Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Махай този аватар и сложи правилният. 

Джена няма ли да вади албум и тя? Много песни и се насъбраха от последния, а тя беше супер редовна от към албуми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Махай този аватар и сложи правилният. 

Хаха, винаги ще си обичам Преслава най-много! Всичко тук, което съм сравнявал между тях двете или съм писал срещу Галена е било бъзик😂. Не ми е най-любимата певица(въпреки че за мен тя е повече артист, отколкото певица), но не отричам въобще успехите и.

Хайпнат съм толкова много, защото знам, че тази жена знае какво прави и всичко ще е изпипано до детайл!

Поздрав с любимата ми нейна песен, няма друг такъв ХИТ!

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Мислиш ли, че мами ще пусне албум тази година? Време е. 

Фоклорен ще е сигурно. Много нови народни песни пее по участия.

Мами да кавърдиса този турски фоклор,една яка хореография и е готова за Евровизия. 

ХИТ РАЙНА ЕВРОВИЗИЯ 2025

 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, всички преславови сте един дол дренки :D Фурнаджийски лопати като идолката си сте и това е, братче!
Сега ако наистина имат дует ще ми е интересно каква песен ще пеете :D 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Ей, всички преславови сте един дол дренки :D Фурнаджийски лопати като идолката си сте и това е, братче!
Сега ако наистина имат дует ще ми е интересно каква песен ще пеете :D 

Как коя песен? Дуетната

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

20 години музика!
20 години любов!
20 години страст!
20 години мечти!
20 години заедно!

Зад песните и видеата в GalenaXX стоят трудът, креативността и отдадеността на голям брой хора. Огромна е благодарността ми за техния професионализъм, творчески гений, търпение, безсънни нощи и безкрайни часове, прекарани в усъвършенстването на този албум. Всички тези хора, които държаха ръката ми и смело се впускаха в реализирането дори на понякога налудничавите ми идеи. Те оставиха частица от сърцето си в GalenaXX и аз ще им бъда вечно благодарна.

На всички вас, които толкова години ми засвидетелствате любовта и подкрепата си, които непоколебимо вярвате в мен и вдъхвате живот на музиката ми — благодаря, че ми давате силата и вдъхновението да продължавам да правя това, което ме прави истински щастлива. Без вас нищо от това нямаше да бъде възможно.

С вълнение очаквам да чуете и видите това, което съм ви подготвила. Досега GalenaXX беше мой. Вече е наш.

С обич,
Галена

image.png.f89b763967606bbb14a50b49ae84a34c.png
ПЕСНИТЕЕЕЕЕЕЕ! ❤️ 

  • Like 3
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

20 години музика!
20 години любов!
20 години страст!
20 години мечти!
20 години заедно!

Зад песните и видеата в GalenaXX стоят трудът, креативността и отдадеността на голям брой хора. Огромна е благодарността ми за техния професионализъм, творчески гений, търпение, безсънни нощи и безкрайни часове, прекарани в усъвършенстването на този албум. Всички тези хора, които държаха ръката ми и смело се впускаха в реализирането дори на понякога налудничавите ми идеи. Те оставиха частица от сърцето си в GalenaXX и аз ще им бъда вечно благодарна.

На всички вас, които толкова години ми засвидетелствате любовта и подкрепата си, които непоколебимо вярвате в мен и вдъхвате живот на музиката ми — благодаря, че ми давате силата и вдъхновението да продължавам да правя това, което ме прави истински щастлива. Без вас нищо от това нямаше да бъде възможно.

С вълнение очаквам да чуете и видите това, което съм ви подготвила. Досега GalenaXX беше мой. Вече е наш.

С обич,
Галена

9 нови песни и няма с Прелава 😂

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mr. Greshen каза:

9 нови песни и няма с Прелава 😂

9 нови песни + нов вариант на "Мъко моя".
За сега любимата ми песен е "Ти не си за мен" от познатите ❤️ 
Дали дуета не го пази за преди концерта на Преслава? Но интересното е, че и с Азис няма нова песен?! 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

20 години музика!
20 години любов!
20 години страст!
20 години мечти!
20 години заедно!

Зад песните и видеата в GalenaXX стоят трудът, креативността и отдадеността на голям брой хора. Огромна е благодарността ми за техния професионализъм, творчески гений, търпение, безсънни нощи и безкрайни часове, прекарани в усъвършенстването на този албум. Всички тези хора, които държаха ръката ми и смело се впускаха в реализирането дори на понякога налудничавите ми идеи. Те оставиха частица от сърцето си в GalenaXX и аз ще им бъда вечно благодарна.

На всички вас, които толкова години ми засвидетелствате любовта и подкрепата си, които непоколебимо вярвате в мен и вдъхвате живот на музиката ми — благодаря, че ми давате силата и вдъхновението да продължавам да правя това, което ме прави истински щастлива. Без вас нищо от това нямаше да бъде възможно.

С вълнение очаквам да чуете и видите това, което съм ви подготвила. Досега GalenaXX беше мой. Вече е наш.

С обич,
Галена

image.png.f89b763967606bbb14a50b49ae84a34c.png
ПЕСНИТЕЕЕЕЕЕЕ! ❤️ 

Така се прави! XX 🔥

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, norton737 каза:

Странен избор за първа песен.

Ама това е тип песен с най-много staying power. Горчиво още си прави гледания, много над тогава гръмналата Драскай клечката, примерно. 

Малко ми напомни на Мразя да те обичам.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...