Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Кога ще е концерта й в Пловдив? Не съм се интересувал. Само за този на Преслава знам и естествено, че на рождения си ден ще прави тук. :D 

На 25-ти юли, месец по-късно от софийския. Билетите според мен трябваше да са по-евтини. 80 лв. за Глория в Пловдив ми идват много.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Това си е лично твое усещане. "Прощавам ти" според приема от публиката ще се нареди до един от големите й солови хитове в кариерата. 15 млн. гледания, за солова песен на Емилия това е колосално. Ако не се беше харесала щеше да зацикли на 1-2 млн като други нейни провали.

Да, на мен много бързо ми писна, но не отричам успеха й. Определено това не харесвам в Емилия, че е някаква страдалница и вечно залага на някакви такива текстове в които го играе жертва, за това предпочитам другите хитове. Песните й от едно време бяха по-яки, където онзи ден споменахте "За мен забрави", "Целувай ме" и т.н. На времето и "Легенда за любовта".... Това сега което ни предлагат са някакви трохи, не хитове. Музиката беше по-яка до преди 3 години например.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

На 25-ти юли, месец по-късно от софийския. Билетите според мен трябваше да са по-евтини. 80 лв. за Глория в Пловдив ми идват много.

Ми много са. Лично аз не бих дал толкова, а и в момента не предлага някаква качествена и хитова музика. Нищо, че ще остане една от трите ми любими певици след Преслава, заедно с Анелия.... но докато Анелия има шанс да си хване хитовете и вълната, при Глория не знам как ще стане? Да не говорим, че и повече от 30 лева са много. Даже това е тавана за моментното ниво, което предлага. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Окадар" отново номер 1 в България, продължава да подобрява собствените си постижения - най-силния ден, откакто е излезнала песента:

image.png.7897ab83ec4d8c1df1cbbbc786700c95.png

Извънземните индивиди, с които общувам, току-що ми потрърдиха, че според бройка хора, на които дадена песен им е любима в държавата вчера "Окадар" е изместила песента на Джена и Джордан от №1.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

"Окадар" отново номер 1 в България, продължава да подобрява собствените си постижения - най-силния ден, откакто е излезнала песента:

image.png.7897ab83ec4d8c1df1cbbbc786700c95.png

Извънземните индивиди, с които общувам ,току-що ми потрърдиха, че според бройка хора, на които дадена песен им е любима в държавата вчера "Окадар" е изместила песента на Джена и Джордан от №1.

Със стара хитова музика и баба знае.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

 

  

Боби Павлов - едната песен - нИ стаа. Все едно слушам:

 

На мен ми харесват някои негови песни, но стилът му веднага се познава. Песните му много си приличат.
Спомням си в началото, когато пусна албумът с новите песни харесах само Право в очите, Крадец на време и Трябваш ми, докато след време Не те забравям ми остана като най-доброто от петте песни, които пусна тогава. Не идвай например не е моята песен, скучновата ми, Трябваш ми към днешна дата също ми е пълно клише. И тя добре направи, че ги остави с телевизионни версии, то каквото и да пусне след Да гори в любов, Не се изтриваш и Пиян просто бледнее..... 
След албума Беден в сърцето и Улицата са й най-успешните песни. Лично моя фаворит е Беден в сърцето или В твоето легло, но не мога да определя коя повече ми харесва. Мисля, че заслужаваше повече като успех "В твоето легло".

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Със стара хитова музика и баба знае.

Е, знае, ама Деси не успя да направи национален фаворит от песента си... Даже се считаше за флоп нейния сингъл по онова време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

На мен ми харесват някои негови песни, но стилът му веднага се познава. Песните му много си приличат.
Спомням си в началото, когато пусна албумът с новите песни харесах само Право в очите, Крадец на време и Трябваш ми, докато след време Не те забравям ми остана като най-доброто от петте песни, които пусна тогава. Не идвай например не е моята песен, скучновата ми, Трябваш ми към днешна дата също ми е пълно клише. И тя добре направи, че ги остави с телевизионни версии, то каквото и да пусне след Да гори в любов, Не се изтриваш и Пиян просто бледнее..... 
След албума Беден в сърцето и Улицата са й най-успешните песни. Лично моя фаворит е Беден в сърцето или В твоето легло, но не мога да определя коя повече ми харесва. Мисля, че заслужаваше повече като успех "В твоето легло".

Тази май му е единствената сполучлива поне за мен

 

  • Like 1
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Тази май му е единствената сполучлива поне за мен

 

Конкретно за голям негов хит не се сещам, но повечето песни са му много приятни, но не е нещо което би останало във времето. Тази песен наистина му е една от най-хитовите, ако мога така да се изразя. Той нямаше ли песни и за Теди Александрова или бъркам?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Е, знае, ама Деси не успя да направи национален фаворит от песента си... Даже се считаше за флоп нейния сингъл по онова време.

Ако беше с мазен гИбекски отсвир може би щеше да хване масата.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

 

Ето и моите специални гости , колегите , които са обещали да дойдат и уважат моите 30 години на сцена ! Кралят Азис , Сръбската легенда - Кеба , майката на поп фолка - Тони Дачева , невероятният Ники Славеев и моята прекрасна дъщеря Симона Загорова !
Нямам търпение ! 🎉🎉🎉🤗🤗🤗
image.png.ec974f41e5deff792817746510eef569.png

Изгорете я на кладата!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Конкретно за голям негов хит не се сещам, но повечето песни са му много приятни, но не е нещо което би останало във времето. Тази песен наистина му е една от най-хитовите, ако мога така да се изразя. Той нямаше ли песни и за Теди Александрова или бъркам?

Да, интересното е, че тогава й слушах тия песни на Теда, а сега като ми ги пуснат по Планета я махам нещо не ме кефят както тогава :D

Тази може би става единствено, кефи ме това индийско клавирче когато пее Тодорка "Много ти е луд"

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

Аз на нейно място и на Прощавам ти нямаше да заложа. Три телевизионни версия и на трите стигаха. Даже забравих, че имаше някаква скучна балада.
Хита в тоя албум й е Турбуленция. Като цяло дуетите бяха по-вървежни от последния албум.
Това нещо "Прощавам ти" грам не може да се мери с последната яка и хитова "Специално за всяка" и "Калифорния"... Е такива хитове да прави..... Текста на Прощавам ти е дъвкан и предъвкан - карми, прошки и т.н. Към днешна дата не бих я слушал аз поне. Даже нищо общо със старите й хитове, било то и балади като "Ти замина" и "За мен забрави" които си бяха разкошни.

Аранжиментът на Прощавам ти бие на хиляда песни и именно това я направи хит според мен. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

Ми за какво му правиш реклама, като е продаден? Да се пъчеш в гърдите, че си продала малко над 3000 билета...

За Пловдив обаче нещата се движат по-бавно. Театърът е с капацитет 2000 места и има още доволна бройка свободни.

Тя пусна билетите 1 година преди събитието, нормално е да го продаде. Но не е постижение, че за толкова дълъг период е разпродала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аранжиментът на Прощавам ти бие на хиляда песни и именно това я направи хит според мен. 

100% е това. И според мен това е причината..... а и някои от хората харесват да са си жертви просто..... Не само храната, но и "ти си това което слушаш" до някакъв процент важи и за човекът и характера му...... Следователно за да ти предложат такава песен и да приемат такъв текст...... мислят по този начин, конкретния изпълнител. Друг е въпросът до каква степен слушателят ще се припознае в това. Явно доста хора са на този принцип - "от мое име кармата ще отъсти" или коренната противоположност "Да, бе, да чакам съдбата някой ден да ти отмъсти" - Яница - Отмъстителката. Честно казано второто повече ме кефи!
 

А и за мен Оцко е много по-добър композитор. Да, и неговите аранжименти имаха прилика, но Ганев вече се оля. Не ме кефи и за това по-добре кавъри от едни и същи песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, lucellent каза:

image.jpeg.6f10381d88526d594a0bffdf16dfb26e.jpeg

Браво че е решил да рециклира този флоп, който 2015 в пика на Ютуб не е успял да удари дори 2 милиона.

преди 13 минути, FolkEmpire каза:

Със стара хитова музика и баба знае.

Значи да кажем същото за всички рециклажи на Зоопарк и Граници.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо хитово няма в песента на Деса. Дори с провокацията - лапане на наденици не й се получи, добре, че бяха В твоите очи и Брадъра, за да не е хептен капо въпросната година.

пълен потрес на фона на претенциите на феновете й, иначе нейното ниво винаги е било посредсвено.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

Да, интересното е, че тогава й слушах тия песни на Теда, а сега като ми ги пуснат по Планета я махам нещо не ме кефят както тогава :D

Тази може би става единствено, кефи ме това индийско клавирче когато пее Тодорка "Много ти е луд"

 

И аз до 2022-ра много я харесвах Теди Александрова и я слушах с кеф. 
Последното нещо което е УАУ за мен остава "Влизам и гърмя". Иначе 2022 се кефех много на "Автогол" и "Масура" :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Браво че е решил да рециклира този флоп, който 2015 в пика на Ютуб не е успял да удари дори 2 милиона.

Значи да кажем същото за всички рециклажи на Зоопарк и Граници.

Тая на Ема и Насран ми е боза. Такива песнички бяха хитове преди 5 години.

Граници е яка. Зоопарк също.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Нищо хитово няма в песента на Деса. Дори с провокацията - лапане на наденици не й се получи, добре, че бяха В твоите очи и Брадъра, за да не е хептен капо въпросната година.

Но пък през 2016 последния й най-голям самостоятелен хит "И на всички като тебе", "В друг живот" също беше хитова балада..... Добре си беше в Пайнер през 2016-2017 година..... 2015 само дуета с Галена беше голям хит.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Но пък през 2016 последния й най-голям самостоятелен хит "И на всички като тебе", "В друг живот" също беше хитова балада..... Добре си беше в Пайнер през 2016-2017 година..... 2015 само дуета с Галена беше голям хит.

Фатмес имаше хитове 2016-та - дуета с Джофран, В друг живот, На всички като тебе, баладата, че и онази, дето бие на Оцкова. 2017-та в Капките беше потрес и само дуета с Джордан й беше голям хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Браво че е решил да рециклира този флоп, който 2015 в пика на Ютуб не е успял да удари дори 2 милиона.

Значи да кажем същото за всички рециклажи на Зоопарк и Граници.

Ами то всичко се рациклира от "Зоопарк" или от "Граници" още от 2018 и след 2020 насам. Точно така си е. За това и е по-добре да го сменят Ганев вече. Трябват нови композитори. До тогава един-два, даже три кавъра по-добре ще им подействат.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

И аз до 2022-ра много я харесвах Теди Александрова и я слушах с кеф. 
Последното нещо което е УАУ за мен остава "Влизам и гърмя". Иначе 2022 се кефех много на "Автогол" и "Масура" :D 

И последните й неща от Ганев са добри. Даже мисля, че сегашния й период е много по-добър от този с Павлов.

Просто тоя саунд кърти

Последната с онези Саби е тотална боза.

Иначе почти винаги където участва в музиката, песните са й яки.

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...