Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

2019 anyone?

 

2019-та Арлекинов Хит;

жалко, че Емили се отказа от идеята си да възражда българският цирк с визията си. Дражко Чая сигурно я проклина. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

2019-та Арлекинов Хит;

жалко, че Емили се отказа от идеята си да възражда българският цирк с визията си. Дражко Чая сигурно я проклина. 

Тази песен е хитът на 2020 година в моя дом. Късах я. И естествено имаше емоционален момент, с който да я свържа. Набих я в главата на поне още 3-ма човека, а не беше голям хит.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Тази песен е хитът на 2020 година в моя дом. Късах я. И естествено имаше емоционален момент, с който да я свържа. Набих я в главата на поне още 3-ма човека, а не беше голям хит.

И на мен ми е супер любима, въпреки абсурдната видеореализация. Фен съм и "На хората Фостата".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 топ 5 на любими чалга изпълнители?

Мани тез глупости, не сме деца вече. Изпълнителите се променят с годините, дънят се, остаряват. Тия, които ми бяха любими през 2001, днес не са ми. За Галена от предното десетилетие също не горя вече. Няма изпълнители, които да ме омагьосат.

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Fast каза:

Za6pmA2.jpeg

 

 

Ъ..коя ще е тази приятелка на Мария, дето й е написала най-големите хитове, пък Теодора да я е вписала с името на брат си 🤨 Да не е Тина Денчева 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

това е сигничър хит от 2019-та:

Добре, че Клеа се отказа, че на Галош й трепереше под лъжичката.

Отвратителна, необразована селска леличка. От СЕМ трябваше да глобят продуцентите за "Опрoстачване на нацията", а Клеа да я тикнат в сливенския затвор като главна участничка в престъплението. :D

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

"Шмекерия" е дует с Флорин Салам. Пак ли дует, ма Емилийо?

image.png.e90e89a890e14a18ee7230d051f79580.png

Пак салами, пак кости и кокали.:1000(20): Толкова пък да няма вяра в себе си, все дуети търси. Като по чудо пусна един самостоятелен хит "Прощавам ти" и сега айде обратно при Кости Форца. Иска й се "Турболенция 2", но я поздравявам с любимеца на @meleto:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Пак салами, пак кости и кокали.:1000(20): Толкова пък да няма вяра в себе си, все дуети търси. Като по чудо пусна един самостоятелен хит "Прощавам ти" и сега айде обратно при Кости Форца. Иска й се "Турболенция 2", но я поздравявам с любимеца на @meleto:

 

 

Хинова може да се активира да направи магия за хит. Айде не "Турболенция", но поне 20-милионен. :viannen_45:

  • Like 1
  • Haha 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

"Шмекерия" е дует с Флорин Салам. Пак ли дует, ма Емилийо?

image.png.e90e89a890e14a18ee7230d051f79580.png

И после нека някой от тук твърди, че Турбуленция била хит на Емилия и заради Емилия. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Хинова може да се активира да направи магия за хит. Айде не "Турболенция", но поне 20-милионен. :viannen_45:

Аз ти казах, че ще е цигания.:rolleyes: От Флорин Салам техно ли да очакваме? Задето не ми повярва, си наказан с 10 поредни слушания на хита на 2019:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

И после нека някой от тук твърди, че Турбуленция била хит на Емилия и заради Емилия. 

Ти пък се оказа, че имаш повече любими песни на Емилия отколкото на бившата си любимка Анелия, а само я плюеш.

  • Like 1
  • Haha 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Аз ти казах, че ще е цигания.:rolleyes: От Флорин Салам техно ли да очакваме? Задето не ми повярва, си наказан с 10 поредни слушания на хита на 2019:

 

Флорин Салам, моето момче, е вмирисан, грозен чичак, но умело го ползваме за генериране на гледания от Румъния. В екипа на Еми сме само Кума Лиси. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Ти пък се оказа, че имаш повече любими песни на Емилия отколкото на бившата си любимка Анелия, а само я плюеш.

демонстрирам вкус и морални ценности 💅

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Флорин Салам, моето момче, е вмирисан, грозен чичак, но умело го ползваме за генериране на гледания от Румъния. В екипа на Еми сме само Кума Лиси. :3fdb8960598fa63e:

Всъщност откъде сме сигурни, че Счети не си пада по него и не го ползва и за друго? :fuck:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам повече изтеглени песни на Анус, отколкото на кощрамбата от Гълъбово. И все още дебютният албум на Нела е по-добър от цялата дискография на вечната втора!

@Balkandji1
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Всъщност откъде сме сигурни, че Счети не си пада по него и не го ползва и за друго? :fuck:

Тя ги харесва такива потни, космясали, с вангалци враснали, и мазни, дебели чичаци. Но Салам дали си пада по такива стринки като нея?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Всъщност откъде сме сигурни, че Счети не си пада по него и не го ползва и за друго? :fuck:

Бляк! Емилия е щастливо омъжена. Май ти си падаш по него. :1000(29): Чичо Флорин ли да те изпишка, моето дете?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Бляк! Емилия е щастливо омъжена. Май ти си падаш по него. :1000(29): Чичо Флорин ли да те изпишка, моето дете?

RAZKRITIA.COM

Въпреки това арабинът й подари букет за рождения ден
WWW.MARICA.BG

Гръм в Рая! Емилия и Жорж Башур се разделиха   Фолк певицата Емилия и съпругът й Жорж Башур са разделени! Вече от няколко месеца звездната двойка не живе...
KLIUKI.WS

Колкото и да не иска да признае дори пред себе си, Емилия  е разделена с Жорж Башур Двамата още не са официализирали раздялата, но реално не живеят заедно под един покрив. Е, въпреки че не спираше да тръби, че Емилия е голямата му любов, сири

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Имам повече изтеглени песни на Анус, отколкото на кощрамбата от Гълъбово. И все още дебютният албум на Нела е по-добър от цялата дискография на вечната втора!
 

Което не променя факта, че Анелия има ай кю минус 100, а шимпанзетата й завиждат за окосмението по челото, което тя редовно бръсне. :roll1:

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:
RAZKRITIA.COM

Въпреки това арабинът й подари букет за рождения ден
WWW.MARICA.BG

Гръм в Рая! Емилия и Жорж Башур се разделиха   Фолк певицата Емилия и съпругът й Жорж Башур са разделени! Вече от няколко месеца звездната двойка не живе...
KLIUKI.WS

Колкото и да не иска да признае дори пред себе си, Емилия  е разделена с Жорж Башур Двамата още не са официализирали раздялата, но реално не живеят заедно под един покрив. Е, въпреки че не спираше да тръби, че Емилия е голямата му любов, сири

 

Лъжи. Емилия ги опроверга в свое интервю.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Което не променя факта, че Анелия има ай кю -100, а шимпанзетата й завиждат за окосмението по челото, което тя редовно бръсне. :roll1:

Анелия е ужасна. И вероятно има косми по гърба. Но да я сравняваш с Емилия - не прави нито едната, нито другата по-добра. Сравнението е като между Чернобил и Хирошима - и двете са ядрени катастрофи.

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Което не променя факта, че Анелия има ай кю минус 100, а шимпанзетата й завиждат за окосмението по челото, което тя редовно бръсне. :roll1:

Лъжи. Емилия ги опроверга в свое интервю.

Тя опровергавараше, че и Иван е от Коко Динев в началото, уви...😱

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...