Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Десовите как ще коментират че Счети сама си преписа титлата най-ангелски глас?!😭

image.png.3a9a3c981265bc0847e2c637f6b9d695.png

Но Деса не преписа, че е Счетоводителка. Кой като Ема розовата коса?

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Някой помни ли я? 😁😂

 

Не знам откъде, но само съм чувал този артистичен псевдоним, без да съм попадал на нито една песен. Разбирам защо се гавреха с "Пагане".

Тая никога нямаше да прокопса. Нито 2001, нито през 2024. ПАГАНЕ? Какво е това въобще? Явно е дело на Славчо :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:
WWW.MARICA.BG

Галена не е на себе си от случилото се и заради Галин се наложи на осуети плановете си за своя рожден ден, който беше на 21 май   Зад кулисите на фолка г...

коя от двете е Путин и коя дядката от САЩ?

OMG истина е значи. И албумът й е трябвало да излезе на рождения ден, а заради песента на Симона и Мирела преправят флашки... Скандално. Голяма смелост от Галин да прави сечено на най-голямата в бранша, но в същото време е постъпил много долно. В статията пише, че Галена още миналата година е казала на Галин, че ще прави тази песен...

@Danger. Коментирай.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Единствените изпълнители с над 100 хлд. последователи в Spotify:

1. Галена - 252,682
2. Преслава - 205,377
3. Меди - 146,911
4. Криско - 121,084
5. Галин - 120,383
6. Тони Стораро - 116,619
7. Фики - 112,840
8. Азис - 111,167
9. Емануела - 105,366
 

Азис е толкова надолу защото половината му слушатели в тубата са мангали ли?

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не знам откъде, но само съм чувал този артистичен псевдоним, без да съм попадал на нито една песен. Разбирам защо се гавреха с "Пагане".

Тая никога нямаше да прокопса. Нито 2001, нито през 2024. ПАГАНЕ? Какво е това въобще? Явно е дело на Славчо :D 

Пагането е жрица, любимата на Хан Аспарух.

Screenshot_20240526_180027_Chrome.jpg.2a402ec261ac3a9fbcbfcfbd4322fd13.jpg

😁

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Азис е толкова надолу защото половината му слушатели в тубата са мангали ли?

Еми Азис никога не е имал големи фен групи като Галена, Преслава или тийн идолите на попа. Просто слушатели и признание заради гласът. 

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Дали не ни подготвят Алма на Евровизия 2025 под шапчицата на Бугария?

Ама тези Дара и Алма сякаш са един и същ човек. Еднакво меланхолични "елитарни" задръстенячки. И гласовете им звучат подобно. Някои със същите наблюдения?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

@Danger. Коментирай.

Не е единственият му гаф спрямо нея, миналата година пак се изложи с две песни с откраднат текст от нейни бъдещи такива. Дето се вика, човек не знае как си затваря вратите окончателно. ;)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не е единственият му гаф спрямо нея, миналата година пак се изложи с две песни с откраднат текст от нейни бъдещи такива. Дето се вика, човек не знае как си затваря вратите окончателно. ;)

image.png.f3db936ce6735b4508a1745e5cf33793.png

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Дали не ни подготвят Алма на Евровизия 2025 под шапчицата на Бугария?

Да бе, Саня да се бръкне да плати целия масраф, пък било и за щерка си, как пък не? 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Каква е драмата, не разбрах?

Галена още миналата година била взела песента, която наскоро излезна в изпълнение на Алфите Симона и Мирела "Мой си мерак". Била си уредила нещата, сложила е в албума си, в който всички песни (или повечето) ще имат клипове. Албумът бил плануван да излезе на 21-ви май на рождения ден на Галена. Този подлизурко Галин избързва и също купува правата на песента, пуска я преди албума на Галена и й проваля плановете. Рожденият ден мина, а албумът в момента се преработва заради интригантските схеми на гумното от Добрич. Все пак това е Галена, а не Дебора, на която да прави селски номера.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Да бе, Саня да се бръкне да плати целия масраф, пък било и за щерка си, как пък не? 

 

Кой мислиш, че плати за Крисчън Костов? Клип, песен, проект, реклама? Да кажем, че входната такса може БНТ да е покрил.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

image.png.f3db936ce6735b4508a1745e5cf33793.png

Сега албума дали ще излезе по-рано от юли? :D 
На нейно място щях да дам видеото и песента на някой фен да ми я пусне и да изтече в интернет. Ако стане хит, смятайте.... :D Да апелираме Галя да го направи,  ако ни чете!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Глория почти е продала и местата за концерта в Пловдив.

Screenshot_20240526_175611_Facebook.jpg.018a8ab0e994413ff16cfad5c558dd35.jpg

Когато не може да продадеш зала с 200 места и цели редици от по-скъпичките са празни, но почти продала местата. 

Виж ако беше организирала мероприятието в близкия бостан, където му е мястото, нямаше да има такива проблеми. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Когато не може да продадеш зала с 200 места и цели редици от по-скъпичките са празни, но почти продала местата. 

Виж ако беше организирала мероприятието в близкия бостан, където му е мястото, нямаше да има такива проблеми. 

Местата са 2000, господине.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не иска да прави драма заради момичетата, ако беше песен на Галин вече щеше да има по-сериозни мерки. И мен ме е яд, че не излезе нейната версия, щеше да е тотален хит и да обхване много по-широка аудитория. Чакането на албума наистина ще си заслужава, дори и да излезе месец по-късно заради тези непредвидени обстоятелства.

За мен голяма вина също има и авторът на оригиналната песен, твърде нелепо е да се продаде два пъти една и съща песен след като още дори не е излязла първата. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Галена още миналата година била взела песента, която наскоро излезна в изпълнение на Алфите Симона и Мирела "Мой си мерак". Била си уредила нещата, сложила е в албума си, в който всички песни (или повечето) ще имат клипове. Албумът бил плануван да излезе на 21-ви май на рождения ден на Галена. Този подлизурко Галин избързва и също купува правата на песента, пуска я преди албума на Галена и й проваля плановете. Рожденият ден мина, а албума в момента се преработва заради интригантските схеми на гумното от Добрич. Все пак това е Галена, а не Дебора, на която да прави селски номера.

Не бих се заяждал с богата, известна и луда на тема "кариера" жена с богат мъж с много връзки.

Галин (на Галена) и без това изглежда като човек, който просто посочва кого да хвърлят в Янтра.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Willy каза:

image.png.63083121378f66656d814200dca533d6.png 

💀

C4ema /\u e nuca/\a 🤣

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

с тоя псевдоним не е имала шанс изначално. 

Ko 6a kae6 3a

преди 24 минути, meleto каза:

Не знам откъде, но само съм чувал този артистичен псевдоним, без да съм попадал на нито една песен. Разбирам защо се гавреха с "Пагане".

Тая никога нямаше да прокопса. Нито 2001, нито през 2024. ПАГАНЕ? Какво е това въобще? Явно е дело на Славчо :D 

ga 4akaMe /\u u Paganini?

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Ама тези Дара и Алма сякаш са един и същ човек. Еднакво меланхолични "елитарни" задръстенячки. И гласовете им звучат подобно. Някои със същите наблюдения?

Mpa3q acaHcöpHa My3uka

 

преди 3 минути, DevilWish каза:

Сега албума дали ще излезе по-рано от юли? :D 
На нейно място щях да дам видеото и песента на някой фен да ми я пусне и да изтече в интернет. Ако стане хит, смятайте.... :D Да апелираме Галя да го направи,  ако ни чете!

Tq e no-Bucoko HuBo u HqMa gopu ga Go cnoMeHe, Bce egHo e yMpq/\

  • Like 3
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Според мен не иска да прави драма заради момичетата, ако беше песен на Галин вече щеше да има по-сериозни мерки. И мен ме е яд, че не излезе нейната версия, щеше да е тотален хит и да обхване много по-широка аудитория. Чакането на албума наистина ще си заслужава, дори и да излезе месец по-късно заради тези непредвидени обстоятелства.

За мен голяма вина също има и авторът на оригиналната песен, твърде нелепо е да се продаде два пъти една и съща песен след като още дори не е излязла първата. 

В статията пише, че Галена е платила част от парите и по този начин законът бил на страната на Галин. Но както казваш - авторът е виновен за това.
Ама нека някой пусне песента с видеото ей така.... случайно...... както беше изтекла "Неудобни въпроси", само, че с видео..... Ще му се стъжни, защото нейната версия може и да стане по-голям хит.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

 

За мен голяма вина също има и авторът на оригиналната песен, твърде нелепо е да се продаде два пъти една и съща песен след като още дори не е излязла първата. 

Това щеше да е единственият проблем, ако Галин не знаеше че и Галс е взела тази песен. Сега е просто едно неколегиално ла*но.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Thecranfan каза:

Не бих се заяждал с богата, известна и луда на тема "кариера" жена с богат мъж с много връзки.

Галин (на Галена) и без това изглежда като човек, който просто посочва кого да хвърлят в Янтра.

Ако вече не издава нейната версия, със сигурност няма да го коментира и да прави реклама на Алфите.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...