Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мега якия албум изкара Галена. На който не му харесва , не разбира от музика. Галена ги уби  с новия си албум. Всяка една песен с клип, толкова различен всеки - то музика, песен, текст, визия. Някои текстове сама си ги е писала, има и песни от Искрата. Постарали се е доста. Уникална както винаги. ЖЕНА- ХАМЕЛЕОН!. Може всичко. 🔥🔥🔥😎❤️

И ще си го купя само да го пусне за купуване. 

  • Like 3
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Милата, да й организираме DMS. Няма какво да я спаси. 3 песни са влезли в топ 10 и са прехвърлили 100к. 1 с 90к. 5 с между 50-70к  и Мъко моя с под 50к. Не се очертава хит нито една. Но вие си го знаете. Да продължава към 21вата годишнина. Тази не й се получи много.

Или с други думи, Галена в последните 15ч. е слушана 1,250,000 пъти само от новите песни. Когато друг пусне толкова много песни наведнъж и има същия интерес, ми се обади. 😗

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

как 12 години, като миналата направи 10?!

Като се замисля сега, не е "Кой" първата му песен, а с баща му "Кажи ми като мъж". Тя не е ли от лятото на 2012 година?

преди 1 час , Gerganafen каза:

Честно?:blink:

Да. Публикувала е клип как я изпълнява и дали искаме да я пусне. Но изобщо не звучи зле. Ще видим какво е сътворила.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без значение е тук кой клип колко гледания ще направи. Истината е, че тя новатор в доста неща и колкото и да си противоречи от гледна точка на поведение на клубната сцена и по медийте, тя ще си остане най-скъпият поп-фолк продукт в България още дълго време. Единственият й проблем ще бъде ако Цветелина Янева реши да "яхне" вълната и започне да издава проекти по-често, тогава Добри ще бъде изцеден, защото няма какво да се лъжем, че идеите идват от него, а Галена ги реализира.Та, моят топ 10 е както следва:

1. "Убий ме" - просто, защото е най-различното нещо в албума и звучи страхотно!
2. "Неговата жена" - това според мен е най-добрият проект - текст, музика, клип, атмосфера.
3. "Докторе" - сполучлив кавър, лежат й такива песни, клипа е веднъж. Това е най-добрият клип от всички нови. 
4. "Жалко" 
5. "Зиг-заг"
6. "Delta Force"
7. "Запалката"
8. "Ток по тялото"
9. "Играй"
10. "Мъко моя" (Remix)

  • Like 7

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

Само @Blueberry още не е дала експертно мнение относно албума на Галена🥺

Сега разбирам, че има такъв. Ще го изслушам до два-три месеца :D 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, stereoto_ каза:

Без значение е тук кой клип колко гледания ще направи. Истината е, че тя новатор в доста неща и колкото и да си противоречи от гледна точка на поведение на клубната сцена и по медийте, тя ще си остане най-скъпият поп-фолк продукт в България още дълго време. Единственият й проблем ще бъде ако Цветелина Янева реши да "яхне" вълната и започне да издава проекти по-често, тогава Добри ще бъде изцеден, защото няма какво да се лъжем, че идеите идват от него, а Галена ги реализира.Та, моят топ 10 е както следва:

1. "Убий ме" - просто, защото е най-различното нещо в албума и звучи страхотно!
2. "Неговата жена" - това според мен е най-добрият проект - текст, музика, клип, атмосфера.
3. "Докторе" - сполучлив кавър, лежат й такива песни, клипа е веднъж. Това е най-добрият клип от всички нови. 
4. "Жалко" 
5. "Зиг-заг"
6. "Delta Force"
7. "Запалката"
8. "Ток по тялото"
9. "Играй"
10. "Мъко моя" (Remix)

И за мен няма значение кое ще е хит и кое колко гледания ще направи. Адмирации, че има 9 чисто нови песни, както го правят в Сърбия с новите албуми, но още по-добре, защото е включила и големите си хитове!
Не одобрявам подредбата, защото за мен водеща песен си е "Ти не си за мен" и има големи хитове, но целта тук е да промотира новите песни. Ако трябва да ги категоризирам от едно слушане, за сега при мен са така:
1.Запалката
2.Зиг-заг
3.Убий ме
4.Играй
5.Жалко
6.Докторе (честно казано не си падам толкова по ретро песните, но това явно е на мода. Повече ми харесва от песента на Нина която не съм слушал. Ще слушам версията на Галена)
7.Delta Force - като песен очаквах повече, но не съм фен и на оригинала, нито на песента на Теа и Нучи.
8.Ток по тялото (на Галена версията повече ми харесва, но не е мой тип песен)
9.Неговата жена (клипът е уникален, но не обичам такива песни)
10.Мъко моя-ремикс (не съм фен на ремиксите)

Първите 4 песни със сигурност ще си ги слушам с кеф. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега да видим какво ще представи и Преслава.
Клипа изглежда ще е по-скоро хумористичен, очаквам някаква нахакана песен с клетви.

От Джордан и Кости нямам никакви очаквания.

Мария с песен от Ганев - поне гласът ѝ ще звучи приемлив.

Меди, Азис и Фатме засега не дават изглед да се отчетат за начало на лятото.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Sunlight каза:

Мега якия албум изкара Галена. На който не му харесва , не разбира от музика. Галена ги уби  с новия си албум. Всяка една песен с клип, толкова различен всеки - то музика, песен, текст, визия. Някои текстове сама си ги е писала, има и песни от Искрата. Постарали се е доста. Уникална както винаги. ЖЕНА- ХАМЕЛЕОН!. Може всичко. 🔥🔥🔥😎❤️

И ще си го купя само да го пусне за купуване. 

Сама ли ще си го купиш? Аз бих изнудил Ники и шефа по мой си начин🤪

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Сега да видим какво ще представи и Преслава.
Клипа изглежда ще е по-скоро хумористичен, очаквам някаква нахакана песен с клетви.

От Джордан и Кости нямам никакви очаквания.

Мария с песен от Ганев - поне гласът ѝ ще звучи приемлив.

Меди, Азис и Фатме засега не дават изглед да се отчетат за начало на лятото.

На Мара дуета с Емрах отпада ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Този Жоро Пеев снимал ли е други клипове?  Буквално това е най-силния клип от на всички песни в албума

 

Снима клиповете на Мила Робърт и Дара Екимова(поне за тях знам). 
Наистина има потенциал. Ще прави тепърва доста проекти. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Няма какво да си кривим душата , Галена се постара ужасно много , всички песни от до ми харесват и мисля , че ще се забележат! Заслужава го , успех! 

Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Милата, да й организираме DMS. Няма какво да я спаси. 3 песни са влезли в топ 10 и са прехвърлили 100к. 1 с 90к. 5 с между 50-70к  и Мъко моя с под 50к. Не се очертава хит нито една. Но вие си го знаете. Да продължава към 21вата годишнина. Тази не й се получи много.

Нямаш ли друга работа, освен да изчисляваш колко гледания са генерирали новите песни на Галс :laughing:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...