Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Balkandji1 каза:

Едва ли има охрана 24/7. Да организират следене и да му нашарят хиалуроновото лице с някоя щанга. Проси си го вече.

Както Преси наби Бирмата, така и Галин ще ги набие тях ❤️ 
Само не разбирам с какво си го проси - с това, че е споделил песен на колежка, популяризирайки я сред българската аудитория? Едвали знае, че Галош я е направила. А ако тя разправя наляво и надясно кои песни е кавърдисала - то тъпата е тя. Но ние знаем, че IQ-то й е с няколко пункта по-ниско от това на стола в Гласът ... Така че ич не се шокираме.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Да хване бълхи дано!

- Десита

- Мирела

- Симона

- Ивайла

Писна ни нашия пендел-продуцент все нея да бута - българския Франкенщайн с отрязано лице:

image.png.caea9d5bf9085a237e4434c1f95f79a1.png

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Да хване бълхи дано!

- Десита

- Мирела

- Симона

- Ивайла

Писна ни нашия пендел-продуцент все нея да бута - българския Франкенщайн с отрязано лице:

image.png.caea9d5bf9085a237e4434c1f95f79a1.png

 

В момента Лидия и Преслава са най-красивите чалгарки, не знам за какво говориш!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Безличницата много се забави с втория дует с румънския Стругаро. Очаквах още миналата  или по миналата година да го налази за втори дует.

Тя си пази козовете, разпределяйки ги надълго във времето. Нашата цел е кариера с най-голям staying power. Разпределяме хитовете така, че да може да се каже, че изпълнителката е била номер 1 най-много години след старта на кариерата си. В световен план това се търси от всички изпълнители, а не просто успех за няколко години.

- Маг Хинова :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Тя си пази козовете, разпределяйки ги надълго във времето. Нашата цел е кариера с най-голям staying power. Разпределяме хитовете така, че да може да се каже, че изпълнителката е била номер 1 най-много години след старта на кариерата си. В световен план това се търси от всички изпълнители, а не просто успех за няколко години

- Маг Хинова :3fdb8960598fa63e:

Трудно ще го постигне, като първият й хит датира едва от настоящото десетилетие.

Радвам се, че ще пусне вторият дует със Салам на четвъртата годишнина от началото на кариерата си, може да й дадат Дебют или Прогрес. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Трудно ще го постигне, като първият й хит датира едва от настоящото десетилетие.

Радвам се, че ще пусне вторият дует със Салам на четвъртата годишнина от началото на кариерата си, може да й дадат Дебют или Прогрес. :3fdb8960598fa63e:

Скъпи Андрю, първият топ 5 хит на Емилия е още дебютното й парче - "Весело момиче". Това според мои наблюдения...

Според скъпите ми извънземни приятели първият й номер 1 хит в държавата е "Нежни устни". Казват ми, че за кратко е била най-харесваната песен в България. В разговора си с тях от току-що също ми казаха, че е била номер 1 по народна любов и с песните "Целувай ме" и "За мен забрави", които бяха от един албум. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Скъпи Андрю, първият топ 5 хит на Емилия е още дебютното й парче - "Весело момиче". Това според мои наблюдения...

Според скъпите ми извънземни приятели първият й номер 1 хит в държавата е "Нежни устни". Казват ми, че за кратко е била най-харесваната песен в България. В разговора си с тях от току-що също ми казаха, че е била номер 1 по народна любов и с песните "Целувай ме" и "За мен забрави", които бяха от един албум. :3fdb8960598fa63e:

 

номер 1 "хитове", а абсолютно никой в залата не припява....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как "Целувай ме" да е била номер 1. Когато излезе цялата държава се тресеше от

 

По-вероятно е тези две Целувай ме да са били номер 1 от Нападжийската

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

номер 1 "хитове", а абсолютно никой в залата не припява....

Това беше в самото начало на концерта, хората не са загряли още. И никой не казва, че щом си имал номер 1 песен, след 10-15 години новото поколение е длъжно да припада по нея. Случаи като този с "Луда по тебе" ви изграждат грешни очаквания за всеки ретро хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Това беше в самото начало на концерта, хората не са загряли още. И никой не казва, че щом си имал номер 1 песен, след 10-15 години новото поколение е длъжно да припада по тях. Случаи като този с "Луда по тебе" ви изграждат грешни очаквания за всеки ретро хит.

тя не е била и номер 1 песен. Има поне 15 чалга песни от Пайнер през 2005-та, дето са били по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Няма как "Целувай ме" да е била номер 1. Когато излезе цялата държава се тресеше от

 

И тази е била номер 1 около пролетта. Песните на Емилия били станали номер 1 около турнето през лятото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Това беше в самото начало на концерта, хората не са загряли още. И никой не казва, че щом си имал номер 1 песен, след 10-15 години новото поколение е длъжно да припада по нея. Случаи като този с "Луда по тебе" ви изграждат грешни очаквания за всеки ретро хит.

това също, но тук чуваме публиката. Това е, защото Камелия е легенда и има хитове!:1000(19):

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И тази е била номер 1 около пролетта. Песните на Емилия били станали номер 1 около турнето през лятото.

Дори песните на Мара Отварачката бяха по-големи хитове от Емилиевите през 2005-та. Толкоз.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момче, което през 2005 е било на 7 години да не ми обяснява кое е било хит тогава, аз съм бил на 20, излизал съм, имал съм по-задълбочени наблюдения. Склонен съм да вярвам на извънземните, тия песни на Емилия по типичен пайнерски модел течаха от чешмата по телевизията в даден период. И бяха много харесвани. Пусни си турнето от 2005 да видиш как се дере публиката на "За мен забрави".

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

По-вероятно е тези две Целувай ме да са били номер 1 от Нападжийската

 

 

Току що, Balkandji1 каза:

Момче, което през 2005 е било на 7 години да ми обяснява кое е било хит тогава, аз съм бил на 20, излизал съм, имал съм по-задълбочени наблюдения. Склонен съм да вярвам с извънземните, тия песни на Емилия по типичен пайнерски модел течаха от чешмата по телевизията в даден период. И бяха много харесвни. Пусни си турнето от 2005 да видиш как се дере публиката на "За мен забрави".

Много харесван не означава номер 1 хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те хубууу се дерат на "За мене забрави", но диспутът е, че "Целувай ме" не е била номер 1 хит и никой не говори за другата боза в момента. Не ми бягай по тъча с подобни отклонения.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...