Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Ариа я било срам от първите ѝ проекти, въпреки че те ѝ бяха пика в кариерата.

Я па тая. Не стига, че явно ще си остане с Класа, Живее ми се, дуета с Ася и Късай, а сега пък я било срам от тях. Дано от последните флопове които бълва не я е срам. Все едно Кама да изтърси, че я е срам от Луда по тебе и Защо повярвах. Такива бездарници като ДиАрия трябва да се радват, че изобщо са уцелили късмет с някакви успешни песни, а не да се отричат от тях.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Я па тая. Не стига, че явно ще си остане с Класа, Живее ми се, дуета с Ася и Късай, а сега пък я било срам от тях. Дано от последните флопове които бълва не я е срам. Все едно Кама да изтърси, че я е срам от Луда по тебе и Защо повярвах. Такива бездарници като ДиАрия трябва да се радват, че изобщо са уцелили късмет с някакви успешни песни, а не да се отричат от тях.

He e BepHo. Ka3a, 4e Haū-Go/\eMuqm ú xum e K/\aca

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Сандра Африка е взела Не Сме Безгрешни

 

Сега слушам и кавърът на "Моро Му" :D 
Много по-слаби от нашите версии! Тая пък, от нашите песни ли ще се храни? От 100 години е така. Егати.....

Много под нивото на "Не сме безгрешни" и под хубавата песен на Галена! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Сега слушам и кавърът на "Моро Му" :D 
Много по-слаби от нашите версии! Тая пък, от нашите песни ли ще се храни? От 100 години е така. Егати.....

Много под нивото на "Не сме безгрешни" и под хубавата песен на Галена! 

Ганев ясно че е отворил базар за песните си, но Илия Загоров с какъв акъл е продал такава легендарна песен?

Глория не си представям да е била съгласна защото са казвали, че не обичала да ѝ пипат песните.

Явно сърбите вадят големите банкноти и всичко приключва.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Ганев ясно че е отворил базар за песните си, но Илия Загоров с какъв акъл е продал такава легендарна песен?

Глория не си представям да е била съгласна защото са казвали, че не обичала да ѝ пипат песните.

Явно сърбите вадят големите банкноти и всичко приключва.

И аз се учудих от изборът на песен. Когато @Just_Me каза, че има песен от Илия Загоров, бях сигурен, че е на Глория, но че е взела точно "Не сме безгрешни"? Песен на 20 години и са й разсипали хубавия аранжимент. Тяхната версия звучи супер тъпо и флопово.
И "Името ти" е много скучна.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Сърбите я насират, че няма гласа за такава песен

Gloria you will always be famous!

spacer.png

И това е дуетния партньор на Бони и Десислава :D 
С право! Песента й звучи отвратително! На мен ми хареса само Параноя как звучи, но пак е по-слаба от нашата. Нашите песни звучат на светлинни години по-добре, по-модерно, по-хитово! 
В тоя албум само Параноя и Циганка стават за слушане. :D 4 наши кавъра, другото е под съмнение. :DТака беше осрала Зле разпределени, Неблагодарен и Турбуленция. Не се наяде с наши хитове тая сръбска плескавица! Яж, ма! Като нямаш твои хитове! Сръбска скара! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Въпреки, че съм бил на по-малко от година като е излязла - съм чувал, че е гърмяла от асболютно всякъде, от всяко такси, от всяка кръчма. Петра за изключително кратко време е станала супер известна и е влязла в А група на Пайнер, а песента - тотален мегахит.
 

Какво мислиш за този кавър?

 

Евтин трик от червената измет.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Emanuela.Carey каза:

Сандра Африка е взела Не Сме Безгрешни

 

Сърбите имат този специалент талант да направят всичко да звучи по-кръчмарско и демоде от песен на 20 години.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Сърбите имат този специалент талант да направят всичко да звучи по-кръчмарско и демоде от песен на 20 години.

Да и за това ми звучи отвратително..... най-слабо направеният кавър в албума. А пък другите три не са и пипнати.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DevilWish каза:

И аз се учудих от изборът на песен. Когато @Just_Me каза, че има песен от Илия Загоров, бях сигурен, че е на Глория, но че е взела точно "Не сме безгрешни"? Песен на 20 години и са й разсипали хубавия аранжимент. Тяхната версия звучи супер тъпо и флопово.
И "Името ти" е много скучна.

 

Ha Gazis be6e xum B MakegoHuq, Moje bu u B cpbuq. Ko/\eGume Mu B CY yMupaxa 3a ma3 neveH, koqmo myk bexMe 3abpaBu/\u

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ha Gazis be6e xum B MakegoHuq, Moje bu u B cpbuq. Ko/\eGume Mu B CY yMupaxa 3a ma3 neveH, koqmo myk bexMe 3abpaBu/\u

Хубаво знаеш кои песни да вземеш, но слаба реализация. :D 
Единственото, което е, че нашите така и не й направиха клип на тази песен. Не знам поради каква причина след като имаше такъв успех? Трябва да си луд..... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има най-много кавъри в Сърбия. Сигурно пропускам нещо, но има кавъри на: 

Ще се проваля, Dj ме издаде, Много ми отиваш, Пак ли(нейният аранжимент 1:1), Дай ми, Кой, Завиждайте, Хавана тропикана, Живей, Пей сърце, Моро му, Феноменален, ВНЛ, Ти не си за мен, Еуфория...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Галена има най-много кавъри в Сърбия. Сигурно пропускам нещо, но има кавъри на: 

Ще се проваля, Dj ме издаде, Много ми отиваш, Пак ли(нейният аранжимент 1:1), Дай ми, Кой, Завиждайте, Хавана тропикана, Живей, Пей сърце, Моро му, Феноменален, ВНЛ, Ти не си за мен, Еуфория...

На времето Глория беше певицата с най-много кавъри и то нелегални... Там са наистина много ако тръгнем сега да ги изброяваме.... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

На времето Глория беше певицата с най-много кавъри и то нелегални... Там са наистина много ако тръгнем сега да ги изброяваме.... 

Това не е вярно, както и да го погледнеш. Имала е някои, но да кажеш, че са били най-много, когато буквално всички кавъри бяха нелегални, си е чиста манипулация, която заслужава шЪмар.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

И аз се учудих от изборът на песен. Когато @Just_Me каза, че има песен от Илия Загоров, бях сигурен, че е на Глория, но че е взела точно "Не сме безгрешни"? Песен на 20 години и са й разсипали хубавия аранжимент. Тяхната версия звучи супер тъпо и флопово.

Сандра е казала че много нейни колеги са се опитвали да купят правята за песента, ма видиш ли само тя е успяла 😄

Иначе има кавър и на Цанка Урагану. Актуален си е той, Теа Таирович направи негова песен; Галена също, поне в дует с него; Галин тия дни обяви кавър на "Хавана"..евала 😅

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Сандра Африка е взела Не Сме Безгрешни

 

В интерес на истината не е чак толкова лош кавърът. Само текстът е посредствен.

Няма лошо, напазарувала си е добри песни от нас. Ilya Загоров ще вземе някой лев. Клиповете й са яки. Циганка ме кефи.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...