.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Заслуженото. Не знам как някой може да я хресва тази незапеваема песен. Сигурно е купувала гледания тая неприятница.

Аз я харесвам. И беше тотален хит, най-големият самостоятелен за 2022-ра.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Истински скандал направи през 2024 на Евровизия използването на нова технология за фейк аплодисменти и анти освиркване, докато Андра го прави преди 10 години. НОВАТОР КАКЪВТО И НИКОЛА ТЕСЛА НЕ Е БИЛ!

Методът Андра - 6-9 !

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Заслуженото. Не знам как някой може да я хресва тази незапеваема песен. Сигурно е купувала гледания тая неприятница.

Беше си хит реално, не мисля, че е купувала. Слушаше се доста и се задържа с гледанията дълго време.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...