Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Току що, asylum каза:

To na Bcu4ko cmaHa mokcu4Ho

Tu ce no3oBaBa6 Ha gageHo uHmepBio no mB! 

Kak /\u e c mpo/\ 🤣🤣🤣🤣

Трябва да попитат всички любовници на Галин Алоха Мюзиков.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Дал си му да те ебе и ти е дал права да пишеш вулгаризми!

Просто можеш да използваш a на латиница :D В това е тайната.

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

прави тръби на Ави Бенеди

 

О, не.... Вярно, че имаше песни с това същество. Ето какво ги свързва със Счетоводителката. 
Счета що не иска друг дует с Ави или след Балкания си отвори очите и ушите?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

И този път съвсем не може да се каже, че наградите са раздавани просто ей така, за да има. Може да нямат цифрите на чалгата, но песни като "Дишам" наистина са широко известни, отделно Дара миналата година имаше голям тласък покрай Капките, а и дуета с Тино.

However, Лили Иванова още в началото на концерта ги разби всички следващи с живо изпълнение на нова песен. На 85 години.

Лили, Дара, Софи всичко ми се стори на плейбек? Имало ли е живи изпълнения въобще? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, GSA каза:

Лили, Дара, Софи всичко ми се стори на плейбек? Имало ли е живи изпълнения въобще? 

Лили още има доста мощ за пеенето, на живо си беше. Тя и по концерти е изненадващо добре с програми от по час и нещо, а тук само две песни й се наложи да изпее - нищо работа. :D За другите ми е трудно да преценя, може и да е имало някакъв лайф запис.

Оф колкото и да ми е анти чалгата напоследък бих изгледал с кеф един нов техен сборен концерт или награди, пък дори и да са набутали пак сульо и пульо. Друга емоция си беше, не знам как може толкова да не им пука към днешна дата и да са зарязали всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, GSA каза:

Лили, Дара, Софи всичко ми се стори на плейбек? Имало ли е живи изпълнения въобще? 

И на мен ми се сториха на плейбек всички - Лили, Екимова, Миро, Софка, Дони и тн. Само Графа и Молец бяха на живо. После не гледах 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Лили още има доста мощ за пеенето, на живо си беше. Тя и по концерти е изненадващо добре с програми от по час и нещо, а тук само две песни й се наложи да изпее - нищо работа. :D За другите ми е трудно да преценя, може и да е имало някакъв лайф запис.

Оф колкото и да ми е анти чалгата напоследък бих изгледал с кеф един нов техен сборен концерт или награди, пък дори и да са набутали пак сульо и пульо. Друга емоция си беше, не знам как може толкова да не им пука към днешна дата и да са зарязали всичко.

Mu koū ga HanpaBu He6mo? MuTko /\u, apa /\u 🤷🏻‍♂️

caMo Ivy B guckomeka pa3gaBa He6mo😅

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Mu koū ga HanpaBu He6mo? MuTko /\u, apa /\u 🤷🏻‍♂️

caMo Ivy B guckomeka pa3gaBa He6mo😅

 

НекУй богаташ дето не си знае парите да инвестира в нова фирма и да вземе да помпа нови+стари имена с концерти и награди. В момента жанрът е масово неизвестен и забутан по кръчми и платформи с фалшиви цифри, ако някой се захване да го върне поне на нивото от преди 10 години - ще спечели.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...