Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Grinch каза:

Знам коя е майка ѝ. Знам и какви контакти има. Много добре познавам и сина на Виктор Касъмов, запознат съм и с това Доника чия племенница е, Симона Загорова чия дъщеря е и да не продължавам да изреждам ...

Това не променя факта, че едни успяват, а други колкото и да се опитват не им се получава.

Че то Дончо колкото и да му се смеем има по-популярни песни от Мила.

Да изключим Ютуб, погледнах я и в Спотифай където е младия таргет - ми не е нищо особено като слушаемост.

Затова е толкова over hyped това момиче, една шепа фенове сте но сте шумни като 100 хиляди. Човек ако не знае коя ще си помисли, че е на нивото на VIRGO или Гери Никол преди години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 часа , Balkandji1 каза:

Маг Тервел, той урачасва цифри на песни и други цифри. Хинова клюкарства за здравословните тегоби на известните. Всички я търсят да им помага, голяма лечителка е. Иначе аз се казвам Даниел. От поколението, което слушаха чалга през 2000-ната.

Приятно ми е да се запознаем, Даниел! Как попадна в този коптор на разврата и омразата - Рамания?

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Че то Дончо колкото и да му се смеем има по-популярни песни от Мила.

Да изключим Ютуб, погледнах я и в Спотифай където е младия таргет - ми не е нищо особено като слушаемост.

Затова е толкова over hyped това момиче, една шепа фенове сте но сте шумни като 100 хиляди. Човек ако не знае коя ще си помисли, че е на нивото на VIRGO или Гери Никол преди години.

Много ясно, трябва да се пропагандира 😁

Иначе специално аз съм ѝ фен от 2018 някъде, затова и се радавам, че успя да пробие толкова много. Не съм очаквал въобще, че някога ще стигне до национален ефир. Естествено, че не е VIRGO. Не вярвам и някога да стане. Доста е противоречива и отнася много хейт. Но като артист започнал от участия по долнопробни барове, с публика от 20-30 човека, в момента да е на тунето на "The Voice" и да събира сама около 300-400 души с вход средно 20 лв си е успех за нея. 

Другото, което много ме кефи, е че винаги казва, че благодарение на чалга кавърите ѝ се разбра за нея и въобще започна да има някаква кариера. Тя и затова сега пак вкарва чалга в песните си. Не се прави на много интелигентна и погнусена от чалгата, а точно обратното. За да не over hype-vam повече, те поздравявам с любимата ѝ песен на Еманиела, която даже я пее понякога. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Balkandji1 каза:

Не знам. Нямам вдъхновение. Засега се радвам, че проектът ми "Шмекерия" няма да е флоп. Издразних всички тук, като излезе и ореваха орталъка, че ще е мега флоп, а той няма да е. Движи се като за 5-милионен хит засега.

И първия ден си направих 100К, както бях казал. Това, че Ротшилд попречиха в последния час с ъпдейти от по 100 гледния само го доказва. Много тъпо, че разбраха за мен от техен близък тия, страшни проблеми създадоха на мен и на индивидите с извънземен произход, които ми помагат.

image.png.9e98bb862cd50ceab27b29f4dfba6d

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

Въпреки nepo baby статута тя е доста различна от майка си, затова й се получава. Макар и да се забелязват някои прилики във визията и звученето на ранните песни, никога не са били нещо толкова покъртително като Глория и Симона, примерно.

Мила има жесток потенциал, ако и днес имаше машина, която да изгражда успешно нови звезди, тя щеше да е на върха, откроява се.

само че трябваше първо да й зашият нова глава, че сега човек се чуди дали е грозен мъж или още по-грозна жена?! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Koq? (He 34🤣)

Наш'та система 4-4-2🤪

преди 20 минути, Willy каза:

За която малко знаят? И ти си сред тях? Да не би извънземните да почнаха да водят комуникация и с теб? 👽

Не само те, разбира се - но и те. :Jumpy:

Встрани от бъзиците, това инфо идва от един от ТОП композиторите. Всъщност не знам колко са запознати със системата и колко не са. Но пък знам, че отначало и аз не вярвах на тази теория, а тя се потвърди 2020, когато Митака реши да спре да се занимава и съответно канала се сгромоляса, а истинските цифри лъснаха.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Наш'та система 4-4-2🤪

Не само те, разбира се - но и те. :Jumpy:

Встрани от бъзиците, това инфо идва от един от ТОП композиторите. Всъщност не знам колко са запознати със системата и колко не са. Но пък знам, че отначало и аз не вярвах на тази теория, а тя се потвърди 2020, когато Митака реши да спре да се занимава и съответно канала се сгромоляса, а истинските цифри лъснаха.

Обожавам такива коментари - "ала казвам нещо, но всъщност нищо не казвам". Един човек ми каза, че се купуват гледания - той е топ композитор - ама кой е и какво ми е казал - няма да ви кажа пък. :dontknow:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Казвам, че любимата ми е Ток по тялото и ти ме прати да слушам поп бозичка? :( 

Казвам, че любимата ми е Ток по тялото и ти ме прати да слушам поп бозичка? :( 

Кво мислиш за Запалката?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Казвам, че любимата ми е Ток по тялото и ти ме прати да слушам поп бозичка? :( 

Тока е черното конче на албума! Тук(и не само) я оплюха здраво като я пусна и я определиха като пълнеж, ама задържа доста и според мен ще се наложи.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

само че трябваше първо да й зашият нова глава, че сега човек се чуди дали е грозен мъж или още по-грозна жена?! 

О не, без нови глави, не и след случая Преслава. Харизмата на Мила си е с тази.❤️

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Обожавам такива коментари - "ала казвам нещо, но всъщност нищо не казвам". Един човек ми каза, че се купуват гледания - той е топ композитор - ама кой е и какво ми е казал - няма да ви кажа пък. :dontknow:

Е да, така ще си е...

Но пък логиката винаги ще подсказва, че някои теории отговарят на истината. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

О не, без нови глави, не и след случая Преслава. Харизмата на Мила си е с тази.❤️

Е да, така ще си е...

Но пък логиката винаги ще подсказва, че някои теории отговарят на истината. ;)

Десислава пък има нужда от ново тяло.

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Десислава пък има нужда от ново тяло.

Стига де, такива ненужни затапки на база любимка все прецакват дискусиите...:girl_cry2:

Но си прав - с глас на мечка може би й трябва и тяло на мечка, да се обърне към Азис.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Наш'та система 4-4-2🤪

Не само те, разбира се - но и те. :Jumpy:

Встрани от бъзиците, това инфо идва от един от ТОП композиторите. Всъщност не знам колко са запознати със системата и колко не са. Но пък знам, че отначало и аз не вярвах на тази теория, а тя се потвърди 2020, когато Митака реши да спре да се занимава и съответно канала се сгромоляса, а истинските цифри лъснаха.

Hu6mo He ka3a. npomuBope4u6 cu. OgeBe ka3a, 4e Hqko/\komo

ocmaHa/\u Bce o6me no/\3Bam cucmeMama, a mo Hukoū He uM ocmaHa 🤣

noHe pa3kaju gokpaū

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

За първи път пускам "Убий ме" - има шанс да се нареди до другите ми фаворите - Еър Форс, Запалката, Ток по тялото и Играй.

ocmaBu/\ cu ga 4ye6 Haū-qkama 3a gecepm!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Г-жа “Искрено и лично” Миглена Ангелова си каза тежката дума за попфолк звездата Галена и с мнението си, изразено във Фейсбук, отприщи нова гореща дискусия за

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...