Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Стана ми интересно и засякох гледанията, това прави еднакви с повечето нови на Галена.

Към 19ч беше на 7М и 225К, а сега е на 7М и 255К, 30К гледания за 3 часа…Скандално

Единствената конкурентна песен на Галена в момента, за да окупира popnable!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Andrew Cunanan. каза:

дует "дека са ти ц и ците?"...

Какво по-хубаво от две жабешки шимейлчета от тия ? Невероятно добра комбинация.

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Дончо мое само да си мечтае за такъв legacy хит

 

Факт! Медиевата Габа няма такъв скандален хит като (боят с Ивена)

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Галена няма такъв хит в новия си албум. :( 

 

И  като този! Химна на 99,9% от българските мъже!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Галена няма такъв хит в новия си албум. :( 

 

или такъв

П.С. Защо Клеа толкова ми прилича на една форумка - фенка на Галена, не е Зайка. :( 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

Стана ми интересно и засякох гледанията, това прави еднакви с повечето нови на Галена.

Към 19ч беше на 7М и 225К, а сега е на 7М и 255К, 30К гледания за 3 часа…Скандално

Единствената конкурентна песен на Галена в момента, за да окупира popnable!

Как е скандално? Нека Мирела и Симона пуснат 10 нови песни и гледай как най-силната им песен ще е с гледанията на Мъко моя ремикс. Тъпо е да се сравнява цял албум с един сингъл и то наложен като тик ток тренд в екс-ю държавите + бг

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

 Нека Мирела и Симона пуснат 10 нови песни и гледай как най-силната им песен ще е с гледанията на Мъко моя ремикс. 

image.png.9579e2f3ed11bd5c2f765363a422681c.png

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DrAkO каза:

И като е ден за почит на мъртвите, "традиционните" заедно с представители на Българската църква празнуваха точно днес с шествие и концерт Петдесетница (която е утре!!!!) и Деня на християнското семейство (който е на 21 ноември!!!!!!) 😂 И това са точно онеци, които проповядват, че дават пример!

 

Ами колкото не е Ок при едните, не е Ок и при другите. Но днешното шествие доколкото знам няма общо с празника на християнското семейство, а се води на традиционното семейство. И тяхното поне е по-малко 'забавно'.

Всички типове семейства са добре дошли да си пуснат и клипа с най-добра актьорска игра на Галена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

след тоя хит можеше да се завърне като хората в А група на чалгата, без това няма конкуренция сега. С 2-3 поредни хита - и младите щяха да почнат да се вълнуват от нея!

А, тя, реши да пее отново пенсионерски бози, дето дори роднините ѝ не ги слушат... ПАЧА ПРОСТА!

Всъщност това хич не е лошо и имаше потенциал,  ако изключим абсурдната актьорска игра във видеото 

Светлинни години над новата с Кеба или потенциалната нова по оня смотан текст.  Беше лайкнала коментар, че това нещо трябва да стане песен 🤦‍♂️

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Всъщност това хич не е лошо и имаше потенциал,  ако изключим абсурдната актьорска игра във видеото 

Светлинни години над новата с Кеба или потенциалната нова по оня смотан текст.  Беше лайкнала коментар, че това нещо трябва да стане песен 🤦‍♂️

Тъкмо тези дни ми се беше забила и ми отне време да се сетя, че Бг версията е на Глория. Егати пропиляния хит, трябваше да го издаде със съвсем друга концепция и по възможност без няколко други песни около нея. Щеше да смачка повече и от Яче, яче...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз за новия албум на Галена - може би съм надраснал чалгата,  но нито една песен не можа да ми хареса толкова,  колкото някои от Аз - Не пред хората, Мразя да те обичам и Ще се проваля.  Май само Жалко ще ми хареса  - чух всички по веднъж,  за повечето нямам и желание да повтарям, други пък изтърпях до края само заради клиповете. Със сигурност няма да повторя Ток по тялото (кому е притрябвало да се прави нов вариант на тая цигания, която си е стабилен хит и до ден днешен), Докторе - аман от претопляне на стари манджи, били хитове преди 25 години, (и за Анелия важи) и тая с румънеца - там даже клипа не ме задържа до края. Като искат да правят кавъри - ок, ама защо трябва да въртят 5 песни,  които вече са били хитове? Иронично,  ама последната песен на Галена,  която наистина ми е харесала,  е флопа (според форума) ЧРД. Очаквах повече. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, HIStory каза:

Всъщност това хич не е лошо и имаше потенциал,  ако изключим абсурдната актьорска игра във видеото 

Светлинни години над новата с Кеба или потенциалната нова по оня смотан текст.  Беше лайкнала коментар, че това нещо трябва да стане песен 🤦‍♂️

Cynep e, Ho q 3amanu c pa3Hu npocmomuu

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Поздрав с най-смислената песен от албума на Галена! Какво против текста имаш? Ние дъртите трябва да се радваме, че е ползвала този ретро израз "играй" вместо "денсвай" :D

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Willy каза:

Как е скандално? Нека Мирела и Симона пуснат 10 нови песни и гледай как най-силната им песен ще е с гледанията на Мъко моя ремикс. Тъпо е да се сравнява цял албум с един сингъл и то наложен като тик ток тренд в екс-ю държавите + бг

Ми да направи и тя тренд в тик ток. Нали била от световна величина?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Ми да направи и тя тренд в тик ток. Нали била от световна величина?

Феноменален също е била балкански тренд в тик ток. Даже огромен, дори техните изпълнители качваха клипчета с този саунд. Ремикса е с 6.5М и почти 100К харесвания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Феноменален също е била балкански тренд в тик ток. Даже огромен, дори техните изпълнители качваха клипчета с този саунд. Ремикса е с 6.5М и почти 100К харесвания.

Сега ти говоря, не преди 5-6 години, когато Дончо още имаше пи**а.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Със сигурност няма да повторя Ток по тялото (кому е притрябвало да се прави нов вариант на тая цигания, която си е стабилен хит и до ден днешен), 

На мен  ми е любимата песен от албума. Както и клип с най-яки визии. Топ е! Аранжимента ми напомня на Завиждайте и песента на Цура от коледната програма 2013.

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...