Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Видя ли до къде стига злобата на някои към Емилия? Обвиниха я, че купува гледания на "Шмекерия". 😂 При положение, че почна да вдига гледания (и то не с много) след като стана вайръл в тикток - съвсем закономерно.

Много неща им се искат на повече в тоя форум, ама само празни приказки и мечти🤭

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 50 минути, DevilWish каза:

Новите песни на Галена в youtube по гледания:
1.Жалко - 573 хил.
2.Неговата жена - 431 хил.
3.Докторе - 395 хил.
4.Зиг-заг - 385 хил. (очаква се да мине Докторе като гледания)
5.Delta force - 323 хил.
6.Ток по тялото - 290 хил.
7.Запалката - 239 хил.
8.Убий ме - 235 хил.
9.Играй - 212 хил.
10.Мъко моя ремикс - 134 хил.

3 и 4 са много близо, както 7 и 8 които всъщност заслужават повече. Има вариант нещата да се обърнат.
 

Не мога да повярвам, че това нещо "Зиг-заг" е по-успешно от всичките ми фаворити в албума. :( 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Видя ли до къде стига злобата на някои към Емилия? Обвиниха я, че купува гледания на "Шмекерия". 😂 При положение, че почна да вдига гледания (и то не с много) след като стана вайръл в тикток - съвсем закономерно.

Каква злоба мога точно пък аз да изпитвам към тази осморазрядница без нито един хит, останал във времето. Моята любимка винаги я е мачкала като дъвка. Дори на е ба тлъстия й мъж и го захвърли като носна кърпа, а Емата му роди 2 деца, за да го върже и накрая той я заряза. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не мога да повярвам, че това нещо "Зиг-заг" е по-успешно от всичките ми фаворити в албума. :( 

Мен много ме радва, супер ненатоварваща и лека песен. 
Аз пък не мога да повярвам, че "Неговата жена" и "Делта форс" са по-напред от бруталната "Запалката" и "Убий ме", които заслужават много повече!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Срамота е най-големият гърмеж да е на едно от последните места по гледания! Очаквам с времето да се развие и забележи както трябва, дано не остане недооценена 

 

Според мен ще се оцени с времето. Хората още си сменят фаворитите и се чудят коя ги кефи повече. Заслужава го напълно! Много ме кефи изпяването в тая песен и каква е надъхана. Брутално чувство създава. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Според мен ще се оцени с времето. Хората още си сменят фаворитите и се чудят коя ги кефи повече. Заслужава го напълно! Много ме кефи изпяването в тая песен и каква е надъхана. Брутално чувство създава. 

Май на повечето хора тук точно "Запалката" ни е фаворит?

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Емилия събра и изкара като нови песни разни стари, изостанали в скрина от пренди 10 години песни. Не звучат добре в днешни дни, а можеше да се постарае с аранжиментите поне. Все едно го изкара да си отбие номера и да има албум. С "Прощавам ти" като се постара и се видя, че може да има интерес и със самостоятелна песен. Това си стана хит, но другите нови от албума са слаби и затова не се получи. 

дори и най-тъпата песен и евтин клип от албума на Галош е над бозата "Прощавам ти". Толкоз.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

НЕ. С нетърпение ще чакам да излязат от топ 10 и да ви натяквам. 

Бъди честен и признай, че прогнозите ти, че няма да има интерес към песните пропаднаха. 😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Май на повечето хора тук точно "Запалката" ни е фаворит?

Абсолютно!

Хит, хит, хит

Частта “и още едно, малко въпросче, ще те правя ли мъж под токче” е брутална

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Абсолютно!

Хит, хит, хит

Частта “и още едно, малко въпросче, ще те правя ли мъж под токче” е брутална

 

И при мен е така, дано с времето мине и "Жалко". Още по-яки са тя, "Зиг-заг" и "Убий ме", поне за мен. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DevilWish каза:

Новите песни на Галена в youtube по гледания:
1.Жалко - 573 хил.
2.Неговата жена - 431 хил.
3.Докторе - 395 хил.
4.Зиг-заг - 385 хил. (очаква се да мине Докторе като гледания)
5.Delta force - 323 хил.
6.Ток по тялото - 290 хил.
7.Запалката - 239 хил.
8.Убий ме - 235 хил.
9.Играй - 212 хил.
10.Мъко моя ремикс - 134 хил.

3 и 4 са много близо, както 7 и 8 които всъщност заслужават повече. Има вариант нещата да се обърнат.
 

"Запалката" и "Убий ме" заслужават много повече. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

"Запалката" и "Убий ме" заслужават много повече. 

Според мен ще стане нещо както със "Стара каравана". В началото не гръмна както примерно с "Ти не си за мен" и "Сто живота", но с времето стана хит. Мисля, че и "Зиг-заг" я чака нещо такова, но надявам се и тия двете песни. Не мога да разбера как на хората им харесват песни като "Неговата жена"? Вярно, че клипът е може би най-якият в албума, но чак пък толкова. Айде сега. Модерните и различни песни трудно ги възприемат за разлика от типичната чалга за другата жена, която цял живот е била сигурния хит.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като махнем лигавщините, ако Преслава малко си модернизира звученето и направи някой албански кавър - ще е на  плюс за нея. Стига с тоя Ганев и тежките му гюбетчийски ритми. Нещо свежо и различно ѝ трябва.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

На мен "Убий ме" повече ми харесва сякаш. 

"Убий ме" е доста секси песен с модерно звучене. Аз харесвам подобна музика, но някак си "Запалката" и "Зиг-заг" на мен са ми повече на сърце. И нетипично, модерният кючек "Играй" ми е веднага след "Убий ме". Песен, която е с най-малко гледания от другите, но за мен е много яка! Може би в аранжимента има нещо което е по-демо, така да се изразя. И на мен на първо слушане не ми достигаше кулминацията, но самата песен е добра. Трябват повече слушания.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Според мен ще стане нещо както със "Стара каравана". В началото не гръмна както примерно с "Ти не си за мен" и "Сто живота", но с времето стана хит. Мисля, че и "Зиг-заг" я чака нещо такова, но надявам се и тия двете песни. Не мога да разбера как на хората им харесват песни като "Неговата жена"? Вярно, че клипът е може би най-якият в албума, но чак пък толкова. Айде сега. Модерните и различни песни трудно ги възприемат за разлика от типичната чалга за другата жена, която цял живот е била сигурния хит.

"Неговата жена" е много яка също, просто не се преоткривам в нея като послание. Замислих се обаче, че повечето хора си избират фаворити и по тази причина.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

"Неговата жена" е много яка също, просто не се преоткривам в нея като послание. Замислих се обаче, че повечето хора си избират фаворити и по тази причина.

Заради текста е. Повечето жени явно са минали по този път. На мен самото тип сръбско звучене не ми допада. Напомня ми за песен на Вероника - Скрий поне следите и тази на Меди с войниците. Аз харесвам по-денс и за това тези ме грабнаха.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като махнем лигавщините, ако Преслава малко си модернизира звученето и направи някой албански кавър - ще е на  плюс за нея. Стига с тоя Ганев и тежките му гюбетчийски ритми. Нещо свежо и различно ѝ трябва.

 

Стига сте поднасяли този брутал напред-назад :rolleyes: Дано никоя некадърница не го докопа :gun_bandana:

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Според мен ще стане нещо както със "Стара каравана". В началото не гръмна както примерно с "Ти не си за мен" и "Сто живота", но с времето стана хит. Мисля, че и "Зиг-заг" я чака нещо такова, но надявам се и тия двете песни. Не мога да разбера как на хората им харесват песни като "Неговата жена"? Вярно, че клипът е може би най-якият в албума, но чак пък толкова. Айде сега. Модерните и различни песни трудно ги възприемат за разлика от типичната чалга за другата жена, която цял живот е била сигурния хит.

“Неговата жена” до няколко дни ще спре да прави такъв трафик.

Според мен…->

Големи хитове с по над 15М ще бъдат - “Жалко”, “Зиг-заг” и “Запалката” (тук е много 50 на 50, заради това че остава в сянка и може да не се забележи).

Средни хитове с по около 10М ще са “Delta force”, “Докторе” и “Ток по тялото”

Малки хитове с по 6-8М са останалите “Неговата жена”, “Играй” и “Убий ме”.

Ремикса на “Мъко моя” около 2-3М.

Говоря за период около година.

Ще видим как ще се развият нещата натам…

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

“Неговата жена” до няколко дни ще спре да прави такъв трафик.

Според мен…->

Големи хитове с по над 15М ще бъдат - “Жалко”, “Зиг-заг” и “Запалката” (тук е много 50 на 50, заради това че остава в сянка и може да не се забележи).

Средни хитове с по около 10М ще са “Delta force”, “Докторе” и “Ток по тялото”

Малки хитове с по 6-8М са останалите “Неговата жена”, “Играй” и “Убий ме”.

Ремикса на “Мъко моя” около 2-3М.

Говоря за период около година.

Ще видим как ще се развият нещата натам…

 

 

И аз мисля, че ще се получи нещо такова и много се надявам това, че пусна толкова песни наведнъж да не изиграе някаква лоша шега на песните и да се сбият. За момента уж "Жалко" е фаворит, но и я пусна първа, така, че не знам....

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Wild_Style каза:

Стига сте поднасяли този брутал напред-назад :rolleyes: Дано никоя некадърница не го докопа :gun_bandana:

Мило, препоръчай ми на ЛС твои любими песни извън бг чалгата. :)

 

преди 8 минути, DanielPiliov каза:

“Неговата жена” до няколко дни ще спре да прави такъв трафик.

Според мен…->

Големи хитове с по над 15М ще бъдат - “Жалко”, “Зиг-заг” и “Запалката” (тук е много 50 на 50, заради това че остава в сянка и може да не се забележи).

Средни хитове с по около 10М ще са “Delta force”, “Докторе” и “Ток по тялото”

Малки хитове с по 6-8М са останалите “Неговата жена”, “Играй” и “Убий ме”.

Ремикса на “Мъко моя” около 2-3М.

Говоря за период около година.

Ще видим как ще се развият нещата натам…

 

 

Зависи и Галена как ще си промотира албума и дали ще пусне нова песен в рамките на година от излизането му. 
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...