Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

И какво сега? Албум няма ли да има? От 10 песни останали 8, после 5 и накрая - 4?

SIGNAL.BG

Алисия зарадва меломаните със своя но мащабен проект, който е отдавна подготвян. През седмицата певицата поднесе 4 чисто нови сингъла в различни стилове,

 

Дано пусне нова песен скоро.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дано пусне нова песен скоро.

Нищо съществено не казва, дали ще има такъв албум или не..... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Нищо съществено не казва, дали ще има такъв албум или не..... 

Ако беше оставила и миналогодишните - щяха да станат близо 10

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

 

Такава немощ виждам тук. Ревна неоправданата, за да буди съжаление. Питат я конкретни въпроси - тя няма отговор и задава още въпроси.. "толкова ли не може", бла-бла. Роксо, не става ти да ходиш по интервюта без никаква представа за нещата. И после що я солят. 

Имало проблеми с ромите. Къде са тия проблеми? И ако ги има едно нещо не каза как ще стане. Въздухарска история.

Според мен от край време й се занимава с политика, ама не е трябвало да приема първата ръка, която й подадат. Радостин Василев е backstabber с руски "ценности", а МЕЧ са с минимални шансове да влязат в Народното събрание. Имам deja vu от годините, когато Азис се пробва за депутат в Евророма. Беше по всички вестници. :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Да. Спомням си, когато изтече "На линия" много я слушах и ми се искаше след "На две големи" и нея да снима, но тя тогава пускаше по-рядко клипове. Мисля, че трябваше да направи нещо подобно и с "Официално забранен". Във всеки албум от първия до последния имам доста любими нейни песни. Даже не знам защо не е включила "Можеш ли" в дебютния си албум. Там любими са ми "Екстаз", "Само миг" и "Чупката". Страхотни са. ❤️ В "След 12" ми е малко трудно да определя но "Намерих те" с Борис Дали и "Сама" много ми харесват. "Утешителна награда" не ми е от любимите песни на Галена, но когато я пуснаха в компилация още нямаше клип и се чудех как не го е снимала, защото знаех, че това ще е тотален хит. Вече в следващите албуми наистина има още по-добри песни.

И аз мисля така за "Официално забранен". "Можеш ли" много я харесвам. Даже бих се радвала някой ден да и направи нова версия с клип. "Екстаз" не ми е сред любимите, но е приятна. "Само миг" е страхотна, много нежна песен. Такъв тип песни много й пасват, изпълнява ги с чувство и това си личи. Носят много емоция. "След 12" ми е сред любимите нейни песни. "Намерих те" и "Сама" също са топ. И двете бяха хитове за времето си. "Утешителна награда" и на мен не ми е сред любимите, но пък беше доста голям хит и се задържа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

новите песни на АлиСали не ме кефят, но тая е топ:

 

За мен "Телефона" и "Най-лошата" са къде, къде по-силни от новите. Даже и тази версия но с Тони Стораро - "Полудях".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бог ли ме наказа, да не понасям Счетоводителката и маман Джофрана, а "Алкохол" и "Ела, хабиби" да са ми най-слушаните чалга песни за последните 2 години?! 😭

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И аз мисля така за "Официално забранен". "Можеш ли" много я харесвам. Даже бих се радвала някой ден да и направи нова версия с клип. "Екстаз" не ми е сред любимите, но е приятна. "Само миг" е страхотна, много нежна песен. Такъв тип песни много й пасват, изпълнява ги с чувство и това си личи. Носят много емоция. "След 12" ми е сред любимите нейни песни. "Намерих те" и "Сама" също са топ. И двете бяха хитове за времето си. "Утешителна награда" и на мен не ми е сред любимите, но пък беше доста голям хит и се задържа. 

Да и "След 12" в самото начало много я харесвах и слушах, но имах малко кофти случка и от тогава спрях да я слушам или я пускам много рядко. Вярвам, че определени песни носят определени енергия. Специлно "След 12" и "Най-велик" на Андреа ги избягвам, особено втората даже не я слушам. Иначе и "Сто пъти" е от песните които не ми харесват.... и дуета с Устата ми е една от песните които не харесвам. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

На мен само "Искам да останем будна" ми е слаба..... "Създай игра" си я харесвах. Когато изтече "Да ти го дам ли" така и не успях да я харесам докато не пусна видеото. Когато излезнаха "Запали" и "За пари" слушах само "За пари" тя се получи много добре. Идеята беше оригинална вместо да пуска ремикси. Като цяло този албум е страхотен. Ако беше пуснала песните по етапи съм убеден в успехът на "Тоя става" например..... трябваше да я остави за лятото тази песен. "След раздялата" и "Не пред хората" си получиха нужното. Като Оцко за мен винаги е бил по-добър от Ганев, просто той сега е по-актуален.

"За пари" и "Запали" си беше иновация тогава. Уж еднакви, а в същото време толкова различни. Докато другите пускаха ремикси, тя направи това. Беше си новаторство. Получиха се много добре и двете. На мен "Запали" сякаш ми е по-любимата от двете като песен, а като клип "За пари". 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да остана будна е тотална боза с пичи косми.
Ще се проваля да я беше дала на Преслава - в нейно изпълнение щеше да е мегахит.
Да ти го дам ли е най-ужасната песен на света.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , payner_tv каза:

Глория, Симона З и Кеба снимат клип на трио утре в Банско

Да беше минала без Симона щеше да е по-добре. Първата им песен с Глория стана хит. Дано поне Симона се разчупи малко вече. На Глория сме й свикнали. 😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

"За пари" и "Запали" си беше иновация тогава. Уж еднакви, а в същото време толкова различни. Докато другите пускаха ремикси, тя направи това. Беше си новаторство. Получиха се много добре и двете. На мен "Запали" сякаш ми е по-любимата от двете като песен, а като клип "За пари". 

Така трябва да се прави, към днешна дата Алисия направи същото с "Инсомния" и "Полудях", като на мен пак втората ми хареса повече как се получи, онази ми е прекалено меланхолична. Щом се прави 12 години по-късно, значи стратегията е била успешна и интересна.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Искам да остана будна е тотална боза с пичи косми.
Ще се проваля да я беше дала на Преслава - в нейно изпълнение щеше да е мегахит.
Да ти го дам ли е най-ужасната песен на света.

Не мисля, че "Ще се проваля" би имала по-голям успех като песен на Преслава..... Песента е хубава, но имаше няколко песни с много по-голям потенциал - След раздялата, Не пред хората, Тоя става и Неудобни въпроси бяха класи над Ще се проваля и опитите на Сияна да пише песни..... При Галена се получи, но това ако беше песен на Сиса Свирката никой нямаше да я забележи... "Мразя да те обичам"!
По-скоро Сияна да беше дала "Виновна без вина" на Галена или Преслава за да се получи мега хит...... Тя просто няма харизма и за това въпреки, че "Виновна без вина" и "Още ме държи" имаха успех, представи си ако това го пееха Преслава или Галена, а не някаква безличница....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

 

Такава немощ виждам тук. Ревна неоправданата, за да буди съжаление. Питат я конкретни въпроси - тя няма отговор и задава още въпроси.. "толкова ли не може", бла-бла. Роксо, не става ти да ходиш по интервюта без никаква представа за нещата. И после що я солят. 

Имало проблеми с ромите. Къде са тия проблеми? И ако ги има едно нещо не каза как ще стане. Въздухарска история.

Бе тя няма акъл за 5 пари ама тръгнала по предизборни кампании и да дава интервюта. Да си агитира хората по сборовете дето пее и да не се излага повече. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Бе тя няма акъл за 5 пари ама тръгнала по предизборни кампании и да дава интервюта. Да си агитира хората по сборовете дето пее и да не се излага повече. 

Прави ми впечатление, че куцо-кьораво-сакато започна да пее , а вече и да се бута в политиката.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DevilWish каза:

И какво сега? Албум няма ли да има? От 10 песни останали 8, после 5 и накрая - 4?

SIGNAL.BG

Алисия зарадва меломаните със своя но мащабен проект, който е отдавна подготвян. През седмицата певицата поднесе 4 чисто нови сингъла в различни стилове,

 

Еми от Вакарел до Дружба пътя да не е малък ... 

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

тя хубау Рексона пише "история", а дали може да напише името си правилно?

ох и журналистката е кринж, ту й говори на "ти", ту на "вие".
близо 50 годишната Роксана: "аз съм момиче....", била си момиче преди 35 години, скъпа.

Аз няма да забравя едно интервю май в "На кафе" беше, където каза за онази песен "Девла Исусе", че трябвало да изпратят текста на авторите за да вземат правата на разбираем език и го изпратили на американски. 😂😂😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Еми от Вакарел до Дружба пътя да не е малък ... 

Аз я харесвам Алисия, доста е постигнала от началото - до сега. Хитове, албуми, клипове..... тръгнала е буквално от нищото. Евала! Все едно как. Постигнала ли е нещо? Постигнала е! Така, че евалата.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Прави ми впечатление, че куцо-кьораво-сакато започна да пее , а вече и да се бута в политиката.

То това е от край време, не е ново. Просто вече са съвсем куци, кьорави и сакати. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

То това е от край време, не е ново. Просто вече са съвсем куци, кьорави и сакати. 

Ами да.... Пей си там кючеците, кефи се и не се занимавай с политика... Все пак не всяка може да е Президент като Луната, която е само една.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че е проста, а речникът й е малко по-разговорен. Не очаквайте от всеки да бъде готов политик. Трябва трейнинг малко (ако изобщо се задържи в тази сфера, което ме съмнява)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...