Jump to content

Евровизия 2025


Препоръчани коментари

За мен трябва да разкарат шефа и да рестартират всичко. Вече го освиркаха в ефир, време е за пенсия! Откакто се смениха през 2020, Евровизия е в низходящ тренд, държавите намаляват, решенията са все по-смехотворни. То не бяха дисквалификации, отменяне на лайфове... 

И какво стана с холандеца? Осъдиха ли го? Или преписката е приключена без установено насилие?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

За мен трябва да разкарат шефа и да рестартират всичко. Вече го освиркаха в ефир, време е за пенсия! Откакто се смениха през 2020, Евровизия е в низходящ тренд, държавите намаляват, решенията са все по-смехотворни. То не бяха дисквалификации, отменяне на лайфове... 

И какво стана с холандеца? Осъдиха ли го? Или преписката е приключена без установено насилие?

Разследването срещу холандеца беше прекратено поради липса на доказателства. А шефчето не го разкараха, но напрактика му свалиха всичките права със нова позиция, която го заобикаля. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Разследването срещу холандеца беше прекратено поради липса на доказателства. А шефчето не го разкараха, но напрактика му свалиха всичките права със нова позиция, която го заобикаля. 

:Момент? Махнаха ли Мартин Остърдал

 

WIWIBLOGGS.COM

Eurovision Executive Supervisor Martin Österdahl reacts to the changes in the contest's leadership team and welcomes new measures.

Като гледам още е налице.

“Eurovision must continue to be a non-political event in the same spirit as the Olympic Games.”

Смешници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, meleto каза:

:Момент? Махнаха ли Мартин Остърдал

 

WIWIBLOGGS.COM

Eurovision Executive Supervisor Martin Österdahl reacts to the changes in the contest's leadership team and welcomes new measures.

Като гледам още е налице.

“Eurovision must continue to be a non-political event in the same spirit as the Olympic Games.”

Смешници!

Ролята му в организацията на конкурса е значително редуцирана, както казах по-горе. Ще отговаря на новосъздадения ESC Director. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Ролята му в организацията на конкурса е значително редуцирана, както казах по-горе. Ще отговаря на новосъздадения ESC Director. 

И пак е там, дразнителят! Кой ще взема решенията тогава? Негов заместник? Кой!?? Трябва просто да го разкарат во веки. Това да те освиркат е най-големият червен флаг, който може да съществува. Също така да разкарат Израел, ако може и Украйна. Така ще спрат отказалите се. Трудно се надиграват цели 2 държави със страдалнически вот от по 300 точки. Реално опропастяват конкурса и историята му. Ако разпределим тия да кажем 500-600 точки, класирането би било тотално друго. Ама иначе - "ние не сме политически угодни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

И пак е там, дразнителят! Кой ще взема решенията тогава? Негов заместник? Кой!?? Трябва просто да го разкарат во веки. Това да те освиркат е най-големият червен флаг, който може да съществува. Също така да разкарат Израел, ако може и Украйна. Така ще спрат отказалите се. Трудно се надиграват цели 2 държави със страдалнически вот от по 300 точки. Реално опропастяват конкурса и историята му. Ако разпределим тия да кажем 500-600 точки, класирането би било тотално друго. Ама иначе - "ние не сме политически угодни".

Новия директор ще взима решенията. 

Израел нямат 300 точки страдалчески вот, имат 300 точки от сим карти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Новия директор ще взима решенията. 

Израел нямат 300 точки страдалчески вот, имат 300 точки от сим карти. 

По тази логика за всеки може да се каже същото. Това означава, че те са организирали всички държави да гласуват, за да получат по 10-12 точки. Защо гледаме тогава, ако е толкова лесно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че се манипулира толкова лесно вотът. Факт е, че при Ираел имаше нещо нередно, но въпреки това не им помогна да спечелят.

Пък и последните години печелят фаворитите на журито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Grinch каза:

Не смятам, че се манипулира толкова лесно вотът. Факт е, че при Ираел имаше нещо нередно, но въпреки това не им помогна да спечелят.

Пък и последните години печелят фаворитите на журито.

Може и да купуват сим карти в определени държави, но според мен Европа, както с Украйна, си ги засили. Пропагандата по света е голяма. И тук-там се прокрадва истината. Шведите винаги са прозорливи и затова освиркваха! Но тия пред екраните...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, meleto каза:

По тази логика за всеки може да се каже същото. Това означава, че те са организирали всички държави да гласуват, за да получат по 10-12 точки. Защо гледаме тогава, ако е толкова лесно?

Вървяха реклами из ютуб, твитър и другаде с кой номер и кога точно да гласуваме за Изр**л. Смяташ че щом имат кеш да наливат в такава агитация за параван, не са заредили бая карти за вот? И тук не можем да говорим за състрадателен вот, защото никой не ги подкрепя, и не може да сравняваме агресор и жертва (Украйна). 

 

преди 38 минути, Grinch каза:

Не смятам, че се манипулира толкова лесно вотът. Факт е, че при Ираел имаше нещо нередно, но въпреки това не им помогна да спечелят.

Пък и последните години печелят фаворитите на журито.

Те и не искаха да печелят. Но за малко да спечелят вота на "публиката" което реално беше целта на пропагандната им машина. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Вървяха реклами из ютуб, твитър и другаде с кой номер и кога точно да гласуваме за Изр**л. Смяташ че щом имат кеш да наливат в такава агитация за параван, не са заредили бая карти за вот? И тук не можем да говорим за състрадателен вот, защото никой не ги подкрепя, и не може да сравняваме агресор и жертва (Украйна). 

 

Те и не искаха да печелят. Но за малко да спечелят вота на "публиката" което реално беше целта на пропагандната им машина. 

Ако питаш например българите, масово са на страната на Израел. Според мен лелките дето гледат националните телевизии баш си ги подкрепяха. Добре, че публиката освирка Израел. Само дето тия наглеци от ЕБУ залепиха аплодисменти върху публиката и не се чу перфектно. 

За масовия зрител Украйна = Израел. Поне в онзи момент. 

Допускам, че и карти са платили, все пак имат опит с Нета, която на полуфинал беше с мизерни точици, да не беше 4та и изведнъж спечели. :D И то с над 300т. Знаят как става. Между другото ако не бяха махнали Холандия, вероятно щеше да се разпръсне още повече вота между Хърватия и Холандия.  И там точките 8 и 7 щяха да се размият. А оттам и Швейцария щеше да увехне съвсем с телевота.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , meleto каза:

Ако питаш например българите, масово са на страната на Израел. Според мен лелките дето гледат националните телевизии баш си ги подкрепяха. Добре, че публиката освирка Израел. Само дето тия наглеци от ЕБУ залепиха аплодисменти върху публиката и не се чу перфектно. 

За масовия зрител Украйна = Израел. Поне в онзи момент. 

Допускам, че и карти са платили, все пак имат опит с Нета, която на полуфинал беше с мизерни точици, да не беше 4та и изведнъж спечели. :D И то с над 300т. Знаят как става. Между другото ако не бяха махнали Холандия, вероятно щеше да се разпръсне още повече вота между Хърватия и Холандия.  И там точките 8 и 7 щяха да се размият. А оттам и Швейцария щеше да увехне съвсем с телевота.

Ако питаш достатъчно българи, България щеше да е част от Руската федерация, нищо че никой не се е юрнал да си взима еднопосочни билети за Москва. 

Изр**л в никой момент тая година не е бил на едно ниво с Украйна 2022. 

Нета беше фаворит да спечели още от деня с премиерата на песента. Ако толкова държиш да чоплим резултати от полуфиналите, има толкова примери, обикновено в обратна посока че е по интересно, какви огромни разминавания има в телевота оттам до финалите, обаче не ми се занимава. 

Единствената причина, поне според мен, Изр**л да не са първи по телевот тая година бяха "изтеклите" резултати от Италианския полуфинал. Което май организира фендъма да концентрира вота на едно място. И щом ще спекулираме просто ей така как можело да изглеждат резултате яко Йост беше на финал, разлика нямаше да има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Ако питаш достатъчно българи, България щеше да е част от Руската федерация, нищо че никой не се е юрнал да си взима еднопосочни билети за Москва. 

Изр**л в никой момент тая година не е бил на едно ниво с Украйна 2022. 

Нета беше фаворит да спечели още от деня с премиерата на песента. Ако толкова държиш да чоплим резултати от полуфиналите, има толкова примери, обикновено в обратна посока че е по интересно, какви огромни разминавания има в телевота оттам до финалите, обаче не ми се занимава. 

Единствената причина, поне според мен, Изр**л да не са първи по телевот тая година бяха "изтеклите" резултати от Италианския полуфинал. Което май организира фендъма да концентрира вота на едно място. И щом ще спекулираме просто ей така как можело да изглеждат резултате яко Йост беше на финал, разлика нямаше да има. 

Напротив щеше да има съществена разлика. Украйна и Израел обраха 12 и 10 точки. 

Хърватия обра 8те средно. Ако Холандия беше в схемата щяха да делят 8 и 7 точки.

Швейцария и Франция щяха да паднат още по-надолу. С под 200точки.

То и хърватинът беше фаворит и финландецът миналата година... нормално е да има разлики, но чак такива? Ако една песен е хит, то би трябвало да е топ и в двете вечери.

Иначе чисто математически на полуфините имаш Топ 10 от 17-18 държави. На финала имаш Топ 10 от 26 държави. Цедката е къде къде по-сериозна. Може да си 11ти по вот във всички държави и пак ще завършиш с нула точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, нищо от това, което пишеш, няма общо с истината, чак не искам да те оборвам параграф по параграф. Само ще ти кажа, че масово в България се подкрепя Палестина, не Израел. А песента на Украйна си е хит и по стриймове, няма общо с миналогодишната боза. Не мисля, че е жалостив вот - по-скоро журитата я бутнаха назад от страх да не спечелят отново.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Меле, нищо от това, което пишеш, няма общо с истината, чак не искам да те оборвам параграф по параграф. Само ще ти кажа, че масово в България се подкрепя Палестина, не Израел. А песента на Украйна си е хит и по стриймове, няма общо с миналогодишната боза. Не мисля, че е жалостив вот - по-скоро журитата я бутнаха назад от страх да не спечелят отново.

 

Израел има толкова финансово установено лоби в България, че шансът думите ти да са верни клонят към 0.  В големите градове може да са се поосъзнали хората, но в провинцията не е същото. Палестина се свързва с тероризъм у нас. Медиите подкрепят Израел!

Песента на Украйна не би имала повече от 150-200 точки в нормална година. Стриймовете не са краен фактор. Швеция има повече. Италия е с повече. Испания е с близки на Украйна. Къде са всички тези песни в класирането?

Просто тази година се възбуди наново говоренето покрай Израел. И песента на Украйна беше пак референция към войната ... Мама Тереза... И този вот пак излезе на преден план. Извинявай с умрялата си песен през 2023 Украйна беше №6!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Русия има лоби, но огромна част от българите се осъзнават. Не съм запозната със статистики, но съм убедена, че повече хора ще кажат, че трябва да спре да се избива мирно население в Палестина, отколкото, че в Израел са прави в това, което правят. 

Песента на Украйна беше супер въздействаща с този перформънс, споменах стриймовете, защото на бозата от 2023 не са такива. Иначе сме виждали много пъти как песен с много стриймове флопва на сцената... за Бога, Snap стана световен хит, а завърши извън топ 20 (знам, че стана по-късно). Никога няма да тръгна да меря по един критерий.

Ти очевидно не харесваш песента, но за мен е нелепо да се смята, че точно това участие на Украйна е било надценено. За мен лично е по-силно от всичките им победители дори. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...