Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Grinch каза:

Каква Лидия? Никой не коментира как вчера на Прайда е закривала най-голямата кралица ❤️

 

Да и на това се посмях. Робърт е топ звездата на вечерта :D И даже изглеждаше приемливо. Публиката стана малко повече. Като цяло слаб интерес е имало.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 часа , DarkChild каза:

Веднага напусни форума!

Аз също не съм чувал версията на Кристали, нищо, че слушам чалга от 200 години. Никой не е длъжен да знае творчеството на манго оркестрите.
Версията на Галош>>>> 
въпреки че Ричи е по-технична в изпълнението, звукоизвличането и извивките.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kriminal каза:

1:06

ЗАПАЛКАТА! Да това си тиИ🤖ииИИИии🤖ИииИ🤖и

ezgif.com-resize(1).gif.86b168ffeadce26e8b251270b323f5aa.gif

Много яко я пее. Там, където изговаря "запалката" е оргазмичен оргазъм.

komolika-basu-indian-drama.gif

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила да получи какъвто и да е прием на песни с има-няма 1М гледания е скандално. И отново показва, че никак не са за подценяване имената встрани от огромните фейк цифри.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям кеф. На 19 и 20 юли почивам. На 19 юли ще ходя на турнето на Кока Кола, а на 20 юли съм на Балканското парти в Летния театър na Фики, Трендафилос и Емир.на първите редове :P

 

  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Мила да получи какъвто и да е прием на песни с има-няма 1М гледания е скандално. И показва, че никак не са за подценяване имената встрани от огромните фейк цифри.

Принципно ме кефи, имаме много общи неща, и последните й песни събудиха бг попа, но някак не мога да преглътна, че е nepo baby. 

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух повечето песни от албума на Галена, тъй като няма да ги коментирам по отделно засега, ще си напиша мнението и преди да съм чула последните (ср*бската, Мъко моя ремикс и Убий ме ми остават, ама нямам сили).

Поздравления за идеята, абсолютно феновете заслужават такива продукти. За мен е абсурдно как тоя жанр го зациклиха до това да пускат през 3 месеца песен за клубчетата и с това се изчерпва цялата им кариера. Пет или повече години по-късно Галена (която е в позиция и към хеви метъла да мине, пак да има огромна фенгилдия и успехи) се сети да направи нещо различно, но по-добре късно, отколкото никога.

Също поздравления за това, че е решила да пусне песни с различно звучене и концепция и чисто на теория дава по нещо за всеки. Неслучайно казвам на теория, защото някои от песните са твърде слаби и ми е ясно, че няма да се радват на голям успех.

Цялостно много малко от песните ми харесват и повечето мога да ги нарека "пълнеж". Например "Жалко", докато си я слушах си казах, че има някаква идея, но е слабичка - трябват и такива песни в един албум, но като преполових песните осъзнах, че е най-силната... не мога да си обясня на какво се дължи, дали изпълнители и авторите просто си изчерпват вдъхновението като направят много песни за кратко време или е някаква особеност на вкуса (моя или на Галена), но това е без значение. Важното е хората да са доволни, а изглежда са.

Ако бях фен на Галена щях да съм на седмото небе. Не съм, не съм и фен на чалгата в последните години, но определено съм фен на идеята за такива проекти и дано следващият такъв не е след 10+ години. 

И да, фаворитът ми е "Ток по тялото", а не харесвам оригинала.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз също не съм чувал версията на Кристали, нищо, че слушам чалга от 200 години. Никой не е длъжен да знае творчеството на манго оркестрите.
Версията на Галош>>>> 
въпреки че Ричи е по-технична в изпълнението, звукоизвличането и извивките.

Toū cu be6e MEGAxum no guckomekume. 

преди 5 минути, Blueberry каза:

Чух повечето песни от албума на Галена, тъй като няма да ги коментирам по отделно засега, ще си напиша мнението и преди да съм чула последните (ср*бската, Мъко моя ремикс и Убий ме ми остават, ама нямам сили).

Поздравления за идеята, абсолютно феновете заслужават такива продукти. За мен е абсурдно как тоя жанр го зациклиха до това да пускат през 3 месеца песен за клубчетата и с това се изчерпва цялата им кариера. Пет или повече години по-късно Галена, която е в позиция, че и към хеви метъла да мине, пак ще има огромна фенгилдия и успехи, се сети да направи нещо различно, но по-добре късно, отколкото никога.

Също поздравления за това, че е решила да пусне песни с различно звучене и концепция и чисто на теория дава по нещо за всеки. Неслучайно казвам на теория, защото някои от песните са твърде слаби и ми е ясно, че няма да се радват на голям успех.

Цялостно много малко от песните ми харесват и повечето мога да ги нарека "пълнеж". Например "Жалко", докато си я слушах си казах, че има някаква идея, но е слабичка - трябват и такива песни в един изпълнител, но като преполових песните осъзнах, че е най-силната... не мога да си обясня на какво се дължи, дали изпълнители и авторите просто си изчерпват вдъхновението като направят много песни за кратко време.

Ако бях фен на Галена щях да съм на седмото небе. Не съм, не съм и фен на чалгата в последните години, но определено съм фен на идеята за такива проекти и дано следващият такъв не е след 10+ години. 

И да, фаворитът ми е "Ток по тялото", а не харесвам оригинала.

KakBo Muc/\u6 3a xuma Ha 2024? 😍❤️😘🧿

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила Робърт е получила добър прием защото цялата ѝ аудитория е била в публиката. 
Като цяло извън “алтернативното” общество е никоя.

Познавам хора с които е учила и не мога нито да я харесам, нито да я възприема насериозно. 
Цял живот да те бута мама с връзките - Дара Екимова 2.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

 

До месец Жалка дори няма да си ги пее по участията, а вие халюцинирайте хитове.

 

Викаш, че само след месец ще запрати в коша цял албум с 10 пресни клипа.:laughing: Имай малко мярка в хейта, де. :)

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Мила Робърт е получила добър прием защото цялата ѝ аудитория е била в публиката. 
Като цяло извън “алтернативното” общество е никоя.

Познавам хора с които е учила и не мога нито да я харесам, нито да я възприема насериозно. 
Цял живот да те бута мама с връзките - Дара Екимова 2.

Може да е била никоя до преди "Покемон". Въртят я вече по "The voice", участва в "Dancing stars", отделно прави доста по-стабилни гледания.

Факт е, че е малко ненормална, но поне не е клонинг, като повечето чалгарки. 

Бутана с връзки? Нито е в някоя музикална компания, нито е направила дует с някой популярен. Екипът, с който ѝ се получават последните проекти не са Ганев, Пашев и т.н., а изцяло нови имена. Режисьорът, с който снима повечето си клипове(Жоро Пеев) даже е снимал един от последните клипове на Галена.

Поздрав с този хит ❤️

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Fast каза:

Принципно ме кефи, имаме много общи неща, и последните й песни събудиха бг попа, но някак не мога да преглътна, че е nepo baby. 

Въпреки nepo baby статута тя е доста различна от майка си, затова й се получава. Макар и да се забелязват някои прилики във визията и звученето на ранните песни, никога не са били нещо толкова покъртително като Глория и Симона, примерно.

Мила има жесток потенциал, ако и днес имаше машина, която да изгражда успешно нови звезди, тя щеше да е на върха, откроява се.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Мила да получи какъвто и да е прием на песни с има-няма 1М гледания е скандално. И отново показва, че никак не са за подценяване имената встрани от огромните фейк цифри.

Твърдиш, че са фейк, само защото Деса няма милиони. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Винаги съм твърдял, че Феноменален е топ, нищо че е със смотан текст. Що се отнася до тикток, още помня как изпадахте в истерия, че новата на Яница и Биляниш била споделена 454545455 пъти от сърбите и накрая къде е бозата им? Впечатляващо, че дори е с 1,5млн. Не заслужава и половината.

Наистина ли виждаш, която и от 9те песни да се помни дори след 3 месеца. И говорим да бъде някакъв хит. Ясно е, че Жалка си е заредила по 5 милиона на всяка, както на Мъко Моя и ЧРД. Но дай по-реалистично. 

Живейте си в балона...Новите са с нулев прием, даже дето подава па-па-па е мъртвило. Може би единствено Ток по тялото ще предизвиква нещо като пеещи, защото все пак не е неизвестна песен.

WWW.FACEBOOK.COM

Галена Неговата Жена ❤️❤️❤️ Промо
Spoiler
  Покажи скрито съдържание
WWW.FACEBOOK.COM

Галена Докторе

За сравнение: 

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Галена - Еофория на Живо

 

 

Стига завижда на Галена!
komolika-basu-indian-drama.gif

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Grinch каза:

Може да е била никоя до преди "Покемон". Въртят я вече по "The voice", участва в "Dancing stars", отделно прави доста по-стабилни гледания.

Факт е, че е малко ненормална, но поне не е клонинг, като повечето чалгарки. 

Бутана с връзки? Нито е в някоя музикална компания, нито е направила дует с някой популярен. Екипът, с който ѝ се получават последните проекти не са Ганев, Пашев и т.н., а изцяло нови имена. Режисьорът, с който снима повечето си клипове(Жоро Пеев) даже е снимал един от последните клипове на Галена.

Поздрав с този хит ❤️

 

Явно не знаеш коя е майка ѝ? И в коя телевизия е главен редактор?

Също да изполваш The Voice като аргумент - или иначе казано купената телевизия на Саня Армутлиева.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Твърдиш, че са фейк, само защото Деса няма милиони. 

Няма милиони? Мен ако питаш си има предостатъчно от канала на Планета - и да, голям дял от тях са фейк, защото тъкмо в онези години Пайнер започнаха да работят по една конкретна система за фалшив трафик, за която малко знаят и затова днес само няколко останали имена я използват.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DevilWish каза:

image.png.8317a97106cc0a3b677ba9a9c10f41ca.png

не знаех, че Гло планира да екзекутира феновете си посредством тетористичен акт в НДК-то на културата, но похвално, че с това си действие ще намали въглеродния отпечатък и броят на меките китки и ще вдигне драстично средното IQ на нацията. Аллах акбар, мила Гюруту.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Няма милиони? Мен ако питаш си има предостатъчно от канала на Планета - и да, голям дял от тях са фейк, защото тъкмо в онези години Пайнер започнаха да работят по една конкретна система за фалшив трафик, за която малко знаят и затова днес само няколко останали имена я използват.

Koq? (He 34🤣)

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Toū cu be6e MEGAxum no guckomekume. 

KakBo Muc/\u6 3a xuma Ha 2024? 😍❤️😘🧿

 

абсолютни ненормалници, за 3 месеца ще имат 40 мииона. ❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Явно не знаеш коя е майка ѝ? И в коя телевизия е главен редактор?

Знам коя е майка ѝ. Знам и какви контакти има. Много добре познавам и сина на Виктор Касъмов, запознат съм и с това Доника чия племенница е, Симона Загорова чия дъщеря е и да не продължавам да изреждам ...

Това не променя факта, че едни успяват, а други колкото и да се опитват не им се получава.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Чух повечето песни от албума на Галена, тъй като няма да ги коментирам по отделно засега, ще си напиша мнението и преди да съм чула последните (ср*бската, Мъко моя ремикс и Убий ме ми остават, ама нямам сили).

 

Точно Убий ме има шанс да ти хареса най-много!

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Няма милиони? Мен ако питаш си има предостатъчно от канала на Планета - и да, голям дял от тях са фейк, защото тъкмо в онези години Пайнер започнаха да работят по една конкретна система за фалшив трафик, за която малко знаят и затова днес само няколко останали имена я използват.

За която малко знаят? И ти си сред тях? Да не би извънземните да почнаха да водят комуникация и с теб? 👽

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , HIStory каза:

Всъщност това хич не е лошо и имаше потенциал,  ако изключим абсурдната актьорска игра във видеото 

Светлинни години над новата с Кеба или потенциалната нова по оня смотан текст.  Беше лайкнала коментар, че това нещо трябва да стане песен 🤦‍♂️

И мен много ме кефи, макар част от клипа да е като ТВ версия. Но я затапи брутално с клипа на "Скъпи, купи ми нещо". Много ме дразни липсата на стратегия за промотиране на проектите, която представя. С месеци не пуска нищо и изведнъж за няколко дни изсипва 3-4, така направи и с фолклорните бози 2021-ва. Абсолютна тъпня, вместо да ги остави да се развият, тя ги пуска да се бият помежду си. 
Вълк щеше да е голям хит 2003-2004, но към днешна дата... :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...