Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Алфа кукла
Лудница
Нашата
Щрак
GPS-a
Грешници
Няма да ми мине

Да, току що го изгледах. Смесица от Кама и Мала, те затова се отдръпнаха когато принцеса Лиди изгря!:heart: Много добър прием на дебютната "Няма да ти мине", помни се. Много съм разочарован от отсъствието на нацисткия химн "Да мога да обичам". :( Тая "Алфа кукла" от какъв зор? По-скоро е към неуспешните й песни, макар кючек частта да беше популярна в Тик-ток. Поне секси хита "Щрак" бе изпълнен.:heart:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Да, току що го изгледах. Смесицата на от Кама и Мала, те затова се отдръпнаха когато принцеса Лиди изгря!:heart: Много добър прием на дебютната "Няма да ти мине", помни се. Много съм разочарован от отсъствието на нацисткия химн "Да мога да обичам". :( Тая "Алфа кукла" от какъв зор? По-скоро е към неуспешните й песни, макар кючек частта да беше популярна в Тик-ток. Поне секси хита "Щрак" бе изпълнен.:heart:

И да изкара Хитлер на сцената да танцува кючеци, докато му лепят пачки по стотачки на челото, в прашките и в сютиена ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

И да изкара Хитлер на сцената да танцува кючеци, докато му лепят пачки по стотачки на челото, в прашките и в сютиена ❤️ 

Само Гъбин може да бъде толкова тъп да включи "Алфа дол" и "Нашата" вместо "Да мога да обичам" и "Излъжи ме"/"Боже мой" във вероятно единствената толкова голяма изява на Лидия.:1000(27):

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Само Гъбин може да бъде толкова тъп да включи "Алфа дол" и "Нашата" вместо "Да мога да обичам" и "Излъжи ме"/"Боже мой" във вероятно единствената толкова голяма изява на Лидия.:1000(27):

Учудих се, че липсва 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе идеалният микс на Лидл би бил:
1. Машъп от Боже мой, Излъжи ме и Джи пи еса
2. Няма да мине + нейната част от Недей ме вини
3. Грешници
4. Лудница
5. Щрак
6. Нека забравя в микс с В ръцете на друг

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Гъбин може да пренебрегне един от трите женски хита за 2023-та, дебютирал под номер 1 в седмичната класация на попнейбъл. Завистлив гном.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

2024? Песен на повече от 15 години? Верно?

много мило от твоя страна да очакваш да знаем песните на Нела, че и кога за първи път ги е изпяла. 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

много мило от твоя страна да очакваш да знаем песните на Нела, че и кога за първи път ги е изпяла. 

Архивите стоят - песен от 2009 година я представят за 2024, с Ивайло Гюров песента им от 2003, пък е представена за 2022.

 

  • Casper 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Учудих се, че липсва 

 

Както си прехвърляха топката чия е била инициативата... Иначе мен си ме кефи много и не смятам, че е такъв флоп, какъвто се изкарва.

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Иначе идеалният микс на Лидл би бил:
1. Машъп от Боже мой, Излъжи ме и Джи пи еса
2. Няма да мине + нейната част от Недей ме вини
3. Грешници
4. Лудница
5. Щрак
6. Нека забравя в микс с В ръцете на друг

Гъбин: "Флоп, нефлоп - ша пейш "Нашата"! Найш ли как ма одруса Кости за музиката?! Затуй аранжимента нье е негов"

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Защото е ден за почит на мъртвите, а не за весели шествия. Но то вероятно това си е целенасочена провокация, де. Само човъркат онези, които не трябва да се човъркат.

И като е ден за почит на мъртвите, "традиционните" заедно с представители на Българската църква празнуваха точно днес с шествие и концерт Петдесетница (която е утре!!!!) и Деня на християнското семейство (който е на 21 ноември!!!!!!) 😂 И това са точно онеци, които проповядват, че дават пример!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дончо в коя музикална компания е вече?

тая песен обаче не успя да стане хит.

Току що, Gerganafen каза:

Както си прехвърляха топката чия е била инициативата... Иначе мен си ме кефи много и не смятам, че е такъв флоп, какъвто се изкарва.

Гъбин: "Флоп, нефлоп - ша пейш "Нашата"! Найш ли как ма одруса Кости за музиката?! Затуй аранжимента нье е негов"

Истините имат около 7 милиона сумарно, в никой случай не са флоп.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Дончо в коя музикална компания е вече?

тая песен обаче не успя да стане хит.

Напусна една компания, напусна друга, изгониха я от Алфа и сега.... май ще чака на леля си да й спонсорира песните, а тя жената си има голяма кариера, та да се занимава с нея.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само Гъбин може да пренебрегне един от трите женски хита за 2023-та, дебютирал под номер 1 в седмичната класация на попнейбъл. Завистлив гном.

 

Вярно, че и хита "Нека забравя" липсва - потрес! Лиди има толкова хитове, че я пропуснах:heart:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Напусна една компания, напусна друга, изгониха я от Алфа и сега.... май ще чака на леля си да й спонсорира песните, а тя жената си има голяма кариера, та да се занимава с нея.

Сега може да отиде в DSTV или в Тянков - нивото ѝ е точно за там. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

@pacho твоят любимец с ново предаване, коя ли чалга дива ще покани?

  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сега може да отиде в DSTV или в Тянков - нивото ѝ е точно за там. 

Какво ще пее ако отиде в Тянков? :D 

  • Like 1
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

@pacho твоят любимец с ново предаване, коя ли чалга дива ще покани?

На този любимец Кали май е посветила заглавието на последната си песен?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

u

  Свий скритото съдържание

 

 

Няма толкова глас и нюх за хитове. С Галена са на двете крайности - като + и – са.. Познайте кой е минуса....

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...