Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Роксана: Радвам се че ще съм първата която след толкова години ще направи цяло самостоятелно турне.

Започнаха всички да се бутат да са “първи”.
Първия концерт, първия албум, първото турне, първия лейбъл отказал на Доника.

Все дейности, които би трябвало да вършат по подразбиране.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Роксана: Радвам се че ще съм първата която след толкова години ще направи цяло самостоятелно турне.

Започнаха всички да се бутат да са “първи”.
Първия концерт, първия албум, първото турне, първия лейбъл отказал на Доника.

Все дейности, които би трябвало да вършат подразбиране.

И не само - да си приписват някакви години на сцената - 10, 20, 50, 173...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Balkandji1 каза:

Галена с нов рекорд в българския шоубизнес, всички песни в топ 5 - нейни. 8 от десетте най-слушни песни в страната - нейни

1. Галена - Жалко 299К

2. Галена - Неговата жена 234К

3. Галена - Зиг-заг 201К

4. Галена - Докторе 197К

5. Галена и Цанка Урагану - Делта Форс 175К

6. Галена - Ток по тялото 153К

7. Галин и Цветелина Янева - Хавана 151К

8. Галена - Убий ме 129К

9. Галена - Запалката 127К

10. Симона и Мирела - Мой си мерак 113К

-----------------------

Невиждан рекорд.

3 от песните са с на 200К и се очертават като избора на публиката. Кючекът "Играй" е на №12 с 107К, а ремиксът на "Мъко моя" е на №17 с 68К.

Сочената и подигравана като флоп "Шмекерия" вдига гледанията си до почти 80К. Заради Галена "Окадар" е извън топ 10.

geka e Mr. Troll ga nukHe Gaz 🤣

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Роксана: Радвам се че ще съм първата която след толкова години ще направи цяло самостоятелно турне.

Започнаха всички да се бутат да са “първи”.
Първия концерт, първия албум, първото турне, първия лейбъл отказал на Доника.

Все дейности, които би трябвало да вършат по подразбиране.

Ka3a be3 bu/\em🤣 nee/\o ū ce npeg qko Hapog

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е минала 100К, а беше на 97-98, така че НЕ е направила 100 К - толкоз. 

Емилия не предизвиква никакъв интерес с проектите си - то се вижда в дебютните дни какви унизително ниски цифри прави за претенциите, които ти, единственият й фен, и тя имате. Дори флоповете на Галена и Преслава правят в пъти повече.

Не е успех "Шмекерия" цяла седмица да прави 500К, а пълен провал. Толкоз. Откъде знаем, че увеливащият се брой гледания се дължи на слушатели от България или пък - не са купени?

u Turbulence ce pa3Bu no-baBHo, c nuk c/\eg Mecezu…

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

И не само - да си приписват някакви години на сцената - 10, 20, 50, 173...

Искам да коментира също и това че в топ 100, Галена влиза с 21!!! песни. Толкова много артисти, всяка петта да е на един човек! 😘

@asylum с коментара за @meleto исках да цитирам, извинете! 😇

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Искам да коментира също и това че в топ 100, Галена влиза с 21!!! песни. Толкова много артисти, всяка петта да е на един човек! 😘

@asylum с коментара за @meleto исках да цитирам, извинете! 😇

Cq 6me HanoMHu, 4e Galena npa3HyBa 21 /\ema 🤣🤣🤣🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота е най-големият гърмеж да е на едно от последните места по гледания! Очаквам с времето да се развие и забележи както трябва, дано не остане недооценена 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Срамота е най-големият гърмеж да е на едно от последните места по гледания! Очаквам с времето да се развие и забележи както трябва, дано не остане недооценена 

 

И аз. Даже ми е странно, че "Неговата жена" е най-гледана след "Жалко". "Запалката" и "Зиг-заг" заслужават повече. На този етап втората е точно за сезона, а другата поне за мен е най-доброто от новите предложения. Дано и "Убий ме" се оцени с времето. Според мен до края на лятото ще се види кои са най-харесваните песни, но мисля, че постоянно ще се менят. "Неговата жена" е по-скоро песен за доста по-улегнали хора и такива които са си на маса - салата, пиене...... по-модерният човек ще оцени повече песни като тази.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен само "Жалко" ще се задържи повечко, единствено защото беше издадена първа и веднага дръпна. Другите вероятно ще се смачкат една друга и най-много още 1-2 да изпъкнат. Видео албумите са чудесна идея за един артист, но няма как публиката да поддържа толкова много песни накуп. Дори в световен мащаб една Бионсе, която е най-известна с такива проекти, няма кой знае колко хитове от тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Според мен само "Жалко" ще се задържи повечко, единствено защото беше издадена първа и веднага дръпна. Другите вероятно ще се смачкат една друга и най-много още 1-2 да изпъкнат. Видео албумите са чудесна идея за един артист, но няма как публиката да поддържа толкова много песни накуп. Дори в световен мащаб една Бионсе, която е най-известна с такива проекти, няма кой знае колко хитове от тях.

Да, ама сега времената са други. Достатъчно е една песен да стане тренд в тик ток и веднага ще набере скорост.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Робов е харесал коментари че с Данна са двойка.

@xroflx9 @fengergana :

Не плачи приятелко  
Друг ще срещнеш, ти не тъжи

 

То и паркираните коли ги блъскат

  • Haha 2
  • Love 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Да, ама сега времената са други. Достатъчно е една песен да стане тренд в тик ток и веднага ще набере скорост.

Това временно да се разшуми за някоя песен не я прави хит, особено за изпълнители като Галена, които попринцип преследват високите летви за успех (доколкото го има към 2024 в чалгата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък очаквам Цура да не остане назад и също да пусне видео албум до края на тази или другата година.

Всъщност още преди години си мислех, че ще направи но не се престраши. Въпреки че нея най-малко я засяга обществения прием на песните ѝ, тъй като музиката вече ѝ е само хоби.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Това временно да се разшуми за някоя песен не я прави хит, особено за изпълнители като Галена, които попринцип преследват високите летви за успех (доколкото го има към 2024 в чалгата).

хит — съществително име, мъжки род (тип 1) 
Значение
хѝтът, хѝта, мн. хѝтове, (два) хѝта, м.
1. Широкоизвестна, популярна и харесвана песен, творба. Нов хит.
2. Това, което в определен момент е особено нашумяло. Хитът на сезона са тези обувки

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...