Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Balkandji1 каза:

Брутален хит, отново в топ 20 една година след премиерата си:

image.png.38b3ea37167f3f70bf4e3a730f2a9fab.png

Не ми е на сърце тази песен, но определено беше голям хит. Задържа се дълго време и особено по клубовете беше много вървежна. Сега по баловете явно ще има още инерция. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Съди? От къде е инфото?

Жълти предположения. Никъде не са казвали, че ще съдят. Както бяха писали и за датата на албума, че е 21-ви, а то не е обявявано изобщо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Това е толкова нелепо, че чак кефи :D За първи път Ванчелина звучи добре вокално. Поздравления за обработката.

Сам си показа липсата на вкус. Вземи някакви мерки, че почваш да ме притесняваш. 😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Stela каза:

Сам си показа липсата на вкус. Вземи някакви мерки, че почваш да ме притесняваш. 😁😁😁

Tyū e noBceMecmeH xum,

nogaū canyHa, Ma 🤣

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Пазарувала е гледания, снощи беше на 5 хиляди - сега на 133 хиляди

 

Тази жена си живее в собствен свят.. жалко за предната песен, която е супер яка. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DevilWish каза:

Този подкаст ако не се лъжа е от миналата година - февруари или преди това... Аз започнах да го следя на по-късен етап и успях да изгледам всичко. Моето мнение е, че има някои неща които не са по темата. Тази жена специално, Сара Маринова беше интересен гост, но се е случвало да кани и хора които казват неща с които не съм съгласен. 
Иначе първите епизоди са интересни. Честно казано ми се иска да направи песен с поп-фолк звучене. Уникално изпълнява "Песен за Червената шапчица". 

Не знам. Пееща е. Но например това го е изпяла ужасно

Иначе това май си остана най-доброто й

 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Пазарувала е гледания, снощи беше на 5 хиляди - сега на 133 хиляди

 

Реални са. :D 

Както се вижда коментари и лайкове също си е купила. Вече е напълно невъзможно да хванем, когато купуват.  Освен когато флопнат изведнъж, щото не им се плаща повече.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , FolkEmpire каза:

Когато излезе Диамант-а, страшно много ме зариби. Но сега като си я пусна е страшна какафония и това викане: ААааАааа-Аа-а-а... Е отвратително. Инструментала само си го пускам. Иначе друга песен която ми харесва нейна е една на Пашев точно заради музиката там.  Когато Пашката правеше готини песни. И гласа й тук не дразни толкова.

 

На мен след "Диамант" любима ми е тази

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Не знам. Пееща е. Но например това го е изпяла ужасно

Иначе това май си остана най-доброто й

 

 

И на мен това ми е любимата песен. Дуета със Слави - "Жестока" също.

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Не знам. Пееща е. Но например това го е изпяла ужасно

Иначе това май си остана най-доброто й

 

 

Доста добре бих казал поне за мен. В сравнение с крякането на Цура Граховото Зърно. Но музиката ме удря яко и като я слушам песента съм с наострен слух към нея. Китарки, барабани, и Невенка малко ми бяга от слуха докато слушам само музиката :D

 

  

преди 2 часа , DevilWish каза:

На мен след "Диамант" любима ми е тази

 

Тук като почна да прави мазнотиики. Вече почна да не ме кефи особено.

  

преди 2 часа , DevilWish каза:

И на мен това ми е любимата песен. Дуета със Слави - "Жестока" също.

 

Като беше в Мюзик Айдъл и ми беше фаворитката. И исках тя да спечели. Онзи другия не ме кефеше с нея където бяха на финал :D

Като й казват, че печели, как си криви главата :D И Саня преди да стане злодеят на бг поп музикалния бизнес:D

 

 

  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария ако иска хората да я приемат поне 5% на сериозно да работи само с Ганев. Той има талант да преправя гласове на мутанти и да ги прави поносими.

Или да пробва пак да пее в по-ниски тоналности. Не знам от какъв зор пищи.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FolkEmpire каза:

Доста добре бих казал поне за мен. В сравнение с крякането на Цура Граховото Зърно. Но музиката ме удря яко и като я слушам песента съм с наострен слух към нея. Китарки, барабани, и Невенка малко ми бяга от слуха докато слушам само музиката :D

 

  

Тук като почна да прави мазнотиики. Вече почна да не ме кефи особено.

  

Като беше в Мюзик Айдъл и ми беше фаворитката. И исках тя да спечели. Онзи другия не ме кефеше с нея където бяха на финал :D

Като й казват, че печели, как си криви главата :D И Саня преди да стане злодеят на бг поп музикалния бизнес:D

 

 

И на мен ми беше любимка. Даже ми е фаворит от всички формати. Любимият ми глас ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Мария ако иска хората да я приемат поне 5% на сериозно да работи само с Ганев. Той има талант да преправя гласове на мутанти и да ги прави поносими.

Или да пробва пак да пее в по-ниски тоналности. Не знам от какъв зор пищи.

 

Тази песен не е нейната. Последните две са страхотни, не знам защо й трябваше и при това с това нещо да прави дует...

Текста на Джери е променен, за това може би са се писали за текстописци. :D Сега най-много да възродят хита на Теодора и да започне да се върти в тик-ток. Със сигурност хората ще слушат тази версия. Трябваше да вземе друга песен Мария... Нека прави кавъри, но вече пяти песни.... "Давай, газ" е най-яка за момента.
Джена поне си направи нейна стара песен с Джордан. На Янева се получи най-добре. В момента държи хит!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Започва да става хит. Повишение с около 20К в сравнение с предния ден:

image.png.0936f7d02e81ec840fa7c2b09a460908.png

Хит ще е. Песента си е с потенциал, но факт, че Емануела я прави. Трябва първо нейното име да изпишат.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Започва да става хит. Повишение с около 20К в сравнение с предния ден:

image.png.0936f7d02e81ec840fa7c2b09a460908.png

Песента има хитов заряд, ама текста, смесицата между двамата и цялостният продукт не ме грабва. Ще си има там 7-8-9М за година, май, но далеч от голям хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...