Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Ако Коко си търсеше момченца, Кичка досега да го е прилапала (и буквално, и преносно) и да е станала мегазвезда!

 

 

Най-голямата Гери Фенка. Не става. Прекалено са й оскубани веждите за Коко. Нела, Ана, Ема и Петя са повече мъже от нея.

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Най-голямата Гери Фенка. Не става. Прекалено са й оскубани веждите за Коко. Нела, Ана, Ема и Петя са повече мъже от нея.

Вярно ли Кичка е била Гери фенка? Ужас, сигурно тя е уручасала кариерата на Барбито на фолка.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Вярно ли Кичка е била Гери фенка? Ужас, сигурно тя е уручасала кариерата на Барбито на фолка.

Да, това съвсем сериозно. Любимата Кичкозна певица. 
Да се радваме, че нямат дует.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Jouey каза:

Не беше ли Глориев Кирил?

Не, Гергана е любимата му певица. Винаги е била, поне до около 2010-2011 година..... После не знам

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер смях колко тихичко преминава смяната на статута при Цветелина Янева. След като прецака жанра по какви ли не явни и неявни начини и с години беше обявявана за 'класа'...

Поне системата за гледанията още работи, може и да заблуди някой и друг фен.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Jouey каза:

Нов фолклорен хит от Императрицата :

 

 

Не и Яница да осъществи бъзика ми от предните дни каква песен трябва да направи Гергана. Евала, дано с времето да достигне успеха на Мома Яница.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Защото е разнолика, интересна, интригуваща личност с изпъстрен живот, изпълнен със събития и обрати. Освен принцеса на красотата.:P

+ cepuo3Ha u Be6ma c4emoBogume/\ka 😛

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех Джордан за човек, но се оказа, че не е.

Значи прие дует с Десислава и Джена в пика на кариерата си а с мами Емануела, която спешно се нуждае от масов хит, няма нова песен от сто години. Тя го изкара преди години от дъното с ''От моята уста''.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На майка й пИтката на Башурка, утре Емануелция вади поредния хит!:heart:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

519 likes, 2 comments - emanuelaofficialll on May 23, 2024: "Очаквайте утре в 17ч. #okadar в канала на @dj_damyan".

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Мислех Джордан за човек, но се оказа, че не е.

Значи прие дует с Десислава и Джена в пика на кариерата си а с мами Емануела, която спешно се нуждае от масов хит, няма нова песен от сто години. Тя го изкара преди години от дъното с ''От моята уста''.

Ако са искали да направят дует - щяха. Още са си по-близки от повечето приятели в поп фолка.

Джордан беше казвал на лайв, че за да направят нов дует им трябва наистина добра песен която да оправдае успеха на предните 3 дуета.
Дуетите му с Джена и Десислава не са на такова ниво.

Ако му попадне наистина добра песен за дует съм сигурен че първо ще потърси Емануела.

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако са искали да направят дует - щяха. Още са си по-близки от повечето приятели в поп фолка.

Джордан беше казвал на лайв, че за да направят нов дует им трябва наистина добра песен която да оправдае успеха на предните 3 дуета.
Дуетите му с Джена и Десислава не са на такова ниво.

Ако му попадне наистина добра песен за дует съм сигурен че първо ще потърси Емануела.

cynep, 4e He npaBqm mo4Ho cq. npegcka3yeMo e

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Друга мачкаше кариери след близо година пауза през 2019, когато закова номер 1 в набиращи популярност.

Искам такива песни, Райно!!!

мачкала на псето си шундата.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

@Andrew Cunanan. вече има 10 М. за 11 месеца. Айде, да й е честито! ❤️ 

 

С това постижение Преслава се превръща във първата биологична жена и втората по пол (след Галош) в чалгата с минимум 2 хита с над 10 милиона гледания, издадени през 2023-та година.

Освен това песента се превръща в 32-рата, в която е лийд/фийчър/дует, с 10 или повече милиона. :) 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Безлична била, а два дни обсъждат коя евентуална песен ще пуска. Предвещание за нов хит от Кралицата на staying power - Емилия Вълева от Гълъбово. 😜

Хлебарките имат по-голям принос за човечеството, нищо че разнасят зарази от каналите, от Емилия Вълева за фолк жанра 🤩

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Емилия Янчева Вълева - принцеса на красотата на град Гълъбово, старозагорско. Дебютирала през 2000 година, за последно била номер 1 в България през 2023. Наричат я още кралицата на staying power (силата да се задържиш). 😉

А на Коко дали успя да го задържи, че той по време на връзката им изчука всяка нейна колежка по минимум веднъж? :1000(19):

  • Haha 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Да де, но тикток не задължително е популярно сред всички българи, а и виж качеството на песента с изкуствен интелект - смехотворно е. Друго ще е да си прозвучи с перфектен саунд, изчистено, професионално поднесено.

Не ползвам тикток, но дори и да ползвах, нямаше да слушам тази версия, тъй като е нескопосана.

Значи няма да я чуем в изпълнение на Ема Бокса, защото никоя нейна песен не е с "ерфектен саунд, изчистено, професионално поднесено." Всичко е клозетно качество, колкото и хилядарки да дава за Кости Форца и Валери Милев.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Виж какво, мен не ме интересува какво ще напишат няколко безделници в непълнолетна възраст. Правила съм магия на Емилия за успех. Интересува ме песента да е хит.

- Д-р Хинова

Д-р хининова да беше направила и магия за успех на песните на живота й:

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Абе кой е виновен на това невълнуващо създание Анелия, че има по-интересни жени от нея? Да си го беше задържала тоя Коко, като й е толкова ценен. Освен това Коко и Емилия са били гаджета преди той да срещне Анелия. След Анелия им е втора серия на отношенията.

Само Ема мое да се преебе да е 2 пъти гадже с такъв шопар, вонящ на лай на, на годините на баща й и е вневъзможност да си види пишката прав, защото е скрита зад необятното му потно космато шкембе. 😎 Ч е и да му роди 2 деца и да я поплясва регулярно като не му е сготвила пръжки с чесън.

Другите в чалгата си избират левенти, само Емилия - участници в поредицата на TLC "Моето 300 килохграмово тяло".

  • Haha 5
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Не знам, не се вълнувам от сапунката "Дебелакът Шахматист", който ги редува руса-черна. Нелина-Анелия-Емилия-Преслава. Как още не е прелъстил нова чалгаджийка не знам.

KLIUKI.WS

Райна и Коко Динев поддържат тайни отношения от няколко месеца. Райна е поредната чалга певица, която пристана на Коко Динев. Заради отношенията с с него, пилето на поп-фолк успя да разгневи Митко Пайнера до краен предел. Но, не, не си мислете, че би

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Супер смях колко тихичко преминава смяната на статута при Цветелина Янева. След като прецака жанра по какви ли не явни и неявни начини и с години беше обявявана за 'класа'...

Поне системата за гледанията още работи, може и да заблуди някой и друг фен.

Ако бях чалгарка щях да съм Янева и да им въртя дори по-долни номера. Да ме вземе в екипа си и да унищожим Счета. 🤩

МЕГАХИТ
image.png.475d22e41847aadfb0a1b2dbe47134f8.png

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...