Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Нямаш ли друга работа, освен да изчисляваш колко гледания са генерирали новите песни на Галс :laughing:

Аз нищо не изчислявам, съжалявам, но фактите са такива.

POPNABLE.COM

Find charts from Bulgaria (21/06/2024) - hot 100 song charts released on daily basis. The hottest songs of the day.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, meleto каза:

Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

Браво, пиле, стараеш се! Евала B)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Аз нищо не изчислявам, съжалявам, но фактите са такива.

POPNABLE.COM

Find charts from Bulgaria (21/06/2024) - hot 100 song charts released on daily basis. The hottest songs of the day.

 

Няма да ти казвам какво да правиш с фактите, че е едва обедно време B)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Браво, пиле, стараеш се! Евала B)

Признай си, че полудяваш :D Сега остава Петя да пусне летен хит и с една песен да затапи целия опит на Галка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само гледания броите, чак е смешно. Как някои хора са очаквали Галена да залепи 500к на всяко едно парче за 24 часа? Мислете реалистично. Тя и 100к да има на парче си е супер успех. В дългосрочен план ще се види какво ще се задържи.

И все пак, мисля, че “Аз” беше по-силен и разнообразен. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Само гледания броите, чак е смешно. Как някои хора са очаквали Галена да залепи 500к на всяко едно парче за 24 часа? Мислете реалистично. Тя и 100к да има на парче си е супер успех. В дългосрочен план ще се види какво ще се задържи.

И все пак, мисля, че “Аз” беше по-силен и разнообразен. 

Значи като е изгодно - Жалка направи 300к рекорд, като обаче прави 100к - супер успех си е :D А навремето се кефихте, че правила 1 милион за три дни на клип. Сега 9 песни правят толкова.

За цялото дрънкане - 20 години на сцена, фанфари и тн - ето какво имаме  2 кавъра, 1 ремикс и 6 нови. Това е равносметката, малко ли е, не знам.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

Топ текст, какво му е?:heart: Вазов ли да рецитира върху комерсиална чалга. Има достатъчно сериозни песни в албума.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Топ текст, какво му е?:heart: Вазов ли да рецитира върху комерсиална чалга. Има достатъчно сериозни песни в албума.

Прав си. Как да се възмутиш като винаги си харесвал евтинджос текстовете на Кремена Токичова, но дори те са висока топка, сравнено с Жалкиния опит.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

Само гледания броите, чак е смешно. Как някои хора са очаквали Галена да залепи 500к на всяко едно парче за 24 часа? Мислете реалистично. Тя и 100к да има на парче си е супер успех. В дългосрочен план ще се види какво ще се задържи.

И все пак, мисля, че “Аз” беше по-силен и разнообразен. 

Ами точно. За това писах общо генерираните гледания от Галена на тези нови песни. За 24ч. новите песни ще имат общо към 2М за ден. Повтарям се, ама кой друг изпълнител е правил тези цифри? Никой друг не беше минавал дори и 1м за ден на цялостното си творчество, освен Галена и Азис, около премиерите на ВНЛ и По³.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Значи като е изгодно - Жалка направи 300к рекорд, като обаче прави 100к - супер успех си е :D А навремето се кефихте, че правила 1 милион за три дни на клип. Сега 9 песни правят толкова.

За цялото дрънкане - 20 години на сцена, фанфари и тн - ето какво имаме  2 кавъра, 1 ремикс и 6 нови. Това е равносметката, малко ли е, не знам.

Някой вече ти отговори, че за по-малко от ден Галя е гледана сборно над милион пъти. Успех ли е това, не знам. Докато стане 24 ч. от излизането на песните може гледанията да станат милион и половина. Дали са 1 или 10 песни са все нейни продукти, от чиито гледания печели.

преди 11 минути, meleto каза:

Прав си. Как да се възмутиш като винаги си харесвал евтинджос текстовете на Кремена Токичова, но дори те са висока топка, сравнено с Жалкиния опит.

Кой па ти каза, че винаги съм ги харесвал? Дори в златните години на Гергана и Токича феновете й отбелязвахме, че много от текстовете са банални. Радвах се много, когато 2008 след като се отдели от него най-накрая изпя някакви оригинални фрази от нови текстописци. :D

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Никой друг не беше минавал дори и 1м за ден на цялостното си творчество, освен Галена и Азис, около премиерите на ВНЛ и По³.

Емилия и Теофиков нямаха ли милион за ден на единия им дует, или се бъркам?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано албума на Галена е много силен. От новите поне половината ми харесват. Има потенциал да изкара поне 3 хита от тях,които да се откроят - “Жалко”, “Играй”  и “Делтата”. “Убий ме” ми е любимата,но едва ли ще стане голям хит. Успех.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Ами точно. За това писах общо генерираните гледания от Галена на тези нови песни. За 24ч. новите песни ще имат общо към 2М за ден. Повтарям се, ама кой друг изпълнител е правил тези цифри? Никой друг не беше минавал дори и 1м за ден на цялостното си творчество, освен Галена и Азис, около премиерите на ВНЛ и По³.

Дано си даваш сметка, че реално песните са гледани от 150к души. И изглежда половината от тях не са чули целите след като повечето са с 2 пъти по-малък трафик от Жалко. Смятам, че щом Жалка е най-голямото име в жанра, първоначалният интерес към цялата продукция да е огромен.  

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, стига. Утре целият топ 10 ще е нейн, всички песни с изключение на "Мъко, моя" ще са с над 100К, а "Жалко" ще е с над 300К. Успех е и то голям, няма как да й го отречем.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия и Теофиков нямаха ли милион за ден на единия им дует, или се бъркам?

Нито близо. 617к на Тръгвай си.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Меле, стига. Утре целият топ 10 ще е нейн, всички песни с изключение на "Мъко, моя" ще са с над 100К, а "Жалко" ще е с над 300К. Успех е и то голям, няма как да й го отречем.

След седмица ще е друго. Така е като не пусна дует с Графа. Пропиля си шанса смядовската.

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Някой знае ли какво стана с тази? Въпреки неадекватния псевдоним и изкопирания клип двете й чалги хич не бяха лоши

 

Напусна Пайнер и се отказа от пеенето.

Определено имаше хляб в нея, но не попадна в правилните ръце.

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Опитва се да е shady

IMG-5478.jpg
IMG-5479.jpg

естествено е да одобрява позиционирането на човек зад гърба на друг. Все пак кучешката поза му е любима по време на сексуално снушение.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Balkandji1 каза:

Меле, стига. Утре целият топ 10 ще е нейн, всички песни с изключение на "Мъко, моя" ще са с над 100К, а "Жалко" ще е с над 300К. Успех е и то голям, няма как да й го отречем.

Напълно заслужено. Да се постараеш да пуснеш толкова нови клипове и песни, трябва да се оцени! И дано поведе нова вълна - да се пускат албуми с напълно нови клипове и песни. Тук вече трябва да се учат!

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Аз: СлУшАм СаМо КаЧеСтВеНа МуЗиКа!

Също аз на "Запалката" и "Играй":

200w.gif?cid=6c09b952samc89wlb5a4jmk4euc

Аз и на Делта Форс съм така. Реално комерсите повече ме кефят от бозите, маркирани като "качесвена музика".

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Sunlight каза:

Мега якия албум изкара Галена. На който не му харесва , не разбира от музика. Галена ги уби  с новия си албум. Всяка една песен с клип, толкова различен всеки - то музика, песен, текст, визия. Някои текстове сама си ги е писала, има и песни от Искрата. Постарали се е доста. Уникална както винаги. ЖЕНА- ХАМЕЛЕОН!. Може всичко. 🔥🔥🔥😎❤️

И ще си го купя само да го пусне за купуване. 

ти тъй твърдеше и за Джейло, а нейният се оказа флопът на годината и май изобщо на съществуването ни. ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...