Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час , meleto каза:

Въобще участието й беше подарък от продуцента. На никого не му пука за Мария. Аудиторията на Капките не следи много новите неща. До сега никой не е излязъл с кой знае какви трафик резултати от формата. При Коцио и Фики даже май имаше "дупка" и спад откъм гледания, но пък като имена се затвърдиха.

Това предаване е нагласено попринцип. То е толкова очеизвадно с всеки изминал сезон и не знам как някои още се връзват. Който се разбере предварително с Магърдич - той изпъква. Затова и такъв като Фики толкова уредено беше фаворит, а извън формата по нищо не личи да е чак толкова забележителен.

Мария беше смешен случай. Опитаха се да ни накарат да повярваме, че е универсална певица, но не се получи. Не е ДесиСлава. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Grinch каза:

Искам ето такива проекти от Камелия. Най-доброто след Пайнер си остава това за мен ❤️

 

Жената най-накрая има бебенце, за което да се грижи. Мисля, че е нормално да остави кариерата назад сега. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Grinch каза:

Искам ето такива проекти от Камелия. Най-доброто след Пайнер си остава това за мен ❤️

 

И за мен. Уникална песен, която заслужаваше да стане много по-голям хит от този, който стана.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Thecranfan каза:

Жената най-накрая има бебенце, за което да се грижи. Мисля, че е нормално да остави кариерата назад сега. 

Е да, ама тя и преди бебенцето я остави назад с разни бози и еднодневки. Съвсем друго ниво беше преди. 

Брутална песен и клип 💙

 

 

 

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Според индивидите с извънземен произход по отношението на 2000 година (култова и ключова в историята на жанра) по брой най-много хора, на които дадена песен им е любима в България имам следната информация за песни:

Били номер 1:

"Като птица", Рени

"Ти си...", Камелия

"100 патрона", Ивана

"Мила моя, мили мой", Деси Слава и Руслан Мъйнов

"Бели нощи", Деси Слава

Не били номер 1, но често подозирани от нас, че са били или оглавявали музикалните класации:

"Няма шега", Камелия

"Луда по тебе", Камелия

"Мъжете всичко искат", Деси Слава

"Златна клетка", Глория

"Собогом, адиос", Глория

"Спомен", Мария

--------------------------

Обясняват ми честата смяна на номер 1 в музикалните класации с това, че са движени от младото поколение, което бързо сменя любимите си песни. В национален план хората на средна и стара възраст сменяли любимите си песни много по-бавно. Например "Ти си..." на Камелия остава най-любимата песен на българите около половин година и с това попречва на друг голям мегахит от албума й "Луда по тебе" да стане номер 1 по народна любов.

Мегахитът сред тийнейджърите "Мъжете всичко искат", който оглави всякакви класации, пък никога не е била най-харесваната песен в държавата в национален план. Старото поколение така и не харесва песента.

3a Kamu ko mu ce cnycka

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Първо я помислих за Диона
IMG-4775.jpg

He e /\u neHio om big brother 

преди 2 минути, Stela каза:

Screenshot_20240530_225803_Chrome.jpg.20f54244c6b78d7ef8f0977d055aa75b.jpgScreenshot_20240530_225658_Chrome.jpg.1b9ab3345186dcb5432ade92550d09df.jpg

u Ha /\yHa u gp. ca no mo/\koBa

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Първо я помислих за Диона
IMG-4775.jpg

Помислих я за Галена, казах че прилича на Джена, после и на Диона, но се оказа Преслава…

Никога няма да спра да го твърдя, но най-голямата грешка на Преслава в живота и беше да си оправи носа. Вярно избора е нейн и тя така се харесва повече, но нито една друга певица не беше като нея.  От нея валеше харизма, идентичност, от цялата и кариера има ли и 5 клипа, в които да е гола - не. Определено най-харесваната и обичана певица, дори и от не чалгари, но с отрязването на носа и загуби много фенове!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Мария може да пее, но гласът й е силно лимитиран. Не звучи добре във всяка песен. И определено това дране от 2004-5, което започна е отвратително. Та и до днес цвили нетърпимо. Сигурно си мисли, че показва "гласище", а ние имаме чувството, че сме на "пасище". 

Например, песента Искам да е лятооо, лялял, или оня кючек  от 2024 година (съжалявам не помня заглавия на песни дето съм чувал три пъти на кръст) са добре, но от 10 песни - 9 са непоносими.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така феновете на Ваня Великова не са ни информирали че ще участва в Съдебен спор?

WWW.INSTAGRAM.COM

377 likes, 5 comments - kleopatra8686 on May 29, 2024

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.05.2024 г. от 7:27, DarkChild каза:

Гюрюлту ханъм никога не е била замесвана в подобни вулгарности.

Така е! Тя е девствена и е заченала Симона Заглориш непорочно, а на Жоро И е давала само у задния двор.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Gerganafen каза:

Каквато и да е, Гюрулту не заслужава да бъде сравнявана с Мара, която цял живот е свързвана с джуки и отварачка за бира. Едната идния месец отново ще пее сама пред пълна Зала 1, докато другата се чуди как да си върне в YouTube откраднат 1:1 комерс.

нема да е сама, нали ще е щерка й, Азо, Николай Славеев, оркестър Чинари, Дани Милев Бенд и двете кючекчини, вечно гънещи се около нея. 

Инак тя и Мара може да застане пред Зала 1, докато вътре тече концерт на Лили И., и да пее от външната част на вратата.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Как така феновете на Ваня Великова не са ни информирали че ще участва в Съдебен спор?

WWW.INSTAGRAM.COM

377 likes, 5 comments - kleopatra8686 on May 29, 2024

 

He c/\eguM Meguume. 3aemu cMe ga kio4e4uM Ha

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , SG каза:

Без някога да ми е била симпатична направо ще си го кажа, че тази жена можеше да има егати кариерата ако не мислеше само за моментната слава и използваше парите на богаташите си като хората. Говорим за певица, която без особен талант за нула време стана нашумяла сред масата и в дебютната си година държеше хит на нивото на титаните Камелия, Глория, Десислава и Рени. А после с Отварачката и грозната уста направо си се доближи до върха на Азис сред символите на чалгата. Да не говорим за албумите, турнетата...

През 2024 дори рекламата от Капките не й помага да стигне 1М на песен, затова отмъква стар хит и почва да се мъчи да си прави (неуспешен) пи ар на гърба на други... Егати жалката история...

мария пее по-добре от 90% от колежките си, как така без особен талант?!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...