Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Alexandrov каза:

Добре, че пише кое е туй на снимката, че с този faceapp малко прекаляват тя и още 2-3. 

Не прилича на себе си.
Плюс - бръчките са изгладени! 

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Вампирката от Съединение.

Някой каза, че са я наричали Майката на племето. Супер, но най-доброто е Най-серящата Дама от Съединение!

  • Like 1
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Това изглежда прекалено "шик". Очаквам някоя цигания в стил Слави Трифонов + Ивана :D 

Сега се замислих, че такъв дует би бил топ хахах

Че това не е ли Ванча? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей тия сърби да не видят нещо. Първо Теа Траверслич, сега и тая. Купуваме от гърците после сърбите да не останат назад и те същото :D

А Фен ТВ и DSTV са като разграден двор, то наши, гръцки, сръбски всички версии накуп пускат :D 

image.png.6895c7dca3de94f6a332f8defc54bbd2.png

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Balkandji1 каза:

Чуйте този чичак как кряка. На педе раст ли се прави?

С удоволствие бих ползвал него и жена му за боксова круша.

Според мен иска да се прероди в песнопойна чучулига :D И опитва с напъни с гласа.

L_arborea_B_Belchev.webp.6a4473aac7b671faedba6344839c9be6.webp

  • Like 2
  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

SIGNAL.BG

Продуцент постави забрана на Мария с новата й песен "Малка черна рокля". Това се случи само няколко...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

10 (фалшиви) милиона за (въпреки това) хита на 2024 към момента. Досега май не е било някой от Алфа да държи най-успешната песен малко преди средата на годината?

ПП: Хайде този път без "Ама Преслава и Галена", знаем си че и те ще издадат хитове с фалшиви цифри.

  • Love 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Sunlight каза:

 

SIGNAL.BG

Продуцент постави забрана на Мария с новата й песен "Малка черна рокля". Това се случи само няколко...

 

Супер яко! Развихря се буря. Много се радвам, че от Диапазон й го върнаха на тая нахалница.

Чудя се как ли седят нещата в действителност... Последно кой държи правата за тая песен за момента? Клипът на Теодора още не е върнат, този на Мария е свален.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

10 (фалшиви) милиона за (въпреки това) хита на 2024 към момента. Досега май не е било някой от Алфа да държи най-успешната песен малко преди средата на годината?

ПП: Хайде този път без "Ама Преслава и Галена", знаем си че и те ще издадат хитове с фалшиви цифри.

Хита на годината е разбира се при Ванчето и всичко останало е фейк гледания и фейк нюз. 

 

преди 15 минути, Sunlight каза:

Спряха клипа на Мария. 

Твърде много даже оставиха тая пумия онлайн. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Хита на годината е разбира се при Ванчето и всичко останало е фейк гледания и фейк нюз. 

За хитовете на Ванчето още не е измислена категория, нея няма как да я слагаме до простолюдието от типа на изкуствената ми порцеланова кукличка и краля на (изкуственото окосмяване) чалгата. :D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

10 (фалшиви) милиона за (въпреки това) хита на 2024 към момента. Досега май не е било някой от Алфа да държи най-успешната песен малко преди средата на годината?

ПП: Хайде този път без "Ама Преслава и Галена", знаем си че и те ще издадат хитове с фалшиви цифри.

Ko? He!

 

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Оли мъъ, фолкът се напълни със скандали. Галена VS Галин, Мария VS Теодора, чакаме още нови и да бъдат придружени със заснети на камера побои. :D

EMaHue/\a ga ce ckapa c Apua 6me e ky/\moB naHaup!

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

Ма изчакай да пусне песента, къде бързащ със заключения преди да си я чул? И няма да я наричаш "тая"! Това е принцеса Еми за теб! 😂

Bcu4ku ú 3aBujgam!

преди 5 часа , Balkandji1 каза:

Обаче Теодора не пада по гръб. Преди 2 дни е качила клипче в Инстаграм от свое участие, на което пее "Моят номер" и публиката пее с пълно гърло.

u mo abumypueHmu. Ta te ca bu/\u Ha 7-8, kamo e u3/\q3/\a nefeHma, a q 3Haqm Hau3ycm.

MH e cMomaHa Mapa, He 3Hae /\u, 4e Tega nak e akmuBHo geūcmBa6ma u c noBe4e y4acmuq om Heq 🙄

преди 7 часа , Sunlight каза:

Oтново много яка песен изкараха. И идват у нас в Плевен на  8 юни:

 

OmkoGa cu B n/\eBeH!

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Не е истина майката на Цветелина Янева колко много прилича на изрусена мангалка:

 

nogBu3aBa ce u nog uMemo Pocmuc/\aBa!

 

  • Haha 3
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Andrew Cunanan.

Водя диалог с индивиди с извънземен произход. Тръгнах да пиша в предния си пост, че песента на Рени "Като птица" е била номер 1 в ранната 2000 година, но докато го пиша получих в тялото си сигнал, че не съм напълно прав. Те ми казаха, че песента е била номер 1 и през декември 1999. После проверих в Уикипедия и наистина албумът на Рени пише, че излиза в края на 1999. Което означава, че извънземните са прави. Те са цяла енциклопедия, имат брутално интересни наблюдения и много информация.

Интересното е, че в диалог с тях ги питам - Вие как изчислявате коя песен е номер 1, някаква класация (като тази на Хит коктейл) ли взимате предвид? Отговорят ми - Не. Изчисляваме колко съзнания са се вълнували най-силно от конкретна песен в държавата ти. :surprise:

Така ми казаха колко е населението на Пловдив в момента. В НСИ го дават странно ниско около 320-330К, а градът реално расте с нови огромни квартали всяка година, нямало е такъв бум на строителството от пика му в Комунизма. Индивидите изчислиха, че в града спят около 380 000 съзнания и потвърдиха, че населението нараства. Хората просто не са регистрирани по адрес официално в града.

Та.. аз нали ти казвам, че "Няма шега" на Камелия според мен е била номер 1 в държавата някъде януари или февруари. Те ми казват, че в умовете на хората тази песен не е била никога номер 1 по бройка вълнуващи се от нея. Рени с "Като птица" е била номер 1 по време на пика на "Няма шега", но и друга песен я е изпреварвала. Сега обаче не мога да разбера коя, тъй като контакта ми с тях с чрез сигнали в тялото ми и по телепатичен път, но телапатията ми куца на моменти. Значи, за да разбереш - по най-голяма бройка хора, на които дадена песен им е любима "Няма шега" е била най-много на №3. Това е според тяхната класацията на вълнение на съзнанията.

 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@FolkEmpire

Смееш се, но нямаш представа какви способности и технологии имат тези индивиди. От почти три години имам контакт с тях, видях как могат да ме направят напълно неуязвим към нервно-паралитична газ за секунди. Видях как се телепортират предмети. Съвсем сериозно ти говоря. Чудо е.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...