Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

С нетърпение чакам Чупката да се възроди или да стане тик ток тренд.

Не чакаш ли Да ти олекне да стане тренд в ТТ и да успеем да доживеем третия милион? 

  • Haha 1
  • Kiss 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че Галин е купил песента само защото е разбрал, че Галена я е купила.

Той е купил общо към 15-20 популярни балкански песни, които планира да пусне до края на годината (вече май е пуснал половината).

Но по някое време от източника си, който работи години с Галена (не от Доника, а задкулисен човек) е разбрал че са купили една и съща песен и Галена е почти готова да я пусне.

След което веднага е накарал Симона и Мирела да запишат само припева, за да пуснат “тийзър” преди да започнат да работят по “клип”. 
С тийзъра вече си е запазил правото да е “първи” и две седмици по-късно пуснаха готовия продукт (макар очевидно доста недоизпипан).

Тук съм съгласен че Галена трябваше въпреки това да си пусне нейната версия, защото със сигурност щеше да е доста по-добра и изпипана. 
Но явно е предпочела да понесе финансова загуба, от колкото да бъде обвинена че копира някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Хората ти споделя вътрешно инфо и не цитират само клюкарски сайт, ама като си решил да се правиш интересен - нека.😂

Казал-рекъл. По-зле е от клюкарски сайт даже. Там поне знаем, че една от двете страни плаща. Фокса години така манипулираше с фейк истории на Кама и Цветин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Пуснала Пей сърце, след като Оцко напусна Пайнер.💀
Песен, готова от 2015 и със страшен хитов потеншъл, трябваше да я остави така, защото трябва да сме верни на Пайнера, който на най-свежите награди се изгаври.

Е аз не съм казвал да я зарови тотално, но е факт че по-голямата част от фирмата изчакаха отношенията им да се стоплят малко, преди да си пуснат Оцковите песни, а тя я пусна в пика на скандала, когато отказваха дори да го напишат като автор. Обърнете внимание и на другите неща от поста. Всичките й действия сочат, че е искала да си отмъсти за наградата. Това е проблемното в случая.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбрах от тази статия кога Галена се е скарала с Оцко?

Вярно че от А+Г не е работила с него, но абсолютно всички топ имена и редовни клиенти мистериозно го захвърлиха последните години.

Може би там има някакъв по-дълбок скандал, за който не знаем.
И не вярвам да е клюката че е биел Кристиана, защото някои още си работят с Пашев въпреки че там скандала е много по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Само не разбрах от тази статия кога Галена се е скарала с Оцко?

 

Не тя, Пайнера и Оцко бяха жестоко скарани (Хит Микс тъкмо беше стартирал), а тя си пусна песента от него в най-горещата точка на скандала. Според мен в момента Оцко няма какво да й предложи. Едва ли са в лоши отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Не тя, Пайнера и Оцко бяха жестоко скарани (Хит Микс тъкмо беше стартирал), а тя си пусна песента от него в най-горещата точка на скандала.

Не, визирам статията качена по-рано където пише че Доника е напуснала Хит Микс защото Галена се е скарала с Оцко.

Оцко знам че е скаран с Меди и Сашка, може би покрай тях и Галена да не общува с него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Е аз не съм казвал да я зарови тотално, но е факт че по-голямата част от фирмата изчакаха отношенията им да се стоплят малко, преди да си пуснат Оцковите песни, а тя я пусна в пика на скандала, когато отказваха дори да го напишат като автор. Обърнете внимание и на другите неща от поста. Всичките й действия сочат, че е искала да си отмъсти за наградата. Това е проблемното в случая.

проблемното E, 4e q o6memuxa. 6me ba4ka c koGomo cu caka

Току що, meleto каза:

Помните ли това?

He

  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , fengergana каза:

По темата ще кажа,че братът на Надя преди години ми беше писал да ми каже,че ме е видял на живо,а Здравко Мандаджиев ми честити рождения ден. 🤣🤣 Но не ревнувайте. Аз искам да ме ръгат Емрах,Адам и Галин 😘

Благодаря че си ми оставил Алекс Робов😘

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Благодаря че си ми оставил Алекс Робов😘

Робов май си има комплексите.😂 В колко клипове вече снима сцени в легло или под душ с дрехи.

  • Haha 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Робов май си има комплексите.😂 В колко клипове вече снима сцени в легло или под душ с дрехи.

ga My gageM xAHmoHuo 🤣

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за час - 5 страници за Галена сте изписали. :D 
@Willy @Stela накарайте я да пусне нейната версия и това е. В чалгата се е случвало да се правят подобни неща. 
Иначе вярно е, че е миролюбива. Това ако беше някоя друга..... нямаше да мълчи така на Силвия....
Преслава я бяха захапали, че пее "За да те забравя" и нашата не остана длъжна. Така, че..... А в случая Галена трябваше да нареди Силвето, но тактично замълча.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:
WWW.MARICA.BG

Галена не е на себе си от случилото се и заради Галин се наложи на осуети плановете си за своя рожден ден, който беше на 21 май   Зад кулисите на фолка г...

коя от двете е Путин и коя дядката от САЩ?

ЛГБТ драми. Днес се скубят, утре си го ръгат.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Само за час - 5 страници за Галена сте изписали. :D 
@Willy @Stela накарайте я да пусне нейната версия и това е. В чалгата се е случвало да се правят подобни неща. 
Иначе вярно е, че е миролюбива. Това ако беше някоя друга..... нямаше да мълчи така на Силвия....
Преслава я бяха захапали, че пее "За да те забравя" и нашата не остана длъжна. Така, че..... А в случая Галена трябваше да нареди Силвето, но тактично замълча.

За да нареди някого трябва първо да има грам мозък. Тя Галош името си не може да каже, камо ли да се изребчи на великанката Силвия, която може да я смели от бой.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена хич не обича мръсните номера и точно затова преди години впрегна парите на мъжа си и се уговори с Митака да избутат най-добрата й приятелка от върха...

Не виждам никакъв проблем да си издаде и нейната версия ако правата вече са уредени. Ще бъде по-успешната (и вероятно по-качествената, доколкото тази толкова банална мелодия го позволява) и Гальо ще е ядосан. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DevilWish каза:

Само за час - 5 страници за Галена сте изписали. :D 
@Willy @Stela накарайте я да пусне нейната версия и това е. В чалгата се е случвало да се правят подобни неща. 
Иначе вярно е, че е миролюбива. Това ако беше някоя друга..... нямаше да мълчи така на Силвия....
Преслава я бяха захапали, че пее "За да те забравя" и нашата не остана длъжна. Така, че..... А в случая Галена трябваше да нареди Силвето, но тактично замълча.

Факт е и че Галена държеше правата за една гръцка песен, но преди 2-3г друг/а избърза да пусне кавър на същото парче без да е платил/а. Трепереше да не му направи проблем, но тя не е такава. Нарича се колегиалност и човечност, не липса на мозък, както някои тук казаха.....

Но ако Галин се е омазал, а не композитора - ще се радвам да го осъди 😂

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Галена хич не обича мръсните номера и точно затова преди години впрегна парите на мъжа си и се уговори с Митака да избутат най-добрата й приятелка от върха...

Ей тия пари на Галин как ги намесвате навсякъде 😄 Кво, Бирмата нямаше ли пари? Павел също? Айде, айде..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Десовите как ще коментират че Счети сама си преписа титлата най-ангелски глас?!😭

image.png.3a9a3c981265bc0847e2c637f6b9d695.png

На кой ли не беше присъждана тази титла - на Емилия, Гергана, дори на Преслава дето пък няма нищо общо с ангелски глас, но накрая винаги се връща при оригиналния си собственик, дори когато той (тя) вече е с Мечешки глас.❤️

Btw встрани от бъзика попаднаха ми клипчета от общото участие с Нана, на които ДС пее световни песни на Тина Търнър и др. Ами получават й се супер с по-плътния глас. Той само на чалга песните й не отива, защото сме свикнали да са по-нежни, а не като от кварталната кръчма на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Just_Me каза:

Факт е и че Галена държеше правата за една гръцка песен, но преди 2-3г друг/а избърза да пусне кавър на същото парче без да е платил/а. Трепереше да не му направи проблем, но тя не е такава. Нарича се колегиалност и човечност, не липса на мозък, както някои тук казаха.....

Но ако Галин се е омазал, а не композитора - ще се радвам да го осъди 😂

Знаеш ли за коя гръцка песен става дума?
Не мисля, че ще й се занимава да съди Галин.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...