Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, SG каза:

Стискаме палци да си е хванала и тя чичко-паричко и да покаже на кифлите как се прави!💕

На практика описваш точно това, което дори и някои от техните поддръжници през годините бяхме обречени рано или късно да осъзнаем, заради което автоматично станахме 'хейтъри', разбира се. Особено тези, които сме проследили цялата история на жанра и помним как едни Галена и Цветелина Янева жадуваха да са като големите имена, а стремежът им да ги настигнат ги накара да си намерят богати мъже. Нещата в жанра тъкмо се бяха наместили с въпреки всичко успешната схема на Троянския кон, когато изведнъж отнейде дойдоха тунингованите мацки с големите пари (тук включваме и Андреа, която в дългосрочен план се оказа слаб играч спрямо другите две) и се опитаха да секнат засилката на наложената по друг начин Преслава. В резултат голям дял от народа се възмути какви нови певици им пробутва Пайнера и чалгата вече не беше на същия връх. Само и само за се почувстват признати две чалгарки.

Nothing but f*cts

По какъв "друг" начин е била наложена Преслава? Нея хората си я харесаха от раз и до днес й прощават простотиите заради таланта и гласа. Тая енигма, че Пайнера съзнателно е облъчил хората и ем я е наврял в гърлата, е само твоя. И това е изключително глупаво, неаргументирано и недоказано твърдение. С продуктите, резултат от машинациите на Димитров, видяхме какво се случи. Ама Преслава е още тук и тук-таме пуска по някой мегахит. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, Willy каза:

Галенови и Преславови в добри отношения, както никога досега, двете най-големи групи.

* @SG - Галена vs. Преслава *

Дам, само аз съм.

Много добре сте се 'разбрали' уж, но ще стане интересно ако някой от вас трябва да отговори на въпроса "Коя от двете е по-голямата?"

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

По какъв "друг" начин е била наложена Преслава? Нея хората си я харесаха от раз и до днес й прощават простотиите заради таланта и гласа. Тая енигма, че Пайнера съзнателно е облъчил хората и ем я е наврял в гърлата, е само твоя. И това е изключително глупаво, неаргументирано и недоказано твърдение. С продуктите, резултат от машинациите на Димитров, видяхме какво се случи. Ама Преслава е още тук и тук-таме пуска по някой мегахит. 

Как я е наложил?

2004 забелязва интереса на публиката към симпатичното момиче - 2005 й прави един от най-яките албуми, започва да я върти като луд по телевизията, гледана почти колкото националните, започва да й дава награди.

- 2006 й прави още един брутален албум, за главен сингъл от който дори отмъкват рок идеята на Десислава (да, това винаги ще ме дразни, защото не е честно) и я налагат като голямата 'различна' чалга певица дето грабва и с други стилове.

- 2007 изгонват Ивана от номинация в най-голямата категория, за да не й дадат напълно заслужената награда, а да я бутнат на Преслава - която на този етап също вече е достатъчно голяма звезда, за да я е заслужила. Години по-късно правилото, измислено за Ивана не важи вече за Преслава дори след 8476478 награди за Певица на годината.

Това е само началото. И пак - по-добър метод на налагане, отколкото ня онези с богатите мъже. Имаше си една наложена от Пайнера главна любимка, която наистина е допаднала на народа а около нея - колкото искаш други успешни. Не се е налагало всичко на опира само до това едната да има мъж с милиони, а другата да е по-назад от нея, защото си няма такъв.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Дам, само аз съм.

Много добре сте се 'разбрали' уж, но ще стане интересно ако някой от вас трябва да отговори на въпроса "Коя от двете е по-голямата?"

Как я е наложил?

2004 забелязва интереса на публиката към симпатичното момиче - 2005 й прави един от най-яките албуми, започва да я върти като луд по телевизията, гледана почти колкото националните, започва да й дава награди.

- 2006 й прави още един брутален албум, за главен сингъл от който дори отмъкват рок идеята на Десислава (да, това винаги ще ме дразни, защото не е честно) и я налагат като голямата 'различна' чалга певица дето грабва и с други стилове.

- 2007 изгонват Ивана от номинация в най-голямата категория, за да не й дадат напълно заслужената награда, а да я бутнат на Преслава - която на този етап също вече е достатъчно голяма звезда, за да я е заслужила. Години по-късно правилото, измислено за Ивана не важи вече за Преслава дори след 8476478 награди за Певица на годината.

Това е само началото. И пак - по-добър метод на налагане, отколкото ня онези с богатите мъже. Имаше си една наложена от Пайнера главна любимка, която наистина е допаднала на народа а около нея - колкото искаш други успешни. Не се е налагало всичко на опира само до това едната да има мъж с милиони, а другата да е по-назад от нея, защото си няма такъв.

сигурно Димитров е отишъл в студиото и е записал песните вместо Преслава ❤️ след някой друг пост няма да се очудя да го напишеш.

Всичките ти теории пропадат, след като "Обичам те" е една от 5-те песни в целия жанр, номинирани за Песен на 2004-та на списание Нов Фолк:
image.png.6786bf2e31cc6faf2eff3ddf05e89813.png

 

 

347580308_621612909620838_2444683235623466940_n.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

сигурно Димитров е отишъл в студиото и е записал песните вместо Преслава ❤️ след някой друг пост няма да се очудя да го напишеш.

Всичките ти теории пропадат, след като "Обичам те" е една от 5-те песни в целия жанр, номинирани за Песен на 2004-та на списание Нов Фолк:
image.png.6786bf2e31cc6faf2eff3ddf05e89813.png

 

 

347580308_621612909620838_2444683235623466940_n.jpg

 

Дори някои от изпълнителите са пропищявали от такива като Ивана и Преслава, задето им се е давало най-доброто, това не са мои приказки. Нищо от казаното от мен не пропада, защото аз никога не съм отричал, че интереса към Преслава започва още 2004 и на база на него почва помпането. Не е грабнала публиката от Ден 1 като Гергана примерно, но веднага се видя, че е достатъчно симпатична на народа, за да стане нещо от нея.

BTW една от следващите, която още от началото впечатли с харизма беше Цветелина Янева. Няма да забравя деня, в който излезе песента й и масово се коментираше, че е взела по нещо от Софка и Десислава и има много хляб в нея. Ако си беше хванала друг спонсор, като Галена, кариерата й щеше да е със съвсем различна траектория.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Дам, само аз съм.

Много добре сте се 'разбрали' уж, но ще стане интересно ако някой от вас трябва да отговори на въпроса "Коя от двете е по-голямата?"

Как я е наложил?

2004 забелязва интереса на публиката към симпатичното момиче - 2005 й прави един от най-яките албуми, започва да я върти като луд по телевизията, гледана почти колкото националните, започва да й дава награди.

- 2006 й прави още един брутален албум, за главен сингъл от който дори отмъкват рок идеята на Десислава (да, това винаги ще ме дразни, защото не е честно) и я налагат като голямата 'различна' чалга певица дето грабва и с други стилове.

- 2007 изгонват Ивана от номинация в най-голямата категория, за да не й дадат напълно заслужената награда, а да я бутнат на Преслава - която на този етап също вече е достатъчно голяма звезда, за да я е заслужила. Години по-късно правилото, измислено за Ивана не важи вече за Преслава дори след 8476478 награди за Певица на годината.

Това е само началото. И пак - по-добър метод на налагане, отколкото ня онези с богатите мъже. Имаше си една наложена от Пайнера главна любимка, която наистина е допаднала на народа а около нея - колкото искаш други успешни. Не се е налагало всичко на опира само до това едната да има мъж с милиони, а другата да е по-назад от нея, защото си няма такъв.

Всичко е така, но нека напомним Джена. И нея така бутаха нагло, но така и не стана нищо от нея. Жалка получаваше Мис секси прашки, флашки, вани, бани, мани... нищо не я издигна, както парите на мъжа й. Ако не беше изсипала 5 клипа наведнъж, албум, дуети и тн - щеше да си седи никоя. Дори клипът във ваната не бе достатъчен - да, вече я знаеха като име, но без хит си никой. Освен всичко донякъде спасиха Ивана пре 2007 като сложиха бан. Вече беше досадна на публиката. Зацикли здраво с умрели песни. После й дадоха Мегазвезда, което е все едно Идол на годината. Един вид по-комплексната награда. През 2008 Пайнера казваше, че Ивана му е най-успешният проект. Е, след 10 години вероятно вече не би го казал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Дам, само аз съм.

Много добре сте се 'разбрали' уж, но ще стане интересно ако някой от вас трябва да отговори на въпроса "Коя от двете е по-голямата?"

Това можеш да го провериш и сам като влезеш в Уикипедия и погледнеш датите и годините им на раждане. До тук с тази изтъркана тема :1000(29):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Наистина ли виждаш, която и от 9те песни да се помни дори след 3 месеца. И говорим да бъде някакъв хит. Ясно е, че Жалка си е заредила по 5 милиона на всяка, както на Мъко Моя и ЧРД. Но дай по-реалистично. 

Живейте си в балона...Новите са с нулев прием, даже дето подава па-па-па е мъртвило. Може би единствено Ток по тялото ще предизвиква нещо като пеещи, защото все пак не е неизвестна песен.

Виждам ги, да. "Жалко" и "Неговата жена" ги виждам да се задържат. Вижда се, че хората ги харесват. Освен това ще повторя мнението на останалите, че говорим за 10 песни пуснати в един ден. Ако ги беше пускала през няколко месеца както по принцип си пуска щеше да видиш за какво става въпрос. Коя друга ще ти пусне 10 песни и ще има тези гледания? Повече от ясно е, че нямше. Вместо да оценявате, че се е постарала за клипове и за всичко само плюете. Този албум е подарък за феновете й и ние го оценяваме. Относно приема това е от няколко часа след излизането на песните и нали ти е ясно, че не са научили още песните, а някои от хората в дискотеката може би ги чуват за първи път там. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Grinch каза:

Много ясно, трябва да се пропагандира 😁

Еманиела, която даже я пее понякога. 

 

Имаш предвид вероятно,  че си отваря устата върху нея. Тая жена не знам някой чувал ли я е някога на живо.  Андреа поне си правеше труда да прави лайв записи,  тая и още няколко си карат цял живот с плейбека.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Alexandrov каза:

Само да питам, албумът на Галена ще се продава ли или е само за гледания? Не съм маркетолог или някой PR, ама изглежда много несериозно, ако има физически носител да не обявен.

Ще се продава и ще има физически носител. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Всичко е така, но нека напомним Джена. И нея така бутаха нагло, но така и не стана нищо от нея. Жалка получаваше Мис секси прашки, флашки, вани, бани, мани... нищо не я издигна, както парите на мъжа й. Ако не беше изсипала 5 клипа наведнъж, албум, дуети и тн - щеше да си седи никоя. Дори клипът във ваната не бе достатъчен - да, вече я знаеха като име, но без хит си никой. Освен всичко донякъде спасиха Ивана пре 2007 като сложиха бан. Вече беше досадна на публиката. Зацикли здраво с умрели песни. После й дадоха Мегазвезда, което е все едно Идол на годината. Един вид по-комплексната награда. През 2008 Пайнера казваше, че Ивана му е най-успешният проект. Е, след 10 години вероятно вече не би го казал.

Цура и харизма?? Цура стана име покрай баща си. Дойде с подразбиране, че е голяма певица заради Георги Янев. Видиш ли, щом е него дъщеря, значи е нещо голямо.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Виждам ги, да. "Жалко" и "Неговата жена" ги виждам да се задържат. Вижда се, че хората ги харесват. Освен това ще повторя мнението на останалите, че говорим за 10 песни пуснати в един ден. Ако ги беше пускала през няколко месеца както по принцип си пуска щеше да видиш за какво става въпрос. Коя друга ще ти пусне 10 песни и ще има тези гледания? Повече от ясно е, че нямше. Вместо да оценявате, че се е постарала за клипове и за всичко само плюете. Този албум е подарък за феновете й и ние го оценяваме. Относно приема това е от няколко часа след излизането на песните и нали ти е ясно, че не са научили още песните, а някои от хората в дискотеката може би ги чуват за първи път там. 

Първо вече е направила 5 милиона гледания.

Второ не сме й фенове, за да я оценяваме.

Трето с тия гледания вече трябваше да са разпознаваеми. Че 2 от тях са кавъри на популярни песни.

Не виждам проблем с 9 песни една вече да е тотален хит. Дори да приемем, че другите ги е забила. Жлко върви далеч пред останалите, ама никакъв хит не се очертава.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Имаш предвид вероятно,  че си отваря устата върху нея. Тая жена не знам някой чувал ли я е някога на живо.  Андреа поне си правеше труда да прави лайв записи,  тая и още няколко си карат цял живот с плейбека.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Казвам, че любимата ми е Ток по тялото и ти ме прати да слушам поп бозичка? :( 

Как ще е боза и на мен ми е фаворит. Блу, дай и още един шанс. 💎

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Всичко е така, но нека напомним Джена. И нея така бутаха нагло, но така и не стана нищо от нея. Жалка получаваше Мис секси прашки, флашки, вани, бани, мани... нищо не я издигна, както парите на мъжа й. Ако не беше изсипала 5 клипа наведнъж, албум, дуети и тн - щеше да си седи никоя. Дори клипът във ваната не бе достатъчен - да, вече я знаеха като име, но без хит си никой. Освен всичко донякъде спасиха Ивана пре 2007 като сложиха бан. Вече беше досадна на публиката. Зацикли здраво с умрели песни. После й дадоха Мегазвезда, което е все едно Идол на годината. Един вид по-комплексната награда. През 2008 Пайнера казваше, че Ивана му е най-успешният проект. Е, след 10 години вероятно вече не би го казал.

На Джена й се получи на 100%. Спокойно можеше да й дадат Певица на 2011 и нямаше да е странно, че не я е взела Преслава/Галена. Просто точно тогава Митака видя потенциала в борбата между двете приятелки и реши да се възползва.

Ивана баш тази тъпотия за Мегазвездата я заби. Другите се надпреварват за нормалните категории, а на нея й дават награди за пенсиониране. И после лятото като издаде другите чекии, съвсем се довърши - тук не знам тя ли е настоявала да ги издаде или Митака.

преди 3 минути, Danger. каза:

Това можеш да го провериш и сам като влезеш в Уикипедия и погледнеш датите и годините им на раждане. До тук с тази изтъркана тема :1000(29):

Поне някой да отговори с нещо различно от закачките коя е по-голяма на килограми.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Как ще е боза и на мен ми е фаворит. Блу, дай и още един шанс. 💎

Цитат

Играй, играй Играй, играй Играй, играй Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

 

Аз й препоръчвам тази. Все пак автор  е Галена :D Истинско изкуство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Дори някои от изпълнителите са пропищявали от такива като Ивана и Преслава, задето им се е давало най-доброто, това не са мои приказки. Нищо от казаното от мен не пропада, защото аз никога не съм отричал, че интереса към Преслава започва още 2004 и на база на него почва помпането. Не е грабнала публиката от Ден 1 като Гергана примерно, но веднага се видя, че е достатъчно симпатична на народа, за да стане нещо от нея.

BTW една от следващите, която още от началото впечатли с харизма беше Цветелина Янева. Няма да забравя деня, в който излезе песента й и масово се коментираше, че е взела по нещо от Софка и Десислава и има много хляб в нея. Ако си беше хванала друг спонсор, като Галена, кариерата й щеше да е със съвсем различна траектория.

жесток глас и невероятна песен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

На Джена й се получи на 100%. Спокойно можеше да й дадат Певица на 2011 и нямаше да е странно, че не я е взела Преслава/Галена. Просто точно тогава Митака видя потенциала в борбата между двете приятелки и реши да се възползва.

Ивана баш тази тъпотия за Мегазвездата я заби. Другите се надпреварват за нормалните категории, а на нея й дават награди за пенсиониране. И после лятото като издаде другите чекии, съвсем се довърши - тук не знам тя ли е настоявала да ги издаде или Митака.

Поне някой да отговори с нещо различно от закачките коя е по-голяма на килограми.. :D

На Джена й се получи чак с Моли се да не почна. Преди това си беше просто една вечно прогресираща откачалка. 2011 само Анелия се приближаваше до Жаля, Петя.

Ивана беше безинтересна вече. Рецитали по 20 минути, едно и също. Беше забила с песни за кафе и цигарки, демек смърдеше на пенсия (да, миришеше от нея).

Лятото изплиска легена с Дерби и още 2 през 2007. Оттогава тръгна стремглаво надолу. А и ерата на кавърите свърши. Текстовете й бяха лелченски. Образува се луфт между децата и нея. Нормално те се насочиха към дините и водките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2007-ма по време на лятното турне цели стадиони се изнасяха на микса на Ивана, защото Преслава беше вече закрила мероприятието, но според @SG Ивана е заслужавала певица на годината и умишлено е била стопирана от Пайнера.
image.png.9e98bb862cd50ceab27b29f4dfba6d

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

На Джена й се получи на 100%. Спокойно можеше да й дадат Певица на 2011 и нямаше да е странно, че не я е взела Преслава/Галена. Просто точно тогава Митака видя потенциала в борбата между двете приятелки и реши да се възползва.

Ивана баш тази тъпотия за Мегазвездата я заби. Другите се надпреварват за нормалните категории, а на нея й дават награди за пенсиониране. И после лятото като издаде другите чекии, съвсем се довърши - тук не знам тя ли е настоявала да ги издаде или Митака.

Поне някой да отговори с нещо различно от закачките коя е по-голяма на килограми.. :D

На Ивана албумът й за 2006-та беше пълен т@шак - разни резервета, парти миксове и куп други че*ии, само "Последна чаша" беше ок - а тя снима всичко останало, а не нея. След това продължи с песните ала Преслава - но много по-тъпи и зле изпяти и залезе.

Всички лидерки именно там са се проваляли и това им е коствало лидерството - да се опитат да изкопират стила на по-новата голяма фаворитка на публиката, дишаща им във врата, въпреки че е коренно различен от техния натюрел и възможности - Гюрулту с "Влюбена в живота", Ванча с песните от 2007...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Тя и Ваня пусна 5 песни, но не съм чул да я хвалиш щото бачка и прави неща. Дето се вика Алфите пускат по 5 песни на месец, въртят жанра, но и тях не съм забелязал да хвалиш. Следващ довод?

И кой разбра, че Ваня е пуснала 5 нови песни? С какво се забелязаха... това ти казвам, че сравнено с такива опити Галена ги смаза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Цура и харизма?? Цура стана име покрай баща си. Дойде с подразбиране, че е голяма певица заради Георги Янев. Видиш ли, щом е него дъщеря, значи е нещо голямо.

Това, предполагам, беше отговор на моето твърдение, а не на meleto. :D

Аз въобще не съм знаел на кого е щерка Янева като е дебютирала. Спомням си талантливо и не съвсем тунинговано момиче с потенциал. И още от първите дни мненията за нея тук (или във форума на Планета ако още е бил отворен, не помня) бяха предимно позитивни.

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

През 2007-ма по време на лятното турне цели стадиони се изнасяха на микса на Ивана, защото Преава беше вече закрила мероприятието, но според @SG тя е заслужавала певица на годината и умишлено е била стопирана от Пайнера.
image.png.9e98bb862cd50ceab27b29f4dfba6d

За този период не съм говорил. Преслава успешно измести Ивана в момента, в който "Лъжа е" гърмеше отвсякъде и точно тогава на едната й дадоха най-голямата награда, а другата я пенсионираха. Оттам нататък Ивана полетя стремглаво надолу и тъкмо комерсите от лятото накараха публиката да я отсвири съвсем - факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...