Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, meleto каза:

Емилия какво ще пуска? Очаквам Дай ми още 2, не знам защо :D 

Ще си мечтае за големи самостоятелни хитове като "Генерал", "Зоопарк" и "Дай ми още" Счетоводителката. Аз очаквам кавър да спасява положението. Но няма лошо.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Прогнозирам, че първоначално ще гръмне с гледания, но после ще зацикли понеже песента вече е поомръзнала, а и хората са свикнали да я слушат с "гласа на Галена".:rolleyes: Тоя кавър на вече наложена "песен" е нож с 2 остриета. Поне не е Кости отново.

Съгласен съм. Ако наистина я е взела, даже малко закъснява вече. Трябваше да я пуснала преди поне 10 дни, иначе ще изпусне вълната.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Била купила това:

 

Не вярвам да пусне това. Реално би било проект направен в рамките на седмица.
Не че не е възможно, но Емилия винаги се бави доста с песните си.

Да пусне някакъв евтинджос клип, само за да хване някакъв тренд който вече утихна не ми е в неин стил.

Ако наистина е купила песента според мен е било превантивно, за да не я вземе друга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Не вярвам да пусне това. Реално би било проект направен в рамките на седмица.
Не че не е възможно, но Емилия винаги се бави доста с песните си.

Да пусне някакъв евтинджос клип, само за да хване някакъв тренд който вече утихна не ми е в неин стил.

Ако наистина е купила песента според мен е било превантивно, за да не я вземе друга.

@Роско вече намекна, че е песента от ТикТок, така че очаквам точно нея. А и то ако я забави още малко, има ли смисъл изобщо да пуска тая поотшумяла песен. Не е нещо велико, та Ема да може да си позволи да я остави на изчакване, при положение, че се върти от доста време вече. Нали въпросът е точно да хване тренда. "Мащабният" проект може би го е отложила за по-нататък.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

@Роско вече намекна, че е песента от ТикТок, така че очаквам точно нея. А и то ако я забави още малко, има ли смисъл изобщо да пуска тая поотшумяла песен. Не е нещо велико, та Ема да може да си позволи да я остави на изчакване, при положение, че се върти от доста време вече.

Да де, но тикток не задължително е популярно сред всички българи, а и виж качеството на песента с изкуствен интелект - смехотворно е. Друго ще е да си прозвучи с перфектен саунд, изчистено, професионално поднесено.

Не ползвам тикток, но дори и да ползвах, нямаше да слушам тази версия, тъй като е нескопосана.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Безлична била, а два дни обсъждат коя евентуална песен ще пуска. Предвещание за нов хит от Кралицата на staying power - Емилия Вълева от Гълъбово. 😜

Голяма работа, всякакви утайки обсъждаме тук колкото да си чешем пръстите. :D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Голяма работа, всякакви утайки обсъждаме тук колкото да си чешем пръстите. :D

 

Емилия Янчева Вълева - принцеса на красотата на град Гълъбово, старозагорско. Дебютирала през 2000 година, за последно била номер 1 в България през 2023. Наричат я още кралицата на staying power (силата да се задържиш). 😉

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Да де, но тикток не задължително е популярно сред всички българи, а и виж качеството на песента с изкуствен интелект - смехотворно е. Друго ще е да си прозвучи с перфектен саунд, изчистено, професионално поднесено.

Не ползвам тикток, но дори и да ползвах, нямаше да слушам тази версия, тъй като е нескопосана.

Ние мислим за звук, качество и т.н., но пуберите които се вълнуват от ТикТок не съм сигурен дали толкова обръщат внимание на такива работи. 100% част от коментарите ще са "Тая песен вече ми писна", "Трябваше Галена да я направи", "С гласа на Галена беше по-хубава" и т.н.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Ние мислим за звук, качество и т.н., но пуберите които се вълнуват от ТикТок не съм сигурен дали толкова обръщат внимание на такива работи. 100% част от коментарите ще са "Тая песен вече ми писна", "Трябваше Галена да я направи", "С гласа на Галена беше по-хубава" и т.н.

Виж какво, мен не ме интересува какво ще напишат няколко безделници в непълнолетна възраст. Правила съм магия на Емилия за успех. Интересува ме песента да е хит.

- Д-р Хинова

  • Haha 4
  • Love 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Емилия Янчева Вълева - принцеса на красотата на град Гълъбово, старозагорско. Дебютирала през 2000 година, за последно била номер 1 в България през 2023. Наричат я още кралицата на staying power (силата да се задържиш). 😉

Наричат я също Бившият Гърбушко, Разтурикъща, Любовницата на Коко, Тая дето развали брака на Ани, Беквокалистката на Кости, Тая дето обира флоповете на Кости и т.н. Все хубави неща. А колежките й като влязат в едно помещение с нея възкликват: "Тука мирише на коври!":P

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Наричат я също Бившият Гърбушко, Разтурикъща, Любовницата на Коко, Тая дето развали брака на Ани, Беквокалистката на Кости, Тая дето обира флоповете на Кости и т.н. Все хубави неща. А колежките й като влязат в едно помещение с нея възкликват: "Тука мирише на коври!":P

Защото е разнолика, интересна, интригуваща личност с изпъстрен живот, изпълнен със събития и обрати. Освен принцеса на красотата.:P

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кой е виновен на това невълнуващо създание Анелия, че има по-интересни жени от нея? Да си го беше задържала тоя Коко, като й е толкова ценен. Освен това Коко и Емилия са били гаджета преди той да срещне Анелия. След Анелия им е втора серия на отношенията.

  • Like 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

 

Не ползвам тикток

И аз! Най-накрая да видя, че някой освен мен не го ползва! :D Грам не ме влече, интересно ми е само коя песен на 10 и повече години става хит :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Абе кой е виновен на това невълнуващо създание Анелия, че има по-интересни жени от нея? Да си го беше задържала тоя Коко, като й е толкова ценен. Освен това Коко и Емилия са били гаджета преди той да срещне Анелия. След Анелия им е втора серия на отношенията.

Не знам, не се вълнувам от сапунката "Дебелакът Шахматист", който ги редува руса-черна. Нелина-Анелия-Емилия-Преслава. Как още не е прелъстил нова чалгаджийка не знам.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не знам, не се вълнувам от сапунката "Дебелакът Шахматист", който ги редува руса-черна. Нелина-Анелия-Емилия-Преслава. Как още не е прелъстил нова чалгаджийка не знам.

И както блесна - така и угасна. Случайно да не е отслабнал? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Не знам, не се вълнувам от сапунката "Дебелакът Шахматист", който ги редува руса-черна. Нелина-Анелия-Емилия-Преслава. Как още не е прелъстил нова чалгаджийка не знам.

Не е ли вече дърт и дебел? Още през 2006-2007 се чудех на Емилия как може да е с такъв мъж. Голям мерак на чалгаджийките да са му любовници, щом и Преслава му беше...

  • Like 4
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не знам, може би е, и затова да не го искат вече.:cry:

Или вече иска момченца, че чалгарките не са модерни. Дали наша Петя не го прокле с този хит?

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Или вече иска момченца, че чалгарките не са модерни. Дали наша Петя не го прокле с този хит?

 

Как пък ти хрумна това изобщо, че песента е за Коко Динев? 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Как пък ти хрумна това изобщо, че песента е за Коко Динев? 😂

Всяка от тези с които е бил му е посветила песен. АнАлия даже две:

После :

И ооо, Емилийо.... Нападжийска врачке, реши, че ако ти решиш Коко ще е втора цигулка, а ти си жена от сой!

Тя го предрече, като истинска Гълъбовска врачка, преди да стане Счетоводителка.
А какво остава за Преслава? Да му посвети "Кажи, здравей на слухът, че си станал г*й" ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...