Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

😮 😮 😮 Много яко звучи!

Да, това е песента от тикток, която Емилия е взела. Уникална е, но не си я представям в нейно изпълнение. На Галена щеше да й подхожда повече, то се вижда от AI записа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Stela каза:

Да, това е песента от тикток, която Емилия е взела. Уникална е, но не си я представям в нейно изпълнение. На Галена щеше да й подхожда повече, то се вижда от AI записа.

И с този текст звучи брутално. Дано не е направила някое клише? Не мога да си я представя като песен на Емилия, но дано ни изненада. 
Това го бях пропуснал. Получило се е доста добре.

 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

Чак да са се оляли пък... Клипа е тип чародейски, както някой беше писал. Доста интересен и различен е. 

Галя е с рогата на дявола в почти всеки кадър, хайде сега. Очевидно е и е жалко! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

Аа, да и Делтата ми е топ, пропуснах я. На теб коя ти е най-голям фаворит до момента? 

Нямам 1 фаворит. Топ 5 ми се променя постоянно. 😅

Сега са ми в този ред - "Запалката" , "Делтата" и "Убий ме" , "Докторе" ,  "Играй". Плътно зад тях ми е и "Ток по тялото". 

Адски силен албум. Ако всяка от тези песни беше пусната като отделен сингъл, щеше да е мегахит. Може би само "Убий ме" и "Играй" по-трудно биха се възприели от масовата публика, но и те щяха да станат големи хитове. 

При нея си личи, че ако не беше албумът, пак щеше да ги пусне  във времето като сингли, защото са много силни и си личи, че е работено много по тях, а не просто да е събрала песни, които са отпаднали през годините, както е практиката при албумите. Просто е друго ниво тук и затова фаворитите ни ще се сменят постоянно. Надявам се и при масовата публика да е така.😄

  • Like 4
  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

Галя е с рогата на дявола в почти всеки кадър, хайде сега. Очевидно е и е жалко! 

Рогата в кадрите символизират изневерата, носенето на рога от този на когото са изневерили. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, petya1 каза:

Нямам 1 фаворит. Топ 5 ми се променя постоянно. 😅

Сега са ми в този ред - "Запалката" , "Делтата" и "Убий ме" , "Докторе" ,  "Играй". Плътно зад тях ми е и "Ток по тялото". 

Адски силен албум. Ако всяка от тези песни беше пусната като отделен сингъл, щеше да е мегахит. Може би само "Убий ме" и "Играй" по-трудно биха се възприели от масовата публика, но и те щяха да станат големи хитове. 

При нея си личи, че ако не беше албумът, пак щеше да ги пусне  във времето като сингли, защото са много силни и си личи, че е работено много по тях, а не просто да е събрала песни, които са отпаднали през годините, както е практиката при албумите. Просто е друго ниво тук и затова фаворитите ни ще се сменят постоянно. Надявам се и при масовата публика да е така.😄

И при мен се менят, то да ги подредиш е невъзможно просто. Според мен и при масовота публика е така. Наблюдавам го от споделянията в мрежите и коментарите. Като цяло фаворитите са разнообразни и това е защото в албума буквално има за всеки по нещо. Винаги е било така и когато си е пускала песните през годините. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

960x540.jpg?timer=1662081904

 

За тази снимка става "Бърсалката"

"Бърсалката, хващам и метааа, няма мръсно знам щом хвана аз

Бърсалката, лъскам яко аааз, чистачките сме топ, обичаме компот"

  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Като изпълнение, това е върха, особено куплетите са страшно докосващи. 🥰

 

Минавам само да кажа, че това е мръсен тоооп в дискотека :yoji:

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

@Lelqtian Suzi D за Ергенът :D 

 

Одобрявам. Ерген с пришити ц**ц** ще е дори още по-голям хит от чехльото. 

ПС - Не одобрявам че сте цензурали ц**ц**, защо се цензурират съвсем ествествени - поне в повечето случаи - неща като ц**ц**, тука не е детска градина вкрайна сметка? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Не сте коментирали отявлените сатанински символи в “Неговата жена”. Направо се оляха.. поне да беше по-завоалирано направено. Много ме отблъскват подобни неща. 

Е чак пък сатанистки. В България като се направи нещо по “фантастично” и интересно веднага лепваме етикет сатанизъм.

Нека се правят повече такива видеа, имиджови клипове и драма сюжети бол.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Робов е харесал коментари че с Данна са двойка.

@xroflx9 @fengergana :

Не плачи приятелко  
Друг ще срещнеш, ти не тъжи

Съвсем не съм ревнива,но по красива ще е без коса!

  • Haha 2
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

Роксана за конфликтите в попфолка: Проблемът са телефоните

Попфолк звездата не приема тенденцията да се прави една и съща песен от няколко изпълнители

да спре да краде безугледно световни мегахитове тогаз.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

няма толкова нагло говедо като тая мангасарка, дето окраде сумати песни и сега изказва мнение, че и в политиката се натика. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , norton737 каза:

Албумът щеше да е “почти перфектен”, ако вместо оригинала на “мъко моя” (то си е мъка тая песен) беше “дай ми любов” или “честит рожден ден” (ако е искала балада).

трябваше да вкара "рак в кръвта" навместо мъката

хитов хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

3:40

3:50 @Andrew Cunanan. 🤣

7:00 u HamaM

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

Някой да го отреже това "Да ти е...." и ще го пускаме под всеки пост на Мелето срещу Галена. :naked:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

няма толкова нагло говедо като тая мангасарка, дето окраде сумати песни и сега изказва мнение, че и в политиката се натика. 

Най-противните ми чалгарки са Роксана и Бони. Не съм расист, но манталитетът им е точно на ниво "махалата".

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...