Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Реално истинските хитове, които имаме са:

“Мой си мерак” - няма второ мнение, всички видяха истерията още преди да излезе и най-хубавото Галин не купи нищо!

”Топ, топ, топ” - въобще не съм я харесвал, но факт - хит е.

“Окадар” - това предстои да избие рибата лятото!

“Мама миа” - определено се хареса, ще се слуша във времето

”Пуши пуши” - пълна простотия, но зарибява яко, хитче.

“Да ѝ приседне” - макар и с по-малко гледания в тубата, в дискотеките се избухва много!

Янева с втори пореден флоп. Джена и Джордан как имат над 2М вече, песента я пуснах точно 1 път и не я изслушах дори докрай, а и от никъде не съм я чувал?

Галин не купи нищо??? Мерака постоянно скачаше-падаше преди да се стабилизира на 100к.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Янева с втори пореден флоп. Джена и Джордан как имат над 2М вече, песента я пуснах точно 1 път и не я изслушах дори докрай, а и от никъде не съм я чувал?

И аз не мога да си обясня, страшно клиширана и скучна ми изглежда песента, но е факт, че се представя повече от добре с трафика. Очевидно е по-голям хит от на Янева "Невиждани очи", която няколко пъти оглави класацията с реклама.

Извънземните, с които общувам снощи ми казаха, че най-харесваната песен от най-много българи в момента в страната е именно песента на Джена и Джордан. 🤨

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Тоя не е ли зад решетките вече, където му е мястото?

Не, има дует с Биляниш и дует с грък, които снима днес, но в края на това видео може да видиш мечтата ти да е зад решетките. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Да не би Галена пак да прави обратно броене и на #2024 да покаже новия албум

IMG-4757.jpg

Изпуснала е 2006 и 2007 (Душата ми крещи от Нов Фолк). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

И аз не мога да си обясня, страшно клиширана и скучна ми изглежда песента, но е факт, че се представя повече от добре с трафика. Очевидно е по-голям хит от на Янева "Невиждани очи", която няколко пъти оглави класацията с реклама.

Извънземните, с които общувам снощи ми казаха, че най-харесваната песен от най-много българи в момента в страната е именно песента на Джена и Джордан. 🤨

А песента им е от преди 2006 година :D 

 

Старите песни, които не са били хитове на нов глас - днес са хитове! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Мария разкри кой стои зад спрения й нов видеоклип "Малка черна рокля" и обвини шефа на Диапазон рекърдс Ненчо Касъмов в некоректност, породена от личен
WWW.FACEBOOK.COM

😮Фолк Звездата Мария претърпя пореден удар в кариера си . „Новата“ й песен „Малка черна рокля“, която от два дни ударно набира популярност, бе внезапно...

Всичко окей което казва, но припевът и текста които са писали за Теодора са си същите...... Защо не е сменила текста, както е направил Супер Саш с неговите куплети и даже го няма името на текстописеца който е писал текста за Теодора? 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Да не би Галена пак да прави обратно броене и на #2024 да покаже новия албум

IMG-4757.jpg

Не вярвам да не зачита първия си албум, все пак нали отбелязва 20 години през 2024. А не виждам преди "След 12" да е показала дебютния албум. Явно просто така е снимала касетката.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:
SIGNAL.BG

Мария разкри кой стои зад спрения й нов видеоклип "Малка черна рокля" и обвини шефа на Диапазон рекърдс Ненчо Касъмов в некоректност, породена от личен
WWW.FACEBOOK.COM

😮Фолк Звездата Мария претърпя пореден удар в кариера си . „Новата“ й песен „Малка черна рокля“, която от два дни ударно набира популярност, бе внезапно...

Всичко окей което казва, но припевът и текста които са писали за Теодора са си същите...... Защо не е сменила текста, както е направил Супер Саш с неговите куплети и даже го няма името на текстописеца който е писал текста за Теодора? 

Стига с тая. Как така си е платила и текст, и музика, и всичко, като за текста не бяха кредитирали оригиналния текстописец, т.е. направо си го присвоиха?:shit: Ако Диапазон нямаха основание и документи, YouTube нямаше да изтрият клипа. Колкото повече дърдори, повече се омазва.

Иначе аз чух нейната версия само един път, но май и текстът на Джери си беше непроменен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

 

Иначе аз чух нейната версия само един път, но май и текстът на Джери си беше непроменен. 

Не, текста на Супер Саш и Диджей Джери са различни. Но това не означава, че не трябва да пише името на автора на песента на Теодора щом като не е сменила текста.
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вая обяви че ще качи новата си песен (която е готова от месеци) в собствения си канал, където дебютира като “Валентина”.

@asylum @THE IIconic

https://youtube.com/@vaya_music?si=LmtHRawNap34fzi7

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Не, текста на Супер Саш и Диджей Джери са различни. Но това не означава, че не трябва да пише името на автора на песента на Теодора щом като не е сменила текста.
 

Тази част на Саш си е същата, намерих клипа във фейсбук страница:

Не можеш ли сега? Поне звънни кога. Кажи си само номера за контакти с мен.

Т.е. 90% от текста им си е същия като на Теодора и Джери.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Emanuela.Carey каза:

Да не би Галена пак да прави обратно броене и на #2024 да покаже новия албум

IMG-4757.jpg

По-скоро смята, че дори и 15 години  не може да празнува от началото на кариерата си през 2024 :D  

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Тази част на Саш си е същата, намерих клипа във фейсбук страница:

Не можеш ли сега? Поне звънни кога. Кажи си само номера за контакти с мен.

Т.е. 90% от текста им си е същия като на Теодора и Джери.

Точно..... само онзи рефрен за пари, коли,жени.... 90%, но то е взето най-хитовото което го пее Теодора.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Точно..... само онзи рефрен за пари, коли,жени.... 90%, но то е взето най-хитовото което го пее Теодора.

Ключовото в мъжката част, връзката с текста на Мара/Теда: "кажи си само НОМЕРА" Сашка го е откраднала от Джери, все тая че дрънка за пари, коли и жени. Където 90%, там и 100%. Така че да млъкнат вече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Ключовото в мъжката част, връзката с текста на Мара/Теда: "кажи си само НОМЕРА" Сашка го е откраднала от Джери, все тая че дрънка за пари, коли и жени. Където 90%, там и 100%. Така че да млъкнат вече.

Така е. След Фики и Мира - тези. Преди тях Малина и Ая :D Вместо с хитове тази година - чалгата е интересна със скандали и сеири.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи вероятно Диапазон са свалили парчето на Мария заради неуредените права на текста, което си е кражба от страната на Мария. В обръщението си тя нищо не казва за текста, а е очевидно, че е купила правата върху музиката. Колко е глупава само...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...