Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , Andrew Cunanan. каза:

песента на Анелия е авторска, песента на Галена е кавър, има я вече и на български също

 

И втория кавър е на тая КрисЪ :D В мушама

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

След седмица ще е друго. Така е като не пусна дует с Графа. Пропиля си шанса смядовската.

Това ли ти е мъката, че няма дует с Графа? Призна си най-после ... :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

И аз имам участие там..зад кулисите..с кожения микрофон.

F1-B6-F3-B3-7-B13-46-C9-A466-C8471-AE7-E

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, petya1 каза:

Ох, сериозно ли при такива тупалки, най-много се харесаха на този етап точно "Жалко" и "Неговата жена"?! 🤐 

А това е може би най-проблематичния проект в албума (лирическата героиня "би убила" за мъж, който й изневерява, и държи любовницата отговорна вместо него че изобщо е посегнал върху друга, отчаяно се опитва да се затвърди, а в клипа се бият и тн.) That wouldn't fly в западен албум. Мариета е за пенсия вече, по-лошото е че е една от песните, където Галена е ко-автор. Донякъде обяснява каква е базовата й аудитория. Не изключвам и кръчмарския бийт също да е изиграл роля.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

А това е може би най-проблематичната песен в албума (лирическата героиня "би убила" за мъж, който й изневерява, и държи любовницата отговорна вместо него че изобщо е посегнал върху друга, а в клипа се бият и тн.) That wouldn't fly в западен албум. Мариета е за пенсия вече, по-лошото е че е една от песните, където Галена е ко-автор. Донякъде обяснява каква е базовата й аудитория. Не изключвам и кръчмарския бийт също да е изиграл роля.

оф, ти и твоята западна пропаганда.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

оф, ти и твоята западна пропаганда.

 

Тя самата се опитва да бъде БГ Beyonce, в такъв контекст го споменах. То само с копиране на опаковката не става. Впрочем, тя спря да прави клипове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

А това е може би най-проблематичния проект в албума (лирическата героиня "би убила" за мъж, който й изневерява, и държи любовницата отговорна вместо него че изобщо е посегнал върху друга, отчаяно се опитва да се затвърди, а в клипа се бият и тн.) That wouldn't fly в западен албум. Мариета е за пенсия вече, по-лошото е че е една от песните, където Галена е ко-автор. Донякъде обяснява каква е базовата й аудитория. Не изключвам и кръчмарския бийт също да е изиграл роля.

Първо, поздравявам те за интереса да намираш поводи да канселираш този и онзи.
Но, тук в тази песен не се пее за нищо такова. Тази, които 'би убила' за мъж не е лирическата героиня, а любовницата. Тук 'лирическата героиня' й натяква, че докато тя [любовницата] би убила за мъж, то този мъж е при жена си
"Ти за него би убила, но той за тебе дали" - по скоро, този текст не да го канселират, а биха го налазили и татуирали, че и за слоган биха го обявили феминазитата в америка

Идеята на текста е - "не му се връзвай на глупостите, не се занимавай с него, не си заслужава да се тормозиш и досаждащ, той е при жена си"

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Olay каза:

Първо, поздравявам те за интереса да намираш поводи да канселираш този и онзи.
Но, тук в тази песен не се пее за нищо такова. Тази, които 'би убила' за мъж не е лирическата героиня, а любовницата. Тук 'лирическата героиня' й натяква, че докато тя [любовницата] би убила за мъж, то този мъж е при жена си
"Ти за него би убила, но той за тебе дали" - по скоро, този текст не да го канселират, а биха го налазили и татуирали, че и за слоган биха го обявили феминазитата в америка

Идеята на текста е - "не му се връзвай на глупостите, не се занимавай с него, не си заслужава да се тормозиш и досаждащ, той е при жена си"

Тук си прав, грешката е моя, но в текста се предполага, че изневяра вече е имало, тя е разбрала, изключила е телефона му, и се опитва да се затвърди (аз съм законната, родила съм му деца и тн.) т.е. изпитва нужда да се "докаже" пред него, въпреки че грешката не е в нея, нито пък "любовницата" сама е отишла при него (той я зарибявал, уж не спали в едно легло, ми естествено че ще звънне пак) Така изцяло изчезва отговорността на мъжа за въпросната изневяра.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Тук си прав, грешката е моя, но в текста се предполага, че изневяра вече е имало, тя е разбрала, изключила е телефона му, и се опитва да се затвърди (аз съм законната, родила съм му деца и тн.) т.е. изпитва нужда да се "докаже" пред него, въпреки че грешката не е в нея, нито пък "любовницата" сама е отишла при него (той я зарибявал, уж не спали в едно легло, ми естествено че ще звънне пак) Така изцяло изчезва отговорността на мъжа за въпросната изневяра.

ge mo4Ho ce nee 3a изневяра? HqkBa My ce Hamucka u 3akoHHama npocmo q ocBegoMqBa. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Дежа вю

01:21:04

"Галена постоянно ме удря... Постоянно ми диша във врата"

 

Галена никога не е била конкуренция на Емилия.
Смисъл Галена е била и в "Д", и в "Г" група на чалгата, а от 100 години е в "А". Къде тя ще се мота в Б група на чалгата, където е ЕМилия?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, asylum каза:

ge mo4Ho ce nee 3a изневяра? HqkBa My ce Hamucka u 3akoHHama npocmo q ocBegoMqBa. 

"Вярваш ли му, че я мрази и спят в отделни легла"

Демек, разбрала е какво й е казал по време на изневярата.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...