Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

1. Спри ме
2. Много ми отиваш
3. Пак ли
4. Раздавай се
5. Истински щастлива
6. Дай ми
7. Не ставам втора
8. Завиждайте
9. Точно никога
10. Криво ще ми е
11. Стара каравана
12. Навътре в мен
13. Една жена
14. Да ти олекне
15. Пей сърце
16. С друг ме бъркаш
17. Мама ураган
18. Мина ми
19. Моро му
20. Дъ бос
21. Изневериш ли му
22. Просто шоу
23. Дай ми любов
24. Маракеш
25. Шефката
26. Сърце
27. Добре ли си
28. Паника
29. Ламборгини
30. Сто живота
31. Красиви лъжи
32. Кавала кючек
33. Къде беше ти
34. Скандал
35. Ти не си за мен
36. Тръпката
37. А+Г=ВНЛ
38. Еуфория
39. Уелкъм ту Бългерия
40. Честит Рожден ден
41. Не си ме давай
42. Името ти
43. Ергенът
44. Горчиво
45. Мой си бе
46. Абракадабра
47. По по по

nponycHa “1😘

uMa6e u remix Ha gqBo/\a Me kapa

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, Fast каза:

Доколкото помня 2015 щеше да пускаше два албума + фолклорен но се отметна, и остана само този с дуетите (Кой) . Отчитам го за грешка.

u a3. HqMa6e Hyjga om makaBa nay3a npu cu/\Ha guckoGpafiq

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Накратко, проблемната част е че лирическата любовница първо е била подмамена от мъжа, който я изманипулирал че си мрази съпругата, после е поднесена под отговорност за неговите действия, като той е изпран, а двете жени се "бият" за вниманието му, докато той яде пуканки. Спирам с тази тема че стана банално. Дано някой е вникнал. 

Mu ako HaBuma4kama cu u3Muc/\q, 3a ga npegu3Buka pa3gq/\a? 🤓

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана за конфликтите в попфолка: Проблемът са телефоните

Попфолк звездата не приема тенденцията да се прави една и съща песен от няколко изпълнители

SIGNAL.BG

Роксана извади на показ какви са най-честите проблеми в попфолка и защо се стига до конфликтни ситуации. Хитовата изпълнителка не приема сегашното положение в

Роксана извади на показ какви са най-честите проблеми в попфолка и защо се стига до конфликтни ситуации. Хитовата изпълнителка не приема сегашното положение в жанра и правенето на една и съща песен от няколко певци, което пък все по-често се оказва ябълката на раздора.

В момента малко ми се връща старото време, когато пет изпълнителя пускат една песен, това в 90-те го имаше.

 

Тук е права! 

  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Роксана за конфликтите в попфолка: Проблемът са телефоните

Попфолк звездата не приема тенденцията да се прави една и съща песен от няколко изпълнители

SIGNAL.BG

Роксана извади на показ какви са най-честите проблеми в попфолка и защо се стига до конфликтни ситуации. Хитовата изпълнителка не приема сегашното положение в

Роксана извади на показ какви са най-честите проблеми в попфолка и защо се стига до конфликтни ситуации. Хитовата изпълнителка не приема сегашното положение в жанра и правенето на една и съща песен от няколко певци, което пък все по-често се оказва ябълката на раздора.

В момента малко ми се връща старото време, когато пет изпълнителя пускат една песен, това в 90-те го имаше.

 

Тук е права! 

Визира колежката от Факултета - Бионсе, която открадна нейната песен “Делва Исусе”.

  • Haha 3
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът щеше да е “почти перфектен”, ако вместо оригинала на “мъко моя” (то си е мъка тая песен) беше “дай ми любов” или “честит рожден ден” (ако е искала балада).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, norton737 каза:

Албумът щеше да е “почти перфектен”, ако вместо оригинала на “мъко моя” (то си е мъка тая песен) беше “дай ми любов” или “честит рожден ден” (ако е искала балада).

Аман от тия скучни балади. Дано Преса след "Мълчете си" не пуска повече такива песни. Поне за сега. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, norton737 каза:

Албумът щеше да е “почти перфектен”, ако вместо оригинала на  “мъко моя” (mo си е мъка тая песен) беше “дай ми любов” или “честит рожден ден” (ако е искала балада).

E, mo u “❤️” neceH uMa6e. HqMa Mqcmo 3a Bcu4ko. 10 xuma u 10 HoBu, Ho cmpaHHo pe6eHue  “мъко моя” B gBe Bepcuu, ga. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, norton737 каза:

Албумът щеше да е “почти перфектен”, ако вместо оригинала на “мъко моя” (то си е мъка тая песен) беше “дай ми любов” или “честит рожден ден” (ако е искала балада).

И Abracadabra липсва…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

3:40

3:50 @Andrew Cunanan. 🤣

7:00 u HamaM

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, norton737 каза:

Албумът щеше да е “почти перфектен”, ако вместо оригинала на “мъко моя” (то си е мъка тая песен) беше “дай ми любов” или “честит рожден ден” (ако е искала балада).

Песента е хубава. Галош не я пее добре. А аранжиментът на ремикса не ми допада.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

WOW !!! Тая песен е  Ж Е С Т О К А !

 

Деян по принцип се справя доста добре с аранжиментите на непознати певици или дебютанти, но когато стане дума за известните се осира малко или много

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lucellent каза:

Деян по принцип се справя доста добре с аранжиментите на непознати певици или дебютанти, но когато стане дума за известните се осира малко или много

Точно. Брутално се е справил тук! Дано започне да влага същото старание и в поп-фолк проектите на доказалите се изпълнители с които работи. Харесва ми. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , petya1 каза:

Ох, сериозно ли при такива тупалки, най-много се харесаха на този етап точно "Жалко" и "Неговата жена"?! 🤐 

Пете, "Жалко" е страхотна песен и на мен ми е от фаворитите. Тя е и любивава песен на Галка от новите. На мен към момента май най-много ме зариби "Убий ме", след това "Докторе", "Жалко", "Запалката" и "Ток по тялото". 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте коментирали отявлените сатанински символи в “Неговата жена”. Направо се оляха.. поне да беше по-завоалирано направено. Много ме отблъскват подобни неща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Пете, "Жалко" е страхотна песен и на мен ми е от фаворитите. Тя е и любивава песен на Галка от новите. На мен към момента май най-много ме зариби "Убий ме", след това "Докторе", "Жалко", "Запалката" и "Ток по тялото". 

 

Тя е хубава песента, но лятото ми е точно за другите, които си изброила като песни + Делтата. 😀 На по-късен етап ще си я оценя повече, но сега на фона на другите, наистина ми звучи като твърде стандартен поп-фолк. Някак ми се искаше повече да се оценят другите неща, за да е стимул да се правят повече опити за разнообразна музика и текст. 

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

Тя е хубава песента, но лятото ми е точно за другите, които си изброила като песни + Делтата. 😀 На по-късен етап ще си я оценя повече, но сега на фона на другите, наистина ми звучи като твърде стандартен поп-фолк. Някак ми се искаше повече да се оценят другите неща, за да е стимул да се правят повече опити за разнообразна музика и текст. 

Аа, да и Делтата ми е топ, пропуснах я. На теб коя ти е най-голям фаворит до момента? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Не сте коментирали отявлените сатанински символи в “Неговата жена”. Направо се оляха.. поне да беше по-завоалирано направено. Много ме отблъскват подобни неща. 

Нас ни кефят и искаме още .

ХХ е си е направо перфектен,моята единствена забележка е, че липсва пут^^^ски хит като След Раздялата.

След раздялата > Жалко

Създай игра < Докторе

Дж-я ме издаде > Зиг-заг

Неудобни въпроси > Играй

С кое право < Неговата жена

Тоя Става < Ток по тялото

Ще се проваля < Запалката

Мразя да те обичам < Делта форс

Да ти го дам ли < Убий ме

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Не сте коментирали отявлените сатанински символи в “Неговата жена”. Направо се оляха.. поне да беше по-завоалирано направено. Много ме отблъскват подобни неща. 

Чак да са се оляли пък... Клипа е тип чародейски, както някой беше писал. Доста интересен и различен е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...