Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та
Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та
Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та
Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат

И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри 
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри 
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри 
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай


lyrics: Galena 🤩🥰

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво направи тая жена ? Не знам друг изпълнител да е правил такова музикално събитие буквално казано . 
 

тотален ХИТ до хит е целия албум. Любима на първо слушане ми стана Докторе, дано стане мега хит,какъвто неминуемо би станал ако си беше самостоятелен сингъл. А-па-па е Гили-гили на Анелия от Гот ми е,ама на стероиди. 10/10.

Недостижима,няма кой да я стигне, не и в близките години. Моите адмирации. 
 

 

  • Like 3
  • Love 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината, че Прехвалена си е Прехвалена...АЛБУМЪТ Й e много слаб... Хилен хит не чух и няма да има..само модерни визии и това е...горката у как лошо пее, на моменти си личи граченето!!!

Прехвалена тряба да си почине и да си се радва на децата и мъжа... 

  • Dislike 5
  • Ooo 2
  • disgusting 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fengergana каза:

Сега видях сторито на Адам,заприличал е на маймуна. Какви са тези устни и защо е толкова кафяв? Галин иска да го прави бразилец ли? Отивам в махлата при Антонио и Емрах

Ходил е на кални бани сигурно ама с натурални съставки. Устните може да са от многото смукане на биберони.

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е всичко друго, но не и лековита.

Отделно, всяка поява на Мона З., било то в ролята на готвачка, певачка или перачка, ми действа силно опустошително на нервната система. 

 

https://youtu.be/G5x7D4E3G1Q?si=BPlrj-6crhEBDeOs

  • Like 2
  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, plambata каза:

Тази песен е всичко друго, но не и лековита.

Отделно, всяка поява на Мона З., било то в ролята на готвачка, певачка или перачка, ми действа силно опустошително на нервната система. 

 

https://youtu.be/G5x7D4E3G1Q?si=BPlrj-6crhEBDeOs

Особено като видиш Гюра как се фръцва и забива гръб на камерата даже и Кебап я гледа все едно й казва: "Бре! Тая много се е взела на сериозно!". А изражението на Мона: Хихи мама пак се фръцка като труженичка на околовръстното.

image.png.725328a45721297735d6114644422e64.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко - Типичен качествено направен Ганев хит. Клипът е топ, като мини филм, качеството направо е като за Холивуд. Косата много ми хареса, както и финалната сцена и отсвир, там дето е с колата.

Докторе - Клипът е един път!!! Жестока тематика и резултат. Обожавам подобни неща(олд болница хорор) и Галена се е справила перфектно в ролята. Картината тук е брутална. Песента не е лоша, ама не е точно мой вкус, след време може и да ме грабне. Мисля че на по-възрастната аудитория ще се хареса доста, защото напомня на ретро песните.

Зиг-заг - Много весело и неангажиращо парче - точно за лятото. Този Кости стил ме кефи и ще се слуша. Всичко в този проект крещи път към морето и в бекграунд върви това парче. Клипът е това което Illusions на Дуа Липа иска да бъде 😛

Играй - Точно така си представям да звучи модерният фолк. Супер различно парче, много ме кефи. Клипът...ех тази Галена чаках от доста време, разиграна и жестока!

Неговата жена - Чувам защо я сравняват с песента на Меди, но начина по който Ганев е направил отсвира много повече ми харесва тук. Тематиката е изпипана добре и цялостно се е получил топ проект. Куплетите ми харесват повече от припева. Клипът и цветовете в него са силни!

Ток по тялото - Оригинала не го знам, никога не съм го чувал, така че това за мен си е нова песен и ми хареса много. Може ли да говорим за визиите??? Особено първата! Огнена жена, как да й дадеш 39 години?

Запалката - Галена във видеото е като световна звезда с турбо хит! Силно и жестоко, хареса ми от раз, гласът й е много яко направен, отсвира е мазен!

Мъко моя (ремикс) - Ясно, че това запълва премахнатата песен. Според мен даже можеше да възроди стара или незабелязана песен, но и тук Ганев доказва че е бог на качественото творчество.

Убий ме - Ето това е точно мой стил, как да не я обичаш след такава песен. Изненада е работата с Искрата, ама приятна. Толкова нежна на куплет и чувствена на припев песен. Обожавам! Клипът е ефектен, ама по-скоро като пълнеж за да бъде клипирана

Delta Force -  За край, моята любима песен от албума!!! През годините не спрях да мрънкам за клип на Галена с танци и хореография и го получих. Икона е, много й отива, дано за напред продължава да го прави. Парчето ще гърми по дискотеките и навсякъде. Топ проект отвсякъде!

 

Като цяло Галена показа че играе в друга лига и вече има статут на легенда. Сега остана само да обяви концерта за началото на 2025.

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Като цяло Галена показа че играе в друга лига и вече има статут на легенда. Сега остана само да обяви концерта за началото на 2025.

Тя отдавна го е показала. И ред на концерта ще дойде. Аз си мисля, че ще е май месец някъде, но да видим. Така се отбелязва годишнина. Този албум е хит до хит. И старите познати песни и новите са топ. Наистина има за всеки вкус по нещо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах ти перверзницооо, ръката била много важна къде ще е :D

Иначе Галош тук е много по-симпатична и адекватна спрямо сегашния й вид и представянето си по интервюта.

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Нали някой беше казал, че Галена и Янева не били приятелки вече...Screenshot_20240621_041259_Instagram.jpg.82b5b7b63ad481bdc0788776abfe718d.jpg

И за Меди се говореше, той също е качил стори как я хвали. Азис и той е споделил всички песни на стори. Пашев, от когото няма песен в албума. Фики писал че е горд.

Това са тези които видях, сигурно има и други.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

И за Меди се говореше, той също е качил стори как я хвали. Азис и той е споделил всички песни на стори. Пашев, от когото няма песен в албума. Фики писал че е горд.

Това са тези които видях, сигурно има и други.

Алекс Робов, Доника също.Screenshot_20240621_043709_Instagram.jpg.81ae3ad6f22aa16e06bae1f9a4dc5b59.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Фики с ЧЕТВОРЕН албум :D 
DIAPASON RECORDS

1 дни  · 
 
 
💿🎙🎶 Fiki Storaro подготвя четворен албум, за да отбележи своите 12 години професионална изява на сцена. Звездата на Diapason Records работи по много нови песни, които също ще намерят място в предстоящия му проект. Албумът ще съдържа 4 отделни диска, като всеки ще е в различен жанр – фолклор, поп, попфолк и турбо кючеци.

как 12 години, като миналата направи 10?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , swiftiebe каза:

Какво направи тая жена ? Не знам друг изпълнител да е правил такова музикално събитие буквално казано . 
 

тотален ХИТ до хит е целия албум. Любима на първо слушане ми стана Докторе, дано стане мега хит,какъвто неминуемо би станал ако си беше самостоятелен сингъл. А-па-па е Гили-гили на Анелия от Гот ми е,ама на стероиди. 10/10.

Недостижима,няма кой да я стигне, не и в близките години. Моите адмирации. 
 

 

песента на Анелия е авторска, песента на Галена е кавър, има я вече и на български също

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Olay каза:

Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та
Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та
Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та
Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат

И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри 
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри 
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри 
Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай


lyrics: Galena 🤩🥰

Галена би могла да напише Ромео и Жулиета, но Шекспир - тази лирика??? Силно се съмнявам!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Andrew Cunanan. каза:

стриймвате това, недопустимо е все още да няма и 100 000.

Милата, да й организираме DMS. Няма какво да я спаси. 3 песни са влезли в топ 10 и са прехвърлили 100к. 1 с 90к. 5 с между 50-70к  и Мъко моя с под 50к. Не се очертава хит нито една. Но вие си го знаете. Да продължава към 21вата годишнина. Тази не й се получи много.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят Топ 10

1. Зиг заг (турбо хитачка за лятото, кости си е кости)

2. Запалката (тук съм без думи…)

3. Играй (много диво, стил Александрова, яко разбивация ще бъде)

4. Докторе (клипът….зарибява много)

5. Delta force (сръбската версия ми е любима и нямах търпение да я пусне Галена, но не е по-добра. Все пак ще се слуша и това)

6. Жалко (истински професионализъм, но не ми допадат такива песни лятото, но пък и разбирам, че няма как само бързи, може би есента, зимата ще се слуша много)

7. Убий ме (супер различно, но още не може да ме грабне толкова)

8. Ток по тялото (хубава е, засега избледнява пред другите, но ще видим за напред)

9. Неговата жена (единствената песен, която не ми харесва)

10. Мъко моя ремикс (никога не ми е харесвала тази песен)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...