Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Willy каза:

На мен  ми е любимата песен от албума. Както и клип с най-яки визии. Топ е! Аранжимента ми напомня на Завиждайте и песента на Цура от коледната програма 2013.

 

Някога беше ли чувал песента на Кристали?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Някога беше ли чувал песента на Кристали?

Покрай Студентски живот доста се въртеше в чалтотеките преди 15тина години, както и Телефони.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Да мине първоначалният хайп  и да видим. Не забелязвам някаква истерия освен във форума. Лелите във фб я правят на 2 стотинки :D 

Лелите във фейсбук плюят всичко живо. Изобщо кой зачита мнението на такива? Ти виж тикток как гърми, виж сторитата на хората, виж положителните коментари в ютуб под клиповете, виж инстаграм коментарите. Ние говорим за сегашнано време. Никой не знае кое ще се задържи, но като гледам има сред песните такива, които ще се слушат и задържат доста във времето. Вие така дрънкахте и за "Феноменален", че щяла да се забрави след 2 месеца, а тя задържа брутално и стана един от най-големите хитове на Галена и изобщо в жанра за соло песен. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тренда имаме Жалко - #1, Неговата жена - #2, Зиг заг - #4.

2021 отново бяха нейни първите две позиции с Тръпката и Ти не си за мен. Сега има шанс да си подобри рекорда ако и Зиг-заг се намести на трето.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Лелите във фейсбук плюят всичко живо. Изобщо кой зачита мнението на такива? Ти виж тикток как гърми, виж сторитата на хората, виж положителните коментари в ютуб под клиповете, виж инстаграм коментарите. Ние говорим за сегашнано време. Никой не знае кое ще се задържи, но като гледам има сред песните такива, които ще се слушат и задържат доста във времето. Вие така дрънкахте и за "Феноменален", че щяла да се забрави след 2 месеца, а тя задържа брутално и стана един от най-големите хитове на Галена и изобщо в жанра за соло песен. 

Винаги съм твърдял, че Феноменален е топ, нищо че е със смотан текст. Що се отнася до тикток, още помня как изпадахте в истерия, че новата на Яница и Биляниш била споделена 454545455 пъти от сърбите и накрая къде е бозата им? Впечатляващо, че дори е с 1,5млн. Не заслужава и половината.

Наистина ли виждаш, която и от 9те песни да се помни дори след 3 месеца. И говорим да бъде някакъв хит. Ясно е, че Жалка си е заредила по 5 милиона на всяка, както на Мъко Моя и ЧРД. Но дай по-реалистично. 

Живейте си в балона...Новите са с нулев прием, даже дето подава па-па-па е мъртвило. Може би единствено Ток по тялото ще предизвиква нещо като пеещи, защото все пак не е неизвестна песен.

WWW.FACEBOOK.COM

Галена Неговата Жена ❤️❤️❤️ Промо
Spoiler
WWW.FACEBOOK.COM

Галена Докторе

За сравнение: 

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Галена - Еофория на Живо

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Новите са с нулев прием, даже дето подава па-па-па е мъртвило.

Ти верно си бил много елементарен :1000(29):

Какво постваш клипчета от участието, което беше броени часове след премиерата на песните, на което дори аз не знаех текстовете? 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да питам, албумът на Галена ще се продава ли или е само за гледания? Не съм маркетолог или някой PR, ама изглежда много несериозно, ако има физически носител да не обявен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 от 22.06 СЪБОТА

1. Галена - Жалко - 249К

2. Галена - Неговата жена - 208К

3. Галена - Докторе - 204К

4. Галена - Зиг заг - 204К

5. Галена - Делта форсе - 186К

6. Галена - Ток по тялото - 173К

7. Галин х Янева - Хавана - 150К

8. Симона х Мирела - Мой си мерак - 130К

9. Дамян х Емануела - Окадар - 123К

10. Галена - Запалката - 115К

 

На #12 - Убий ме - 109К, #13 - Играй - 96К

Десита държи стабилни гледания - 95К

Най-силният ден за “флопа” Шмекерия - 88К, Емилия отново с хит.

Улицата - 38К на 220 ден, вещица!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Alexandrov каза:

Само да питам, албумът на Галена ще се продава ли или е само за гледания? Не съм маркетолог или някой PR, ама изглежда много несериозно, ако има физически носител да не обявен.

Потвърдено е че има флашки и уж щяла да ги продава в сайта си, но той не е готов още като гледам. Предполагам идните дни ще излезе в стрийминг услугите. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Ти верно си бил много елементарен :1000(29):

Какво постваш клипчета от участието, което беше броени часове след премиерата на песните, на което дори аз не знаех текстовете? 

Колко бързо се афектира, това показва колко несъстоятелни и плоски са позициите на жаленченцата. Харесва ми. Извинявай, но въпросните песни са гледани отт 5 милиона души,  по статистиките на Уили.  Да не говорим, че се постарах да постна само песни дето са в топ 5 и правят по 200к на ден :D 

До месец Жалка дори няма да си ги пее по участията, а вие халюцинирайте хитове.

 

  • Haha 1
  • Dislike 2
  • drunk 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Лелите във фейсбук плюят всичко живо. Изобщо кой зачита мнението на такива? Ти виж тикток как гърми, виж сторитата на хората, виж положителните коментари в ютуб под клиповете, виж инстаграм коментарите. Ние говорим за сегашнано време. Никой не знае кое ще се задържи, но като гледам има сред песните такива, които ще се слушат и задържат доста във времето. Вие така дрънкахте и за "Феноменален", че щяла да се забрави след 2 месеца, а тя задържа брутално и стана един от най-големите хитове на Галена и изобщо в жанра за соло песен. 

А защо трябва да изключваме някой таргет? Тик-ток добре показва моментния интерес на най-младите към някоя песен и това не се отрича. Но ако на лелите от Фейсбук им кажеш да сравнят примерно Преслава, Галена, Глория и Десислава, познай коя от четирите ще обере най-много хейт и за кои ще има и доста позитивни коментари...

Имало е времена, в които Ивана са я слушали с огромен кеф и лелите, и тогавашния еквивалент на Тик-ток таргета. Да, към онези времена ще се връщаме винаги.

  • Like 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Alexandrov каза:

Само да питам, албумът на Галена ще се продава ли или е само за гледания? Не съм маркетолог или някой PR, ама изглежда много несериозно, ако има физически носител да не обявен.

Физически носител ... само ако включи Чупката, Как не те е срам и най-вече мега гига космически гърмежния хитов хит Яланджъ дюня. И прескочи тия новите. Иначе няма смисъл. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Габриела (не на Ивена) и Селин(а) не Дион с първа песен на първо място в кариерата им.
И като гледания е много добре...... Селин неДион е дебюта на годината.

SIGNAL.BG

Габриела и Селина са на първото място в попфолк класацията 50-те най... с „Мале, мале“.

Превзели са и Сигнал..... Сега интересно песните на Галена как ще вървят и тук, като тия дават да се гласува само до една самостоятелна песен и дует на изпълнител? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...