Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, FolkEmpire каза:

Охоо кво прайте в тия храсти

 

Тоя Виктор къде се скри?
Цветелина "Имала съм чувството, че това да съм певица НЕ Е СЕРИОЗНА РАБОТА"
А тя и водеща ли е вече?

Какви са тия приказки? Стига, бе, жено. 😮 

  • Haha 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Тоя Виктор къде се скри?
Цветелина "Имала съм чувството, че това да съм певица НЕ Е СЕРИОЗНА РАБОТА"
А тя и водеща ли е вече?

Какви са тия приказки? Стига, бе, жено. 😮 

Нямам идея, но помня Галя в тоя клип :D

А водеща. Тоя серьо се прави на интервюиращ, явно я е поканил да си чешат езиците :D Винаги когато съм попадал на това предаване винаги ми е някакво неприятно да го гледам все за борби с рак и подобни говорят.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Нямам идея, но помня Галя в тоя клип :D

А водеща. Тоя серьо се прави на интервюиращ, явно я е поканил да си чешат езиците :D

Мен ме кефи ето тая песен:

Тя му задава въпроси. Голяма интелектуалка. Вместо да е благодарна на съдбата, тя мисли на глас "не е сериозно". Да, бе. Благодарение на тази ти професия си била нещо на времето и си пила кафе за 20 лева.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Мен ме кефи ето тая песен:

Тя му задава въпроси. Голяма интелектуалка. Вместо да е благодарна на съдбата, тя мисли на глас "не е сериозно". Да, бе. Благодарение на тази ти професия си била нещо на времето и си пила кафе за 20 лева.

Мда, има як отсвир.

Цура би трябвало да помни от къде е тръгнала, там й се получаваше, откакто се махна от чалгата и заприлича на някаква металистка във визия :D

Сещам се и за Елена Паришката, кято в пика на кариерата се отказа заради един смотльо футболист и да прави семейство. Галош как направи семейство и не се отказа нито от кариера нито от семейство. Може би ако се беше задържала като колежките си щеше да пожъне успехи. Макар, че имаше говорен дефект и не може да казва Р :D

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Мда, има як отсвир.

Цура би трябвало да помни от къде е тръгнала, там й се получаваше, откакто се махна от чалгата и заприлича на някаква металистка във визия :D

Да, имаше надежда още за нея и през 2007 докато имаше някакви поп-фолк песни, но явно вече не й се пее тоя жанр. Явно, че не помни и не харесва песните или поне така изглежда за да се насочи към фолклор и стихотворения. Може би точно от това е породено решението й да няма поп-фолк песни, но не мисля, че едното пречи на другото. По принцип малко песни й харесвам. Миналия месец като я обсъждахме открих една песен, която определено ми стана една от най-любимите нейни.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Да, имаше надежда още за нея и през 2007 докато имаше някакви поп-фолк песни, но явно вече не й се пее тоя жанр. Явно, че не помни и не харесва песните или поне така изглежда за да се насочи към фолклор и стихотворения. Може би точно от това е породено решението й да няма поп-фолк песни, но не мисля, че едното пречи на другото. По принцип малко песни й харесвам. Миналия месец като я обсъждахме открих една песен, която определено ми стана една от най-любимите нейни.

 

Може би не й харесва вида в който е жанра и би я било срам да се държи като колежките си. Въпреки, че наборките й като Екстра Нина, Тони Дачева още си пускат поп-фолк. 

Иначе на мен любимите ми найни песни са от първите й албуми както на Кама и Деса. Имат някакво носталгично звучене за мен. Например като си пусна Любовта е клетка и откачам от кеф :D Може би звучат пенсионерско, но това звучене ми беше любимо. Обичам мелодичните парчета.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Може би не й харесва вида в който е жанра и би я било срам да се държи като колежките си. Въпреки, че наборките й като Екстра Нина, Тони Дачева още си пускат поп-фолк. 

Иначе на мен любимите ми найни песни са от първите й албуми както на Кама и Деса. Имат някакво носталгично звучене за мен. 

На мен "Не вярвам" и "Maska tuge" много ми харесват, "Сто мерцедеса", "Прави се на перде", но най-вече "Не вярвам" ми беше фаворит до преди да открия и "Любовта е като сянка" която е песен на 20 години, тогава прослушах, но не знаех за тази песен. Само заглавието на албума. Много ми хареса.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

На мен "Не вярвам" и "Maska tuge" много ми харесват, "Сто мерцедеса", "Прави се на перде", но най-вече "Не вярвам" ми беше фаворит до преди да открия и "Любовта е като сянка" която е песен на 20 години, тогава прослушах, но не знаех за тази песен. Само заглавието на албума. Много ми хареса.

Всичките им ги знам от късните 90-те. Мда топ парчета си подбрал. 

А тази пък е.... с вокалите на Илия Загоров. Не е заради марката, заради музиката е :D Въпреки, че звукът е като от електронна игра пак ги правеха да звучат добре.

Иначе Цецка, ако се срамуваше нямаше да си качва старите неща, но пък нали ще намаже малко пари от гледания :D

Мале колко флегматична водеща

А тук Цецка си защитава здравата чалгия :D

 

 

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Прочетох СТРЕС ВОДА ... :roll1:

u a3 🤣

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

Всичките им ги знам от късните 90-те. Мда топ парчета си подбрал. 

А тази пък е.... с вокалите на Илия Загоров. Не е заради марката, заради музиката е :D Въпреки, че звукът е като от електронна игра пак ги правеха да звучат добре.

Иначе Цецка, ако се срамуваше нямаше да си качва старите неща, но пък нали ще намаже малко пари от гледания :D

Мале колко флегматична водеща

My3uka: Gürültü!

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

Всичките им ги знам от късните 90-те. Мда топ парчета си подбрал. 

А тази пък е.... с вокалите на Илия Загоров. Не е заради марката, заради музиката е :D Въпреки, че звукът е като от електронна игра пак ги правеха да звучат добре.

Иначе Цецка, ако се срамуваше нямаше да си качва старите неща, но пък нали ще намаже малко пари от гледания :D

Мале колко флегматична водеща

А тук Цецка си защитава здравата чалгия :D

 

 

Черно BMW , да и на мен ми харесва. Наистина имаше някои яки песни. С Екстра Нина три дуета ли имаха? Тая "Сестрице моя" я бях чувал много пъти като малък :D 

преди 6 часа , xroflx9 каза:

😂💀😭

903-B4365-0-A88-45-D3-BC59-0-E5-BE5-F9-A

Време е за скандал с Емануела! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DanielPiliov каза:

4 дни след премиерата на GalenaXX, моите топ 3 са така

1. Запалката

2. Зиг заг

3. Играй

Като на 3 позиция дишат във врата и “Delta Force” и “Докторе” 

Топ 3 си остава 

Чупката 

Как не те е срам 

На две големи 

преди 12 часа , meleto каза:

Аз пък така и не пуснах втори път, която и да е от новите песни на Жалка. :D 

То и първи им е много, но нека се радват тримата и фена. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Olay каза:

А Галена и Лай Но защо?

Галена защото намекна при Цитиридис че Андреа пее по-зле от Преслава, което много я обиди. И работи със Сашка, която “саботирала” Андреа.

С Николета имаха скандал преди 100 години, ама в днешно време уж пак си бяха приятелки.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Olay каза:

А Галена и Лай Но защо?

Андреа започна да потъва години преди Сашка да се появи на небосклона.

Абе то на нея все някой друг й е виновен. А не това, че не вади хубави песни, пропи се, излага се по заведения, държи се като лека жена и тн, и тн.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, че Андреа е в депресия и че корабът ѝ потъва отпреди Сашка, е факт... както е факт и че докато властваше, се надцакваха с Цура и компания коя ще даде повече пари за песен и клип, коя кого ще прецака и направиха всичко разграден двор... но съм склонен да ѝ вярвам за всичко, което е казала и за Цура, за Пеевски, за Пайнера, Галена, Анелия, Сашка и т.н. Щото, нали, не са много добрички - бизнес е все пак и са коври. А за това да се чувства тя така главна вина има Кубрат и нейното залитане... Въпреки всичко смятам, че мина достатъчно време, но тя е силна и може да си стъпи на краката и да прави световно популярни песни. Щом го е правила преди 10 и повече години, е доказала, че го може. Пък дали може да пее или не... малко могат така или иначе.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хронологичен списък с всички които Андреа е обявявала за врагове и саботьори:

- Цветелина Янева
- Николета
- Пайнера
- Анелия
- Кубрат
- Азис
- Меди
- Сашка
- Галена
- Кости
- Диона  
- Карлеуша

- INNA

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...