Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Нямам нищо против Райна, все пак е от старата генерация редом с Гертруд и имам спомени на нейните песни. Изблиците й обикновено са забавни и даже справедливи, но има голяма разлика между "Хит: Райна" и даже краткото "Мери си приказките, пикло", и 3 реда откровени обиди. Не й отива на образованието и на статута на звезда.

менопаузата е неизбежна,а мами е в такава от 20 години

  • Like 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Кефи ме как е написала "натурално-проста" с тире, все едно е степен. :D

Натурално-проста

Придобито-проста

Свръхестествено-проста

:roll1:

Просто жестока или жестоко проста? Второто май ти седи по-добре

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fengergana каза:

НОВ ХИТ: Райна👈

Screenshot_20240513_153419_Facebook.jpg

Screenshot_20240513_153630_Facebook.jpg

Bezgramotnitsa!

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

 

Meg! goxogu Mu ce!

преди 1 час, Gerganafen каза:

Леко почва да преминава границата на забавните и справедливи постове и да отива в зоната на грубото и излагащо нея самата поведение. :( Нека малко от малко си мери приказките, все пак е известна личност и дипломирана психоложка...

ncuxapka. Ka/\u, paūHa u Tzura Extrova ca omka4eHu y4éHu

преди 17 минути, -A. каза:

Ти натурално-проста ли си или ходиш на допълнителни курсове ? Гръмни се!

Как може да говориш така против Райна ?

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Нямам нищо против Райна, все пак е от старата генерация редом с Гертруд и имам спомени на нейните песни. Изблиците й обикновено са забавни и даже справедливи, но има голяма разлика между "Хит: Райна" и даже краткото "Мери си приказките, пикло", и 3 реда откровени обиди. Не й отива на образованието и на статута на звезда.

PaūHa e no-cmapa u no-paHo u3/\e3e

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, fengergana каза:

менопаузата е неизбежна,а мами е в такава от 20 години

Не говори така за мами.

Аз още имам надежда, че ще има дечица и ще бъде щастлива до Вергил!

Преди няколко дни си спомни за кончината на кучетата и пусна много мил и тъжен пост в инстаграм!

Това е минало 100к. С официално видео има над 700 хилади!

Тупурдия е хит!

  • Like 1
  • Thanks 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Аз още имам надежда, че ще има дечица и ще бъде щастлива до Вергил

Със сигурност ще има и винаги съм си мислел,че след раждането ще се насочи изцяло към фоклора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Не говори така за мами.

Аз още имам надежда, че ще има дечица и ще бъде щастлива до Вергил!

Преди няколко дни си спомни за кончината на кучетата и пусна много мил и тъжен пост в инстаграм!

Това е минало 100к. С официално видео има над 700 хилади!

Тупурдия е хит!

Кой казва, че ще е щастлива ако има дечица? Някъде коментирала ли е?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Официалния профил на Планета са тагнали Джулия под AI песента на Галена.

Явно наистина тя я е купила. Но да видим дали ще може да я направи хит втори път…

IMG-4368.jpg

Момичето което написало текста пък твърдяло, че Емилия го е купила вече.

Но тя вече има друга готова песен значи ще я пусне чак есента, когато тренда отдавна е отминал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Алпай си е махнал Alpha Music от името в профила. Били са му шута, сега ще пробват със следващия певец.

 

Диона така и не си махна Алфа от нейния. В началото твърдеше, че не може да го смени веднага, не й позволяво, нещо от сорта.. 😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И венета Райкова не беше толкова нагла, от където го изкопаха този педе*ас НайЧи (то само името като чуеш ти става ясно какъв пендак ще е). Тя Дебора изглежда по-мъжествено от този нежен и направен с джуки пенди.

Така, спокойно си пита как са я били и душили, прави си предаването и PR-а и няма ядове, тази и тя си приказва без ядове.... хубаво, поне малко такт имай като питаш такива неща, този така пита - а, така ли те душиха, как те биха, къде те биха, абе ей, пендьо...

Райкова си има заместница, ама она беше мацка, а не пендел. На ви евро-атлантически ценности.

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Balkandji1 каза:

image.png.b8087451f3d3c1149e1ac945c448df4f.png

@asylum Исмигюла какво прави там? Мисля, че появата й на голяма сцена не беше оторизирана от властите. Също и за Славка Безпаричната. 😂 Глоба!

А коя е женат до Бонка (не Деса, а русата)? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Ако е някоя друга ще се каже, че е хит. За Преслава сме свикнали да е малко. :D Хит или Флоп? Времето ще покаже. Според мен ще се окаже по-голям хит от "Спомени" например, която за 11 месеца ще чукне 10 М. съвсем скоро.

Спомени имаше повече от одфициалното видео - над 3,3 милиона и топикът вървеше доста по-добре. Да кажем, че около 3,6-3,8 е имала първият месец сумарно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, alisali1234 каза:

И венета Райкова не беше толкова нагла, от където го изкопаха този педе*ас НайЧи (то само името като чуеш ти става ясно какъв пендак ще е). Тя Дебора изглежда по-мъжествено от този нежен и направен с джуки пенди.

Така, спокойно си пита как са я били и душили, прави си предаването и PR-а и няма ядове, тази и тя си приказва без ядове.... хубаво, поне малко такт имай като питаш такива неща, този така пита - а, така ли те душиха, как те биха, къде те биха, абе ей, пендьо...

Райкова си има заместница, ама она беше мацка, а не пендел. На ви евро-атлантически ценности.

 

Ако тя имаше проблем - нямаше да говори. Що така се възпали ти? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Може би все пак онези с големите $$$ направиха услуга на Преслава. Толкова години избутват всичко и всеки и се опитват да се наложат над нея, в някои моменти успешно и то с далеч по-силни проекти, но по този начин блокират която и да е друга от възможността да стане истинска масова любимка. Резултатът- във възприятията на българите все още Преслава си е последната певица на народа и затова сега хората й изкупуват залата като луди и не на шега може да вземе да се стигне до втора дата.

Дано Кама, като види успеха на Вреси, се активизира и джасне и тя един концерт! Задължително отиваме!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...