Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, meleto каза:

 

Лятото изплиска легена с Дерби и още 2 през 2007. Оттогава тръгна стремглаво надолу. А и ерата на кавърите свърши. Текстовете й бяха лелченски. Образува се луфт между децата и нея. Нормално те се насочиха към дините и водките.

това беше някакво безумно опитче за преповтаряне на мегахита "Къв си ти бе"

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Danger. каза:

@Stela, човека на извънземните ми казва, че съм имал бръчки, вярно ли е :bleh: 

 

Виждала съм те много повече пъти. Разбира се, че не е вярно. Знаеш какво мисля по въпроса. В стаята ни в Дубай бръчки не видях. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

На Ивана албумът й за 2006-та беше пълен т@шак - разни резервета, парти миксове и куп други че*ии, само "Последна чаша" беше ок - а тя снима всичко останало, а не нея. След това продължи с песните ала Преслава - но много по-тъпи и зле изпяти и залезе.

Всички лидерки именно там са се проваляли и това им е коствало лидерството - да се опитат да изкопират стила на по-новата голяма фаворитка на публиката, дишаща им във врата, въпреки че е коренно различен от техния натюрел и възможности - Гюрулту с "Влюбена в живота", Ванча с песните от 2007...

Наградата за 2006 попринцип се даваше за успехи през цялата година - а Ивана имаше смашовете "Празник всеки ден", "Това е парчето" и "Дъжд от рози" + все още беше възприемана от масата като най-голямата чалга певица. Преслава беше плътно зад нея до момента, в който смачка всичко с "Лъжа е" и албума в края на годината. Наградите категорично заявиха на народа: "Това е новата най-голяма".

Попринцип не би било зле иначе певиците да опипват почвата за това какво се харесва при по-новите изпълнители и някак да го съчетават със своето. Глория и Ивана може би точно затова залязоха 2007-8 - защото не им се получи. То само на Камелия и Десислава всъщност им се е получавало ама и те вече са издишали съм днешна дата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, HIStory каза:

Имаш предвид вероятно,  че си отваря устата върху нея. Тая жена не знам някой чувал ли я е някога на живо.  Андреа поне си правеше труда да прави лайв записи,  тая и още няколко си карат цял живот с плейбека.

Чували са я. И именно факта че си пази гласа, а не се дере по дискотеките 5 дни в седмицата, за да се доказва на “някой си” в момента я прави една от най-запазените вокалистки. 
Когато запее си звучи почти идентично с преди 20 години.

Дали можем да кажем същото за другите? Колко от чалгаджийките не звучат като разгонени магарета когато решат да демонстрират *завидни* гласови възможности?

Дори Джена която тук беше превъзнасяна, че не пипа плейбек последната година го пуска почти постоянно. Да не говорим вече за Десислава, Преслава, Анелия и тн които също от години не пеят почти нищо лайв на участия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, meleto каза:

 

Аз й препоръчвам тази. Все пак автор  е Галена :D Истинско изкуство.

Играй е различна песен, лятна, забавна. Защо даваш пример точно с нея 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аа, не е лоша песента, като нарицателно за жанра го казах :D 

Нормално е всички да имаме различни фаворити от песните. Даже се променят постоянно. Не мога да ги подредя в някакъв топ. Мога само да изредя кои ме кефят най-много, но класиране не мога. 😁 Към момента топ са ми - Убий ме, Запалката, Докторе, Жалко, Ток по тялото и Делта форс. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Играй е различна песен, лятна, забавна. Защо даваш пример точно с нея 😁

Мда, абсолютна халтура.

преди 5 минути, Stela каза:

Нормално е всички да имаме различни фаворити от песните. Даже се променят постоянно. Не мога да ги подредя в някакъв топ. Мога само да изредя кои ме кефят най-много, но класиране не мога. 😁 Към момента топ са ми - Убий ме, Запалката, Докторе, Жалко, Ток по тялото и Делта форс. 

Много баби - хилаво бебе. И с албума - много фаворити - нито един хит.

  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Мда, абсолютна халтура.

Много баби - хилаво бебе. И с албума - много фаворити - нито един хит.

Ти си "Запалката" на форума. Искаш да палиш Галенови, ма ще изгориш :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Цура и харизма?? Цура стана име покрай баща си. Дойде с подразбиране, че е голяма певица заради Георги Янев. Видиш ли, щом е него дъщеря, значи е нещо голямо.

Taq e Haū-be3/\u4Hama ever. EgHa Bpama uMa noBe4e xapu3Ma om Heq.

ga npunoMHuM, 4e ce 4yka6e c ToHu Cmopapo, npegu ga cpe6mHe neeBcku

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

това беше някакво безумно опитче за преповтаряне на мегахита "Къв си ти бе"

 

Но беше хит. Не като "Къв си ти, бе", но стана популярно. Ивана на последното турне, на което участваше - това, за което казваш, че публиката се е изнасяла, все още имаше влияние и фенове.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Нормално е всички да имаме различни фаворити от песните. Даже се променят постоянно. Не мога да ги подредя в някакъв топ. Мога само да изредя кои ме кефят най-много, но класиране не мога. 😁 Към момента топ са ми - Убий ме, Запалката, Докторе, Жалко, Ток по тялото и Делта форс. 

u Ha MeH muq 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Но беше хит. Не като "Къв си ти, бе", но стана популярно. Ивана на последното турне, на което участваше - това, за което казваш, че публиката се е изнасяла, все още имаше влияние и фенове.

А коя беше третата песен? Дерби, Адес и още една имаше....

Да, Ванча си беше напълно ок на турнето, но до наградите през 2008 вече рязко се срина.  Но пък албумът й блясък в очите си беше успешен. От 2009 вече никаква я нямаше.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Чували са я. И именно факта че си пази гласа, а не се дере по дискотеките 5 дни в седмицата, за да се доказва на “някой си” в момента я прави една от най-запазените вокалистки. 
Когато запее си звучи почти идентично с преди 20 години.

Дали можем да кажем същото за другите? Колко от чалгаджийките не звучат като разгонени магарета когато решат да демонстрират *завидни* гласови възможности?

Дори Джена която тук беше превъзнасяна, че не пипа плейбек последната година го пуска почти постоянно. Да не говорим вече за Десислава, Преслава, Анелия и тн които също от години не пеят почти нищо лайв на участия.

Ква файда, че си пази гласа, като никой не го чува? Нали певица се води, не буфосинхронистка, микрофона за аксесоар ли се ползва?

Баш Джена ли цитира, дето сигурно няма един верен тон е цялата си кариера... Кой я нарочи за пееща не знам, но е рядко бездарна и фалшива. Предпочитам Андрюша даже.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Наградата за 2006 попринцип се даваше за успехи през цялата година - а Ивана имаше смашовете "Празник всеки ден", "Това е парчето" и "Дъжд от рози" + все още беше възприемана от масата като най-голямата чалга певица. Преслава беше плътно зад нея до момента, в който смачка всичко с "Лъжа е" и албума в края на годината. Наградите категорично заявиха на народа: "Това е новата най-голяма".

Попринцип не би било зле иначе певиците да опипват почвата за това какво се харесва при по-новите изпълнители и някак да го съчетават със своето. Глория и Ивана може би точно затова залязоха 2007-8 - защото не им се получи. То само на Камелия и Десислава всъщност им се е получавало ама и те вече са издишали съм днешна дата.

Точно от Празник всеки ден започна пропукването, камо ли да е бил смаш. 

Наградите винаги са се давали за заслуги основно през втората половина на годината - примери бол. А втората половина на 06 Преса вече беше бутала Калудова

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, HIStory каза:

Точно от Празник всеки ден започна пропукването, камо ли да е бил смаш. 

Наградите винаги са се давали за заслуги основно през втората половина на годината - примери бол. А втората половина на 06 Преса вече беше бутала Калудова

Празникът беше тотален хит, заедно с Дъждът и Парчето я поддържаха стабилно като певицата на народа. Пак казвам, че това й беше от голяма полза по онова време - че публиката няма как от днес за утре да си смени възгледите за това коя е най-голямата певица, дори и за Глория цялата 2004 беше преходната в това отношение. При Ивана преходът също се проточи около година - от лято 2006 до лято 2007, но пък сгромолясването й беше по-титанично. Да, Преслава я бутна във втората половина на 2006, но чак с "Лъжа е" и албума.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

2007 лятото беше официалния крах на царуването на Ивана. Първо пусна 2 безлични песни, а на турнето хората се разотиваха по нейно време. Откъде знам ли? Аз бях един от тях!!!

  • Like 4
  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това твърдя и аз - до лятото на 2007 още не знаехме до каква степен титлата Мегазвезда и не съвсем хитовия парти сингъл са я изстреляли извън играта. Btw лято 2007 на Преслава винаги е било много прехвалено. "Нищо друго" смачка още от пролетта, но "Мъж на хоризонта" и "Предай се на желанието 2" далеч не бяха хитове на ниво "И когато съмне", камо ли да се доближат до "Лъжа е". И в тази година лидерството й се затвърди на есен-зима, особено покрай албума и после като го обявиха за златен.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Точно това твърдя и аз - до лятото на 2007 още не знаехме до каква степен титлата Мегазвезда и не съвсем хитовия парти сингъл са я изстреляли извън играта. Btw лято 2007 на Преслава винаги е било много прехвалено. "Нищо друго" смачка, но "Мъж на хоризонта" и "Предай се на желанието 2" далеч не бяха хитове на ниво "И когато съмне", камо ли да се доближат до "Лъжа е". И в тази година лидерствто й се затвърди на есен, особено покрай албума и после като го обявиха за златен.

2007 бях само на 8 годинки, но си спомням, че "Мъж на хоризонта" гърмеше отвсякъде!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Jouey каза:

2007 бях само на 8 годинки, но си спомням, че "Мъж на хоризонта" гърмеше отвсякъде!

Е да, Планета я въртяха не през 5, а през 3 минути, като всичко Пресино. И хората я приеха добре, макар и да си беше повече като за клуб. Хит беше, но не като онзи от средата на предходната година, който значително й помогна да се доближи до Ивана.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Наградата за 2006 попринцип се даваше за успехи през цялата година - а Ивана имаше смашовете "Празник всеки ден", "Това е парчето" и "Дъжд от рози" + все още беше възприемана от масата като най-голямата чалга певица. Преслава беше плътно зад нея до момента, в който смачка всичко с "Лъжа е" и албума в края на годината. Наградите категорично заявиха на народа: "Това е новата най-голяма".

Попринцип не би било зле иначе певиците да опипват почвата за това какво се харесва при по-новите изпълнители и някак да го съчетават със своето. Глория и Ивана може би точно затова залязоха 2007-8 - защото не им се получи. То само на Камелия и Десислава всъщност им се е получавало ама и те вече са издишали съм днешна дата.

Преслава имаше двата най-големи хита за 2006-та - "И когато съмне" и "Лъжа е", албума на годината - "Интрига" и дует на годината - "Първи в сърцето". Да не отварям уста за другите хитове - "Предай се на желанието", "Нямам право", която се разви именно 2006, "Уморих се", "Заклевам те". Буквално трепеше всичко наред. Сигурен съм, че е била първа по гласове. 

Тя още с "Финални думи" започна да побутва Варела от върха. Лийд сингъла към "Доза любов" - "Парфюм" не беше такъв хит като предните лийд сингли на Ванюха - "Шампанско и сълзи" и "Нещо Нетипично". Да не говорим, че хита на годината беше "Дяволско желание" - и до днес се вижда, че Ивана през съответната година няма такъв сигничър хит. За 2005-та беше най-обичана, макар и без най-големият хит, но следващата година добруджанската мечка Преси я бутна върха без проблем. Ивана беше изкуствено наложена и когаато кариерата на Индира претърпя стагнация и нейната се срина. съвсем закономерно и очааааваано.

ключова роля в получаването на певица на годината изигра мура мега според мен - след най-добрият прием в кариерата на ивана хората скандираха името на преслава.

глория се опита да прави младежки неща - усещане за мъж, лятно пълнолудие и там другите денс бози и именно товаа я запрати в я група на жаанра.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...