Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

мен ме дразни тая стратегия с изсипването на 100 песни наведнъж, още не съм слушал всички песни на Ася, Ваня, Галош и тея от албума на Преса от 2019. :( 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

мен ме дразни тая стратегия с изсипването на 100 песни наведнъж, още не съм слушал всички песни на Ася, Ваня, Галош и тея от албума на Преса от 2019. :( 

Да, баш на Преса не си.

Стратегията не е полезна от гледна точка на това, че се влага финансов ресурс за всеки сингъл. Това са 10 сингъла и накрая два или максимум три ще станат големи хитове. Дори и тогава втория и третия по успеваемост ще са "изяли" от успеха на първия.

Хората не са подготвени да консимурат 10 нови сингъла наведнъж.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Да, баш на Преса не си.

Стратегията не е полезна от гледна точка на това, че се влага финансов ресурс за всеки сингъл. Това са 10 сингъла и накрая два или максимум три ще станат големи хитове. Дори и тогава втория и третия по успеваемост ще са "изяли" от успеха на първия.

Хората не са подготвени да консимурат 10 нови сингъла наведнъж.

всъщност не съм, всички нови до една ми бяха супер тъпи, а и тогава не слушах чалга много-много.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко(а) - приятна мелодия. Страхотен пълнеж. Вероятно ще си трупа плавно трафик.  

Докторе - оригиналът на Касъмови е в пъти по-як. Излишен кавър.

Зиг-заг - определено Кости трябва да се забрани. Аман от скучните му мелодии.

Играй  - невероятно богат текст. Текст "Жалена" - пръснах се от смях. Нелепо, излишно.

Неговата жена - това ми напомня на Ивана. Твърде ретро. Скучна песен като цяло.

Ток по тялото - квооо... тая е кавърдисала и Кристали - Ток по тялото. 

Spoiler

 

Запалката - става за едно слушане.

Мъко моя - ремикс - излишно

Убий ме - това ми харесва.

Делта Форс - реално това е единствената песен, която има някакъв шанс да стане хит и то ако румънците я харесат.

Познах, че ще слушаме пълнежи днес. Гледанията са показателни. Милите галенчета, ами сега? Къде ви е летният хит :D Тук мирише само на старци. Дайте нещо по-модерно.

  • Haha 1
  • Dislike 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Жалко(а) - приятна мелодия. Страхотен пълнеж. Вероятно ще си трупа плавно трафик.  

Докторе - оригиналът на Касъмови е в пъти по-як. Излишен кавър.

Зиг-заг - определено Кости трябва да се забрани. Аман от скучните му мелодии.

Играй  - невероятно богат текст. Текст "Жалена" - пръснах се от смях. Нелепо, излишно.

Неговата жена - това ми напомня на Ивана. Твърде ретро. Скучна песен като цяло.

Ток по тялото - квооо... тая е кавърдисала и Кристали - Ток по тялото. 

  Покажи скрито съдържание

 

Запалката - става за едно слушане.

Мъко моя - ремикс - излишно

Убий ме - това ми харесва.

Делта Форс - реално това е единствената песен, която има някакъв шанс да стане хит и то ако румънците я харесат.

Познах, че ще слушаме пълнежи днес. Гледанията са показателни. Милите галенчета, ами сега? Къде ви е летният хит :D 

Смешен си :1000(30):

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Да, баш на Преса не си.

Стратегията не е полезна от гледна точка на това, че се влага финансов ресурс за всеки сингъл. Това са 10 сингъла и накрая два или максимум три ще станат големи хитове. Дори и тогава втория и третия по успеваемост ще са "изяли" от успеха на първия.

Хората не са подготвени да консимурат 10 нови сингъла наведнъж.

Извинете, Хинова, ама бихте ли посочили дори един голям хит от списъка? Аз не чух нито един. Каквото искат да си говорят галенчетата. Те просто не могат да повярват, че нямат хит за лятото.

  • Dislike 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Само аз ли се надявам сега и Галкината версия уж случайно да изтече в пълен вид песен+клип? :D

Сега разбрахме защо рева на умрЕло за тая песен. Просто това щеше да й е единственият патрон в албума. 

Наистина съжалявам, че 20тата годишнина на Жалка се разви толкова тъжно. Нито хит, нито авторитет. Само гаври в нета.

Смятай щом ти изсипа 10 песни и ти още питаш за 11та хахах

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Извинете, Хинова, ама бихте ли посочили дори един голям хит от списъка? Аз не чух нито един. Каквото искат да си говорят галенчетата. Те просто не могат да повярват, че нямат хит за лятото.

В предния си пост казваш, че гледанията са малко. Това не е така. Няколко песни са с гледания за над 200К за първи ден. Объркал ли си се нещо?

За мен има три добри песни. И трите, ако бяха издадени поотделно, щяха да са големи хитове. Така не знaм. Учудвам се, че ретро звучащата "Неговата жена" набира скорост и е сред фаворитите в youtube.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Само аз ли се надявам сега и Галкината версия уж случайно да изтече в пълен вид песен+клип? :D

ga, He Hu mpqbBa. 3aemu cMe ga c/\y6aMe 10 no-qku necHu. Ha/\u peBe6e cpe6my koMepcume? Om mo3 nó HeMa 😉

преди 3 минути, meleto каза:

Сега разбрахме защо рева на умрЕло за тая песен. Просто това щеше да й е единственият патрон в албума. 

Наистина съжалявам, че 20тата годишнина на Жалка се разви толкова тъжно. Нито хит, нито авторитет. Само гаври в нета.

 Xu4 He e peBa/\a. gopu He e cnoMeHaBa/\a. Ca/\mu peBe6, mpo/\e

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Само аз ли се надявам сега и Галкината версия уж случайно да изтече в пълен вид песен+клип? :D

@xroflx9 @fengergana някоя от вас да съблазни Сандрито и да я открадне от компютъра му

  • Like 1
  • Haha 3
  • drunk 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

омг, вземам пуканки, за да гледам последващите скандали между мелето и галенови.

 

6a ca pa3o4apoBa6, Mu/\u, nucHa uM Ha Bcu4ku om mo3 😘

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

В предния си пост казваш, че гледанията са малко. Това не е така. Няколко песни са с гледания за над 200К за първи ден. Объркал ли си се нещо?

За мен има три добри песни. И трите, ако бяха издадени поотделно, щяха да са големи хитове. Така не знaм. Учудвам се, че ретро звучащата "Неговата жена" набира скорост и е сред фаворитите в youtube.

Е как да не е. Една песен с 61к, останалото дори не е близо до 50к. След първоначалният хайп ще е още по-зле. Видяхме при Ваня как се стекоха нещата.  Времето ще покаже всичко. Тук ни подготвяхте за някакъв чутовен интерес. 

Screenshot - 2024-06-20T201751.196.png

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Е как да не е. Една песен с 61к, останалото дори не е близо до 50к. След първоначалният хайп ще е още по-зле. Видяхме при Ваня как се стекоха нещата.  Времето ще покаже всичко. Тук ни подготвяхте за някакъв чутовен интерес. 

Screenshot - 2024-06-20T201751.196.png

тя не ги пусна наведнъж, а през някакво време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Е как да не е. Една песен с 61к, останалото дори не е близо до 50к. След първоначалният хайп ще е още по-зле. Видяхме при Ваня как се стекоха нещата.  Времето ще покаже всичко. Тук ни подготвяхте за някакъв чутовен интерес. 

Screenshot - 2024-06-20T201751.196.png

Аз не съм те подготвял за нищо, аз съм от твоя отбор. Галена ме дразни и отдавна ми писна от господството й в жанра. Скучна е вече и целия жанр цикли покрай нейното царуване.

Вчера си избрах нова любимка - Ина Гаярди. За мен тя по нищо не отстъпва на Галена. Много симпатична, с натурална красота, а песента й "Полудял" е огън. Пусни си я.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 @fengergana някоя от вас да съблазни Сандрито и да я открадне от компютъра му

Не си струва. Маман за първи път от 3 години се прецака да даде мегахит на Сими. Кой знае кога ще се случи пак

  • Like 1
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Аз не съм те подготвял за нищо, аз съм от твоя отбор. Галена ме дразни и отдавна ми писна от господството й в жанра. Скучна е вече и целия жанр цикли покрай нейното царуване.

Вчера си избрах нова любимка - Ина Гаярди. За мен тя по нищо не отстъпва на Галена. Много симпатична, с натурала красота, а песента й "Полудял" е огън. Пусни си я.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Аз не съм те подготвял за нищо, аз съм от твоя отбор. Галена ме дразни и отдавна ми писна от господството й в жанра. Скучна е вече и целия жанр цикли покрай нейното царуване.

Вчера си избрах нова любимка - Ина Гаярди. За мен тя по нищо не отстъпва на Галена. Много симпатична, с натурала красота, а песента й "Полудял" е огън. Пусни си я.

Аз й харесвам една песен дето пееше на гръцки в припева, ама вече не помня коя е. Отдавна съм писал, че има потенциал в нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...