Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, meleto каза:

Ти обичаш мазохизма и сеира. Колко повече от това да се присмиваш на пресипнали гласчета, които мяцат ПАПАПА... чупката, бе й са снимаш...

Няма как да приема насериозно мнението ти поради спецификата на житейския ти път и вкусовите ти качества. 😘 
Но продължавай да ме коментираш, знам, че съм ти

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

@Balkandji1 теб най-малко бих те взел като някакъв фактор за каквото и да е било. Просто поради факта, че преди няколко години пишеше съвсем други неща и имаше съвсем други мнения. Отдавна се доказа като най-голямата фурнаджийскалопата на форума. :D 

Или може би с напредването на възрастта, мненията на хората се променя, знам ли :clap:

Момче, беше спрял да пишеш. Завърнах се и отново стана активен. Млъкни.

Колкото до възрастта ми, аз съм на 39 и все още нямам бръчки. Теб, като те видях, дето си с 14 години по-малък от мен, имаше бръчки около очите. :clap:

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Мой си Мерак е била предложена на Адам, но той я е отказал. Мисля че изпълнена от него щеше да е пълен флоп.

IMG-5562.jpg

Тъкмо и аз тръгнах да качвам тоя отговор. Маман е занулила Адам. Ако намери друго момче,което да я слушка веднага ще му бие шута.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Глупости. Ти чу ли как грачи тая на "а-па-па"? Посочваш го и според тоя си бил за съжаление. Това е диагноза тяхното. И не е нужно да защитаваш посредствеността, само и само да си на контра. Не те прави по-интересен.

Не, да не съм луд да си пусна Галошка на лайв от дискотека?!

Няма значение дали Галош грачи или не, дали си пазрува гледания или не - пусна няколко супер яки песни и клипа, за което трябва да бъде похвалена. Щото само тя си мърда аспуха да прави нещо в тоя умрял жанр. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Момче, беше спрял да пишеш. Завърнах се и отново стана активен. Млъкни.

Колкото до възрастта ми, аз съм на 39 и все още нямам бръчки. Теб, като те видях, дето си с 14 години по-малък от мен, имаше бръчки около очите. :clap:

Ти си набор на Галена? 😳

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Точно така. И имам 16-годишни фенове. 19-годишния, брата на една от предните ми любови не го броя. На години е. :3fdb8960598fa63e:

Мислех, че тя е по-дърта. :( 
Очакваме значи да вилнееш под звуците на новият ковренски химн:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Balkandji1 каза:

Боже, тя дори едно "а-па-па" не може да изпее да е приятно за ухото, тръгнала концерт в Арена София да ми прави. Галош, я по-добре си остани с напомпаните гледания в тубата.

Не знам как може да си фен на певица, която ПЕЕ по този начин. Галенините консумират само визия и мелодии.

Ма тя си го каза в интервюто за "Грация" че има проблеми с гласа и й предстои операция есента. Ма питай извънземните бе, мило!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Ма тя си го каза в интервюто за "Грация" че има проблеми с гласа и й предстои операция есента. Ма питай извънземните бе, мило!

Аз не ги питам за всичко и ти не е нужно да се правиш интересна, като боравиш с темата за тях. Каквото и да си направи - към днешна дата е грачеща врана. Като има проблем с гласа си, защо ходи да пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не, да не съм луд да си пусна Галошка на лайв от дискотека?!

Няма значение дали Галош грачи или не, дали си пазрува гледания или не - пусна няколко супер яки песни и клипа, за което трябва да бъде похвалена. Щото само тя си мърда аспуха да прави нещо в тоя умрял жанр. 

Тя и Ваня пусна 5 песни, но не съм чул да я хвалиш щото бачка и прави неща. Дето се вика Алфите пускат по 5 песни на месец, въртят жанра, но и тях не съм забелязал да хвалиш. Следващ довод?

С едно съм съгласен - наистина жанрът е умрЕл. Тъпи кавъри, потресаващи текстове, пластмасови кукумявки и 1 хит в годината. Добре, че бизнесът им е гарантиран с участията, защото 95% нямаше да съществуват.

Като гледам Анелия изпадна от А група - липсва й нюх. Коя ли е ще е следващата?

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Аз не ги питам за всичко и ти не е нужно да се правиш интересна, като боравиш с темата за тях. Каквото и да си направи - към днешна дата е грачеща врана. Като има проблем с гласа си, защо ходи да пее?

Не се правя на интересна, ти ги споменаваш през няколко коментара 🤷‍♀️
Ми като се оперира не трябва да говори поне 30 дена.. сякаш не знаеш че лятото е най-натовареното за изпълнителите и ако отмени всичко ще има да плаща бая неустойки

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Ма тя си го каза в интервюто за "Грация" че има проблеми с гласа и й предстои операция есента. Ма питай извънземните бе, мило!

Охоо... значи концерт и 2025 едва ли? Май бавно се възстановяват гласовите струни. Хубавото е, че с изкуствен интелект може да е плейбек певица до живот, дори да си загуби гласа.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Тя и Ваня пусна 5 песни, но не съм чул да я хвалиш щото бачка и прави неща. Дето се вика Алфите пускат по 5 песни на месец, въртят жанра, но и тях не съм забелязал да хвалиш. Следващ довод?

С едно съм съгласен - наистина жанрът е умрЕл. Тъпи кавъри, потресаващи текстове, пластмасови кукумявки и 1 хит в годината. Добре, че бизнесът им е гарантиран с участията, защото 95% нямаше да съществуват.

Като гледам Анелия изпадна от А група - липсва й нюх. Коя ли е ще е следващата?

Сериозно ли сравняваш Ваня и Галош?! То просто звучи смешно.
И къде са бозите на Ваня и топ хитачките на Галошка със скъпите видеа и скъпарските визии?!

От Алфите само Лидия, държаща най-големият стрийминг хит за годината, става за зеле. Останалите - под ножа.

А за Анелия си закъснял с няколко години, тя още 2019-2020-та пропадна и оттогава не може да се възстанови.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена щяла да си прави операция на гласните струни. Ох, притеснила се е за концерта. Ще вземем да урочасаме операцията, след нея да не може да гъкне. Много са нагли делириумните й фенове. По-добре да я няма като певица. Мърси жанра с фалш и манипулации.

  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Danger. каза:

@meleto разбирам, че си вадиш хляб от този форум чрез активността му, но взима да става досадно. Стотиците реклами не са ли ти достатъчни, че трябва да се занимават потребителите да ти отговарят със страници на смешните провокации, на които ти самия дори не си вярваш?

А тези, които висят от години във форума и пишат един и същи хейт без нищо в замяна, са си баш за съжаление :)

Pek/\aMu, zeH3ypa, aMaH!

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Галена щяла да си прави операция на гласните струни. Ох, притеснила се е за концерта. Ще вземем да урочасаме операцията, след нея да не може да гъкне. Много са нагли делириумните й фенове. По-добре да я няма като певица. Мърси жанра с фалш и манипулации.

Няма да отварям устата, ти и Стела какви бяхте тук като излезе "Шефката". 🤡 Ама новите песни поне са слушаеми, заразлика от бозата "Шефката".

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Няма да отварям устата ти и Стела какви бяхте тук като излезе "Шефката". 🤡

Имаше магия на Шефката, вдигнахме всичко във въздуха. На 31 декември в 22:30 стана номер 1 в държавата за годината. :3fdb8960598fa63e:

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Имаше магия на Шефката, вдигнахме всичко във въздуха. На 31 декември за 22:30 стана номер 1 в държавата за годината. :3fdb8960598fa63e:

image.png.9e98bb862cd50ceab27b29f4dfba6d

това само доказва, че конкретно ти като искаш нещо - и планина да се наложи да посметиш, за да го постигнеш, няма да пестиш усилията. Почвай молебените "Шмекерия" да постигне успеха на "Шефката". 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...