Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 41 минути, asylum каза:

Свърши. Сега Мара ще ходи с папката като Саня А. и ще я дебне и като почне да я пее и ще я пита: "Ти имашшшш ли праваа ааАааа? И зашшшщоо пееш моята песен аАаа?"

  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя SYPER SA6, от кога е фактор и защо е навсякъде? Сериозно питам, доста антипатичен ми е без да го познавам нито знам нищо за него. Някой да ми обясни защо?

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Illyria каза:

Какъв е тоя SYPER SA6, от кога е фактор и защо е навсякъде? Сериозно питам, доста антипатичен ми е без да го познавам нито знам нищо за него. Някой да ми обясни защо?

Никога не е бил фактор в музиката. Противно излъчване, но въпреки нахалството си има песни с Емануела, Камелия, Лорена, сега и Мария.... С който ще дует да направи - песента е флоп. Само по себе си говори какъв "фактор" е. На никой не му се слуша, още по-малко гледа. За това и го наричаме Супер Смеш.

  • Like 2
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Роско каза:

 

От Кифла Фафла минаваме на тема Ветрове :D

Много интересно как бг поп/естрадата започнаха да приемат чалгата като почнем от Кънки(Фънки) до Лили Иванова. А преди години за тях думата поп-фолк/чалга думата беше АНАТЕМА.

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

Оф сега и Райна ще издава нова песен. От ГЕРБ трябва да измислят нещо в предстоящия мандат да глобяват хора, които слушат песни на Райна за популяризиране и даване на стимул на невротичен-агресивен тип поведение.

Представяте ли си да измислят такъв закон? На Райна да й позволят да си издава песни, но да глобяват слушателите им. Ще изпада в мощни кризи нервната. 😂

Няма да печелят много. Слушателите на мами сме към 5 човека🥰

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Роско каза:

Гледам наградите на БГ радио. Ами топ сцена! На световно ниво.

Мисля си ако Пайнер и Фен направят награди да обединят всички , та да върнат малко блясъка на жанра . :D

Във Фен вече май никой не остана, та ако се обединят с Пайнер за награди ще гледаме как статуетки взимат Коя34, Малена, Моан  и всякаква друга непотърсена стока, която маманите дори с ротация по КокошарникТВ не могат да пласират. 

Изобщо положението е по-добре когато награди раздава Айварията, никой не ги знае и не се интересува такова мероприятие. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте скоро моята чисто нова песен .
Броени дни до Премиерата на “ПАК ОСТАВАШ “ 🔜🎼🔝💖
Coming my brand new song.
  • Thanks 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FolkEmpire каза:

От Кифла Фафла минаваме на тема Ветрове :D

Много интересно как бг поп/естрадата започнаха да приемат чалгата като почнем от Кънки(Фънки) до Лили Иванова. А преди години за тях думата поп-фолк/чалга думата беше АНАТЕМА.

/\u/\u na 6momo He e 4a/\Ga

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Galena e.

@Sunlight

 

Каква Галена? Винаги ми е било странно като гледам естествено красиви жени в клиповете на Исмаил за разлика от нашите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , fengergana каза:

Няма да печелят много. Слушателите на мами сме към 5 човека🥰

 

Мами, тук бъркаш! Райна има близо 26 хиляди слушали в спотифай! Мегахита ''Зле те чувам'' вече гони милион и половина!

Последните и тракове обаче са топ провал в спотифай. И 50 хиляди не могат да стигнат.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Illyria каза:

Какъв е тоя SYPER SA6, от кога е фактор и защо е навсякъде? Сериозно питам, доста антипатичен ми е без да го познавам нито знам нищо за него. Някой да ми обясни защо?

Бившият озвучител на Емануела е, управител на Илюжън и Сикретс, текстописец.

Не знаем защо пропя 😂

 

"Шмекерия" coming soon 😃

FB_IMG_1716968037648.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

 

"Шмекерия" coming soon 😃

FB_IMG_1716968037648.jpg

Това изглежда прекалено "шик". Очаквам някоя цигания в стил Слави Трифонов + Ивана :D 

Сега се замислих, че такъв дует би бил топ хахах

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая си пропиля шанса за някакъв макар и сезонен хит. Нямаше смисъл да купува ТикТок песента, щом ще пуска някаква цигания преди нея. Кой знае каква гротеска ни чака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, -A. каза:

Мами, тук бъркаш! Райна има близо 26 хиляди слушали в спотифай! Мегахита ''Зле те чувам'' вече гони милион и половина!

Последните и тракове обаче са топ провал в спотифай. И 50 хиляди не могат да стигнат.

просто им влизам във филма,мами. Колкото и да не им се иска, Райна беше и ще си остане една от звездите на Пайнер, от които държавата се тресеше до 2010г.

Въпреки че съм нейн фен,наистина никога не е заслужавала да е певица на годината, но до 2009-2010г си беше в топ 10.

Сега пак е в топ 10,но само в класацията на сигнал 🤐

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Каква Галена? Винаги ми е било странно като гледам естествено красиви жени в клиповете на Исмаил за разлика от нашите. 

Magda komentirah

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ви че няма да пусне AI песента. Купила я е така да я има, ще я видим в следващия албум след 5 години или на есен.

Това от клипа вече мога да го усетя как звучи. Някакъв “тарикатски” гюбек.

Уж записва при Ганев миналия месец, но може е да е Кости шитс.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Бившият озвучител на Емануела е, управител на Илюжън и Сикретс, текстописец.

Не знаем защо пропя 😂

 

"Шмекерия" coming soon 😃

FB_IMG_1716968037648.jpg

Простотия! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"Не че си повярвах, ама винаги съм си вярвал".

Много плосък. Добре беше като си мълчеше толкова години. Бил поставил той началото... сега щели да го следват. Само дето преди него Софка имаше 2 концерта ли? Личностните му качества са доста под въпрос.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fengergana каза:

просто им влизам във филма,мами. Колкото и да не им се иска, Райна беше и ще си остане една от звездите на Пайнер, от които държавата се тресеше до 2010г.

Въпреки че съм нейн фен,наистина никога не е заслужавала да е певица на годината, но до 2009-2010г си беше в топ 10.

Сега пак е в топ 10,но само в класацията на сигнал 🤐 

Пресилено, но да кажем не беше в Б група все още. Иначе 2014 и 2018 имаше по 2 попадения. В най-добрия случай да чакаме 2026 да избухне с нещо адекватно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Мами, тук бъркаш! Райна има близо 26 хиляди слушали в спотифай! Мегахита ''Зле те чувам'' вече гони милион и половина!

Последните и тракове обаче са топ провал в спотифай. И 50 хиляди не могат да стигнат.

"Зле те чувам" с 1.5 млн. слушания в Спотифай? :o OMG, тази е правила магии...

  • Wow 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...