Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 30 минути, meleto каза:

Тия компании са полъх от миналото. Даже не бих казал, че са активни в продуцирането към днешна дата. Доняяя, май ще се откаже вече.

Нали тук се тръбеше, че има богат мъж, който ѝ плаща проектите - така че силно се съмнявам да се откаже. Още дълго ще има да ни трови с жабешкия си вид на 3 метрова кобила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

Друг е отговора - СТРАХ. Операцията на гласните струни е много рискова. Някои изобщо не са успешни. По тази причина Марая Кери все още не се е решила да си направи такава, а има възли на гласните струни.

Е, Галошка нали си прави някаква операция на гласните сструни преди? Тая ще й е втора май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Галена никога не ми е била особено приятна, и с времето осъзнах защо: Има pick-me енергия (не толкова за мъже, колкото да бъде "избрана" от почитателите, пр. изхвърля се със скъпи клипове, като в основата им е да бъде показан бюджета на същите, съответно колко е по desirable за нечия любима певица в сравнение с други изпълнителки, които го карат по-постно в това отношение. Впрочем и Янева прави същия номер, с разликата, че тя поне смогна да изгради собствен стил и можеш да кажеш че са нейни клипове, докато Галена безразборно скача от тренд на тренд и естетика на естетика.) Другото което е, че потенциално има нарцистични черти (говорил съм за това) а когато я гледах да журира в Гласът на България ми се стори доста консервативна личност, а това ме отблъсква в хора на изкуството. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
  • Casper 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

 ... а когато я гледах да журира в Гласът на България ми се стори доста консервативна личност, а това ме отблъсква в хора на изкуството. 

щом лелите не са я припознали, допускам, че не е била автентична в този си образ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

марчето тука е топ, ама мъжа е .... баси якия @fengergana

Даваш ли си сметка, че сигурно е на 50 вече :D Понякога като пускам стари клипове и се чудя дали тия хора са още живи?

Цитат

Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

щом лелите не са я припознали, допускам, че не е била автентична в този си образ. 

Е нормално. Тя се обличаше като за сцена. Но наблягаше на "българското" и позволи на Петя Панева да си пее само фолклор, въпреки че практиката в този формат е да се тестват уменията в различни жанрове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Даваш ли си сметка, че сигурно е на 50 вече :D Понякога като пускам стари клипове и се чудя дали тия хора са още живи?

 

е, тя и Гюрулту е на 50, ама си намери младо гадже. Мадоня като беше на 62 въртеше 26 годишен. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

е, тя и Гюрулту е на 50, ама си намери младо гадже. Мадоня като беше на 62 въртеше 26 годишен. 

Мисълта ми е, че вероятно не изглеждат по същия начин. Кой беше разпорил Мара, че  шиха? Май някоя мутра беше...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Мисълта ми е, че вероятно не изглеждат по същия начин. Кой беше разпорил Мара, че  шиха? Май някоя мутра беше...

Ванко 1 и @DarkChild

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

@SG мила роберт снима нов клип след седмица:

 

Стискаме палци да си е хванала и тя чичко-паричко и да покаже на кифлите как се прави!💕

преди 41 минути, Fast каза:

На мен Галена никога не ми е била особено приятна, и с времето осъзнах защо: Има pick-me енергия (не толкова за мъже, колкото да бъде "избрана" от почитателите, пр. изхвърля се със скъпи клипове, като в основата им е да бъде показан бюджета на същите, съответно колко е по desirable за нечия любима певица в сравнение с други изпълнителки, които го карат по-постно в това отношение. Впрочем и Янева прави същия номер, с разликата, че тя поне смогна да изгради собствен стил и можеш да кажеш че са нейни клипове, докато Галена безразборно скача от тренд на тренд и естетика на естетика.) Другото което е, че потенциално има нарцистични черти (говорил съм за това) а когато я гледах да журира в Гласът на България ми се стори доста консервативна личност, а това ме отблъсква в хора на изкуството. 

На практика описваш точно това, което дори и някои от техните поддръжници през годините бяхме обречени рано или късно да осъзнаем, заради което автоматично станахме 'хейтъри', разбира се. Особено тези, които сме проследили цялата история на жанра и помним как едни Галена и Цветелина Янева жадуваха да са като големите имена, а стремежът им да ги настигнат ги накара да си намерят богати мъже. Нещата в жанра тъкмо се бяха наместили с въпреки всичко успешната схема на Троянския кон, когато изведнъж отнейде дойдоха тунингованите мацки с големите пари (тук включваме и Андреа, която в дългосрочен план се оказа слаб играч спрямо другите две) и се опитаха да секнат засилката на наложената по друг начин Преслава. В резултат голям дял от народа се възмути какви нови певици им пробутва Пайнера и чалгата вече не беше на същия връх. Само и само за се почувстват признати две чалгарки.

Nothing but f*cts

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Меле, какво ти е мнението за Мила Роберт? Мастурбираш ли на нейните клипове? Би ли имал деца от Мила Темерут Роберт?

Само Мечка и Покемон ми харесаха. Отдавна нямам полюции на клипове. Последно на Десислава - Дотук хахах, там дето си мачка цццц в басейна. :D 

Като поведение е въздухарка. Не може да отречем, че е нещо различно за пазара. Мъжката версия на Иво Димчев. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

И Галена защо чака над 10 години за нейната операция? Тя грачи, откакто се помня. Какво беше оправданието за над десетилетие обикаляне по клубове с болен глас?

Галена операция няма да я оправи. Никога не е пяла добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли ще си прави операция? Това може въобще да не й се отрази добре ако после веднага скочи пак по чалготеките, и то с нейното инсулиново здраве. Ако наистина ще обявява концерт, не трябва да пее изобщо до него и да се пази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Balkandji1 каза:

Меле, какво ти е мнението за Мила Роберт? Мастурбираш ли на нейните клипове? Би ли имал деца от Мила Темерут Роберт?

Ако детето се роди момче, семейството ще е бетер
1024x576.jpg?_=1583934239

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

На мен Галена никога не ми е била особено приятна, и с времето осъзнах защо: Има pick-me енергия (не толкова за мъже, колкото да бъде "избрана" от почитателите, пр. изхвърля се със скъпи клипове, като в основата им е да бъде показан бюджета на същите, съответно колко е по desirable за нечия любима певица в сравнение с други изпълнителки, които го карат по-постно в това отношение. Впрочем и Янева прави същия номер, с разликата, че тя поне смогна да изгради собствен стил и можеш да кажеш че са нейни клипове, докато Галена безразборно скача от тренд на тренд и естетика на естетика.) Другото което е, че потенциално има нарцистични черти (говорил съм за това) а когато я гледах да журира в Гласът на България ми се стори доста консервативна личност, а това ме отблъсква в хора на изкуството. 

на тебе пък коя ли ти е била приятна? ако не е открита гей демократка пп-дбарка... - само ще я плюнчиш.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...