Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Не може да се отрече колко старание е вложено, евала! Всяка да радваше феновете си поне с половината на това, жанрът щеше още да е във вихъра си...

Както очаквах почти всичко е комерси, но много ме радва, че все пак е пробвала и с по-различно звучене в "Убий ме", примерно. От по-чалгарските "Докторе" и "Неговата жена" са с потенциал да излязат и извън средите, жестоко балканско звучене, втората дори не можах да повярвам, че е авторска на инак изтъркания Ганев. Кавърът на "Ток по тялото" кефи, някои от другите кючеци също.

Встрани от концертната сцена това ще е върхът на чалгата за годината, ще се изкефя да има и продаваемост на физическите носители.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, SG каза:

Не може да се отрече колко старание е вложено, евала! Всяка да радваше феновете си поне с половината на това, жанрът щеше още да е във вихъра си...

Както очаквах почти всичко е комерси, но много ме радва, че все пак е пробвала и с по-различно звучене в "Убий ме", примерно. От по-чалгарските "Докторе" и "Неговата жена" са с потенциал да излязат и извън средите, жестоко балканско звучене, втората дори не можах да повярвам, че е авторска на инак изтъркания Ганев. Кавърът на "Ток по тялото" кефи, някои от другите кючеци също.

Встрани от концертната сцена това ще е върхът на чалгата за годината, ще се изкефя да има и продаваемост на физическите носители.

Ако се сетят да пуснат сайта, може и да има някаква продаваемост. 😅

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта, че всеки потребител има различни фаворити откъм песни доказва колко разнообразие има в този албум! 

Не знам Докторе или тая ми е по-любима :D 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Нямам търпение за албума на Галена , сигурен съм , че ще е успешен! 

 

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

Хаха, винаги ще си обичам Преслава най-много! Всичко тук, което съм сравнявал между тях двете или съм писал срещу Галена е било бъзик😂. Не ми е най-любимата певица(въпреки че за мен тя е повече артист, отколкото певица), но не отричам въобще успехите и.

Хайпнат съм толкова много, защото знам, че тази жена знае какво прави и всичко ще е изпипано до детайл!

Поздрав с любимата ми нейна песен, няма друг такъв ХИТ!

 

Евала, че като фенове на Преслава признавате успеха на нейната конкуренция. Така и трябва да бъде. Може много да сме се бъзикали през годините, но когато има да се каже нещо положително и да се признае е хубаво и редно да се направи. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Чакаме Анелия да сложи край на този албум. :roll1:

както на кариерата си ли? Имам чувството, че ти си я прокълнал - от топ 3 - да отиде в топ 33.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

оле Миглена Ангелова!!!

 

Добър вечер, двойна стая има ли? 🤨

Брутална е тази песен. Първата и от първо слушане ме грабна. Много емоционална. Клипа естествено е топ ниво. Така се прави! ❤️

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

както на кариерата си ли? Имам чувството, че ти си я прокълнал - от топ 3 - да отиде в топ 33.

Не съм. Съвсем закономерно стана нейното отпадане. Тя е глупава и безинтересна, щом започна хаотичните фийтове преди няколко години, се започна неизбежното. Даже е учудващо колко дълго се задържа сред най-големите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Тук с foot фетиша ме разочарова🥲викам 

Но Адам като призна,че си пада по него, ти ме изпревари и първа клекна.

Да не вадя чатовете какви ми ги пишеш!

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Denis каза:

Не мога да си представя как се чувстват другите изпълнители в момента, а най-простата днес точно щяла да пуска песен. :D 

Как да се чувстват? Мисля,че са свикнали Галена да е номер едно от години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя Анелия ако трябва да чака да отминава хайп и да хваща трендинг трябва да си оставя песента някога за Юли.

Да си я пуска, ако е слаба в никоя ситуация няма да се забележи. Ако е силна ще изплува измежду другите.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Denis каза:

Не мога да си представя как се чувстват другите изпълнители в момента, а най-простата днес точно щяла да пуска песен. :D 

То разбирам да го е планирала от седмици, но жената даже пусна стори докато песните на Галена излизаха и нямаше смелостта да пусне песента дори след като Галена спря. Излагация пълна е жанра

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Галена трябваше да ползва концепцията от "Аз" - всеки ден да пуска по една нова песен в продължение на 10 дни. Така на всяко парче щеше да се даде шанса да се открои повече индивидуално.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам я тая жена! 

При мен на първо слушане фаворитът е  "Делта форс". Просто музиката на Кости е един път там. Фразите са яки, неангажиращи и може би нещо такова ми се слуша на този етап.  Другите, които от раз харесах са:  "Запалката", "Докторе" " Убий ме"  и "Играй" ". Кавърът на "Ток по тялото" е топ в нейно изпълнение.  Харесва ми и "Жалко", но нея ще си я слушам есента. Много забавена ми идва "Зиг-заг" , иначе има потенциал и в нея, но с по-бързо темпо.

Не ми харесва  "Неговата жена". Музиката е 1:1 с "Живей, мило мое" на Меди, но иначе Ганев се е писал като автор. Наглост! 

Клиповете са брутални на всички парчета, но като имам повече време ще напиша повече в темите им. 

Галенови, празник е днес за нас! ❤️

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Къде е @meleto който тролеше че албума ще е слаб? Буквално форума беше крашнал от интерес.

Да, виждам. Две страници изписани хахахах Брутален интерес.

Бях забравил, че днес е мъката ваша.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petya1 каза:

Обожавам я тая жена! 

При мен на първо слушане фаворитът е  "Делта форс". Просто музиката на Кости е един път там. Фразите са яки, неангажиращи и може би нещо такова ми се слуша на този етап.  Другите, които от раз харесах са:  "Запалката", "Докторе" " Убий ме"  и "Играй" ". Кавърът на "Ток по тялото" е топ в нейно изпълнение.  Харесва ми и "Жалко", но нея ще си я слушам есента. Много забавена ми идва "Зиг-заг" , иначе има потенциал и в нея, но с по-бързо темпо.

Не ми харесва  "Неговата жена". Музиката е 1:1 с "Живей, мило мое" на Меди, но иначе Ганев се е писал като автор. Наглост! 

Клиповете са брутални на всички парчета, но като имам повече време ще напиша повече в темите им. 

Галенови, празник е днес за нас! ❤️

и мен много ме кефи делтата, сигурно вече 15-ти път я пускам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, fengergana каза:

Но Адам като призна,че си пада по него, ти ме изпревари и първа клекна.

Да не вадя чатовете какви ми ги пишеш!

Лъжа! Адам е познат на най добрия ми приятел и на живо прилича на 16 годишен,а откакто набара химията на Маман е буквално квадратен! Отделно е и скучен,така че от такава преоценена стока нямам нужда!

Взех ти го,но за ден той не е мъж за мен!

 

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Да, виждам. Две страници изписани хахахах Брутален интерес.

И заклетите й фенове се пънат да имитират еуфория и задоволство, а до Пловдив звучи прикритото им разочарование. Модераторката пък тръгнала да благодари на феновете на Преслава, че чакали с нетърпние новия албум на Галена. Дисфоричният цикр е пълен. 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...