Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

В "Има любов" също има няколко потенциални сезонни хитове, които не получиха необходимата реализация. Докато Глория и Ивана пускаха по 7-8 видеоклипа, Кама едвам пускаше по 3 годишно;

--------------------------------------
а тази, макар и алюзия към най-големият й хит, е супер танцувална и купонджийска:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Около издаването на "Така ми липсваш" не бяха в добри отношения с шефа си. Беше зимата, може би е ставало въпрос за награди, не съм сигурен... Мисля, че това изигра роля и във факта, че "Така ми липсваш" не стане топ 3 хит.

А защо не са били в ок отношения? На наградите на Планета за 2002 обра повечето ключови призове. Реално за Деса остана Певица на годината, то тя си беше за нея. Иначе за мен песента на годината реално е "Залеза и зората". Имаше такива оспорвани категории. Така викаха много за "По навик" за Дует, пък "Хей, малката" взе. Видимо Пайнера си фаворизираше Деса, но, мамка му, много беше хит сред децата. "Мистерия" е бъкан с кавъри, но е култов. А от "Нещо горещо" дори сред пълнежите с годините преоткрих доста песни. Не е лош албум, в някои отношения е доста музикантски.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

He ca BG, Ho ca KaHeHu u y Hac 3apagu mpeHga B TukTok 🎉

3apubeHu goceGa: @Balkandji1 @Andrew Cunanan. @DevilWish @FikLena @Gerganafen @meleto

KakBo Muc/\qm @Stela @Lelqtian @DarkChild @adorable @SG  @pacho @Olay

Класа. Тайничко се надявам Деси Слава да направи кавър послучай раждането на внучето - по възможност кавър и на клипа, не само на песента.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

А защо не са били в ок отношения? На наградите на Планета за 2002 обра повечето ключови призове. Реално за Деса остана Певица на годината, то тя си беше за нея. Иначе за мен песента на годината реално е "Залеза и зората". Имаше такива оспорвани категории. Така викаха много за "По навик" за Дует, пък "Хей, малката" взе. Видимо Пайнера си фаворизираше Деса, но, мамка му, много беше хит сред децата. "Мистерия" е бъкан с кавъри, но е култов. А от "Нещо горещо" дори сред пълнежите с годините преоткрих доста песни. Не е лош албум, в някои отношения е доста музикантски.

Как с най-големият хит за годината /Залеза/, най-добрият клип /Залеза/, най-продаваният албум независимо от жанра в държавата за годината /Нещо зловещо/, най-хитовият дует /Искаш да се върна/ и създаваща най-голямата истерия - певица става Фатмеслава?!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

А защо не са били в ок отношения? На наградите на Планета за 2002 обра повечето ключови призове. Реално за Деса остана Певица на годината, то тя си беше за нея. Иначе за мен песента на годината реално е "Залеза и зората". Имаше такива оспорвани категории. Така викаха много за "По навик" за Дует, пък "Хей, малката" взе. Видимо Пайнера си фаворизираше Деса, но, мамка му, много беше хит сред децата. "Мистерия" е бъкан с кавъри, но е култов. А от "Нещо горещо" дори сред пълнежите с годините преоткрих доста песни. Не е лош албум, в някои отношения е доста музикантски.

Не знам защо им бяха лоши отношенията. Всъщност сега, докато го пиша, ми дават сигнал, че е било заради Певица на годината - Камелия се е ядосвала. Да, и аз съм на мнение, че малките бяха луди по Деси Слава, а и нека не се лъжем - по-пеещата певица беше. Камелия се е дразнила, че албумът й "Нещо горещо" е по-продаван от "Мистерия" и заради успехите на "Залеза" и "Искаш да се върна".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как с най-големият хит за годината /Залеза/, най-добрият клип /Залеза/, най-продаваният албум независимо от жанра в държавата за годината /Нещо зловещо/, най-хитовият дует /Искаш да се върна/ и създаваща най-голямата истерия - певица става Фатмеслава?!

Те хитове големи имаха и други. Не знам. Камелия си беше много успешна 2002, през цялата година с Деса си дишаха във врата. Мисля, че първа Камелия пусна албума си. Но наистина Деса държеше детката аудитория. Още си спомням на Созопол лятото какво чудо беше, докато въртяха "Мистерия", тъкмо беше излязъл. Аз бях на 11 тогава. Още ми е пред очите как от един щанд за касети на Лунапарка в Созопол един след друг купуваха няколко души "Мистерия" и въртяха дори "Ще те върна".

Която и да беше спечелила 2002, нямаше да е грешка. Даже и Глория им дишаше във врата директно. На първото гласуване за наградите, то беше публично по Планета тя беше първа, после накрая стана трета. Всъщност от НФ за 2002 какво взе Камелия? Там лансирането на Деса беше пълно. И "Само една" тъкмо беше излязла.

А какво ще кажете за Ивана Певица на 2001 на НФ? Не беше ли малко в повече?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как с най-големият хит за годината /Залеза/, най-добрият клип /Залеза/, най-продаваният албум независимо от жанра в държавата за годината /Нещо зловещо/, най-хитовият дует /Искаш да се върна/ и създаваща най-голямата истерия - певица става Фатмеслава?!

Ами така, с истерия и с по-голяма любов от страна на почитателите към Деси Слава... Камелия правеше хитове и продажби, Деса обираше любовта. Но какво говорим и Деса направи сума ти хитове от албума си №1 сингли - "Мистерия", "Птица скитница" и "Две сърца". Албумът също й беше много продаван.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Те хитове големи имаха и други. Не знам. Камелия си беше много успешна 2002, през цялата година с Деса си дишаха през врата. Мисля, че първа Камелия пусна албума си. Но наистина Деса държеше детката аудитория. Още си спомням на Созопол лятото какво чудо беше, докато въртяха "Мистерия", тъкмо беше излязъл. Аз бях на 11 тогава. Още ми е пред очите как от един щанд за касети на Лунапарка в Созопол един след друг купуваха няколко души "Мистерия" и въртяха дори "Ще те върна".

Която и да беше спечелила 2002, нямаше да е грешка. Даже и Глория им дишаше във врата директно. На първото гласуване за наградите, то беше публично по Планета тя беше първа, после накрая стана трета. Всъщност от НФ за 2002 какво взе Камелия? Там лансирането на Деса беше пълно. И "Само една" тъкмо беше излязла.

А какво ще кажете за Ивана Певица на 2001 на НФ? Не беше ли малко в повече?

май само песен  и клип на годината. Доколкото помня или Азо или Деса взе албум на година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Ами така, с истерия и с по-голяма любов от страна на почитателите към Деси Слава... Камелия правеше хитове и продажби, Деса обираше любовта. Но какво говорим и Деса направи сума ти хитове от албума си №1 сингли - "Мистерия", "Птица скитница" и "Две сърца". Албумът също й беше много продаван.

Десислава има много повече реализирани песни.
Докато Кама е реализирала само 4 - 2 от които абсолютни мастодонти за годината.

В интерес на истината Мистерия е много по-силен албум от Нещо зловещо. Но съм Кама фен и ще я браня. 😘 
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

 

А какво ще кажете за Ивана Певица на 2001 на НФ? Не беше ли малко в повече?

Трябваше Преси да я вземе, нищо, че не беше още дебютирала :) 
 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Не знам защо им бяха лоши отношенията. Всъщност сега, докато го пиша, ми дават сигнал, че е било заради Певица на годината - Камелия се е ядосвала. Да, и аз съм на мнение, че малките бяха луди по Деси Слава, а и нека не се лъжем - по-пеещата певица беше. Камелия се е дразнила, че албумът й "Нещо горещо" е по-продаван от "Мистерия" и заради успехите на "Залеза" и "Искаш да се върна".

Ами конкуренция си бяха, всяка си имаше его, имала си е своите основателни претенции Камелия... А и все пак Козирог, не си оставя магарето в калта. :D Сигурен съм, че е била цакана, но в крайна сметка през годините си взе своето - имаше тази трибуна и наложи хитовете, докато Деса 2003 си повярва и изпусна и турнета, и всичко, макар че и тя имаше успешни години. В момента Камелия ми се струва съвсем в другата крайност с детето, което е нормално, но доста години за нея кариерата си беше топ приоритет. Какви са ти от тогава впечатления от нея като човек? Честно. Питам, защото имаше едно участие, на което бях, преди няколко години... иии, нещо... на влизане даде един вид, на излизане все едно друг човек, без да изпадам в подробности.

Мисля, че има добри когнитивни способности и е речовита, доста са се учили един друг с Цветин в това отношение. Не знам в личен план колко са свързани, но в професионален са топ тандем.

Много ме кефи това интервю, остроумна е:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adorable каза:

А какво ще кажете за Ивана Певица на 2001 на НФ? Не беше ли малко в повече?

😂😂😂

Не. Според мен напълно заслужено. "Илюзия" беше по-слаб от "12 диаманта", Глория се считаше вече са "дърта", а Ивана беше новото явление. А и нека не се лъжем, Ивана издаде поредица от мегахитове през 2001, сред които "Вик", "Късно е", "Грешна нощ" и други, които сега не помня. Само "Грешна нощ" е по-голям хит от трите най-големи хита от "Илюзия", взети заедно, национална истерия по тая песен, по дискотеките беше нещо страшно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Трябваше Преси да я вземе, нищо, че не беше още дебютирала :) 
 

Ще ме довършиш. :D Питам, защото при наличието на "Влюбих се опасно", "Илюзия", "Къде си ти", "Завинаги"... само заради една "Грешна нощ" да ти дадат целия приз беше много странно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

😂😂😂

Не. Според мен напълно заслужено. "Илюзия" беше по-слаб от "12 диаманта", Глория се считаше вече са "дърта", а Ивана беше новото явление. А и нека не се лъжем, Ивана издаде поредица от мегахитове през 2001, сред които "Вик", "Късно е", "Грешна нощ" и други, които сега не помня. Само "Грешна нощ" е по-голям хит от трите най-големи хита от "Илюзия", взети заедно, нацианална истерия по тая песен, по дискотеките беше нещо страшно.

Да, ама знаеш, че "Илюзия" беше най-продаван за годината, от фолка поне. То 2001 всичко беше по-слабо от 2000, може би и заради влиянието на рапа, не знам, иначе като албум е по-качествен от Диамантите, който пък ми е по-сантиментален. Глория много удължи живота на "Илюзия", бая клипове засне и от там също излязоха хитове.

Мисълта ми беше, че Троянският кон още тогава даваше сигнал, че предстои детронация и земетръс. :D

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, това имало ли е шанс за хит, ако беше пуснато с клип?
@Balkandji1

Да, големи при това. То това беше хит, въртяха го много често през 2002 и беше много поръчвано от зрителите им в така гледания поздравителен блок вечерта. Както казах -редица грешки бяха допуснати в годината след "Къде си ти". Завистта към Камелия беше достигнала гигантски размери, всяка колежка й желаеше провал...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Извън ирониите Ивана имаше доста големи хитове през 2001-ва, запомнение и до днес, заразлика от Гло:

 

Тия всичките без Грешна нощ са от 2000. "Вик" е от Тракия фолк. Мисля, че имаше успешен дебютен албум.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Да, ама знаеш, че "Илюзия" беше най-продаван за годината, от фолка поне. То 2001 всичко беше по-слабо от 2000, може би и заради влиянието на рапа, не знам, иначе като албум е по-качествен от Диамантите, който пък ми е по-сантиментален. Глория много удължи живота на "Илюзия", бая клипове засне и от там също излязоха хитове.

Мисълта ми беше, че Троянският кон още тогава даваше сигнал, че предстои детронация и земетръс. :D

Ама 2002-ра й беше по-слаба година, колкото и да обожавам "Скитам се".

Към днешна дата песните на Ивана от тея години още се помнят, а на Глория са тотално забравени. Тея още се помнят:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ама 2002-ра й беше по-слаба година, колкото и да обожавам "Скитам се".

Към днешна дата песните на Ивана от тея години още се помнят, а на Глория са тотално забравени. Тея още се помнят:

 

Не мога да кажа, че не се помнят на Глория. Просто знаете, че тя обича да си налага определени песни като "Любовен дъжд", а много години поред не пееше "Ледена кралица", "Добре дошъл" и други, които също бяха хитове. Да не говорим и че е престъпление колко години поред пренебрегваше и "Сбогом, адиос"... Много молби трябваха, та да почне да ги възражда. А си бяха култови за времето.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...