Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 50 минути, Jouey каза:

2007 бях само на 8 годинки, но си спомням, че "Мъж на хоризонта" гърмеше отвсякъде!

Абсолютен факт!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, SG каза:

Е да, Планета я въртяха не през 5, а през 3 минути, като всичко Пресино. И хората я приеха добре, макар и да си беше повече като за клуб. Хит беше, но не като онзи от средата на предходната година, който значително й помогна да се доближи до Ивана.

Песента още първия ден когато изтече без клип и я слушахме от телефони, mp3 и каквото се сетиш.... Нямаше клип, а гръмна веднага. Клипът излезе август, а песента края на юни или началото на юли 2007 изтече....
Преслава само с едно "Дяволско желание" започна да се доближава до Ивана тогава, просто Ивана имаше доста хитове напред и повече опит, което е напълно разбираемо. Но Петя си имаше песни като "Обичам те", "Нямаш сърце" и "Горчиви спомени" в албума, които също доста се откроиха. Към първата даже съм пристрастен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Преди малко чух "Играй" надута от една кола. Коментирай 😁

И на мен тази песен ми харесва. Аз чух "Зиг-заг" вчера :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Andrew Cunanan. каза:

глория се опита да прави младежки неща - усещане за мъж, лятно пълнолудие и там другите денс бози и именно товаа я запрати в я група на жаанра.

Младежки през 80-те.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

И на мен тази песен ми харесва. Аз чух "Зиг-заг" вчера :D 

И какво мислиш за "Зиг заг"? На мен "Играй" ми харесва повече. По-различна е като звучене. В "Зиг заг" ме кефи препращането към "Ти не си за мен" и клипа е свеж и пак в Барби стил. Много е цветен, точно на лятна вълна.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

😂😂😂

Screenshot_2024-06-23-20-51-06-490_com.facebook.katana.jpg

Десислава и Кристиан Костов?

преди 32 минути, Stela каза:

Преди малко чух "Играй" надута от една кола. Коментирай 😁

Прочисти ушните миди и си лей куршум. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Преслава имаше двата най-големи хита за 2006-та - "И когато съмне" и "Лъжа е", албума на годината - "Интрига" и дует на годината - "Първи в сърцето". Да не отварям уста за другите хитове - "Предай се на желанието", "Нямам право", която се разви именно 2006, "Уморих се", "Заклевам те". Буквално трепеше всичко наред. Сигурен съм, че е била първа по гласове. 

Тя още с "Финални думи" започна да побутва Варела от върха. Лийд сингъла към "Доза любов" - "Парфюм" не беше такъв хит като предните лийд сингли на Ванюха - "Шампанско и сълзи" и "Нещо Нетипично". Да не говорим, че хита на годината беше "Дяволско желание" - и до днес се вижда, че Ивана през съответната година няма такъв сигничър хит. За 2005-та беше най-обичана, макар и без най-големият хит, но следващата година добруджанската мечка Преси я бутна върха без проблем. Ивана беше изкуствено наложена и когаато кариерата на Индира претърпя стагнация и нейната се срина. съвсем закономерно и очааааваано.

ключова роля в получаването на певица на годината изигра мура мега според мен - след най-добрият прием в кариерата на ивана хората скандираха името на преслава.

глория се опита да прави младежки неща - усещане за мъж, лятно пълнолудие и там другите денс бози и именно товаа я запрати в я група на жаанра.

Е, хайде сега, още малко ще излезе, че Пресли е започнала да бута Иви от трона още преди да дебютира. :D 2005 е една от най-едноличните, да не кажа най-едноличната, лидерска година в чалгата евър. Почти всички песни от албума Няма спиране се развиват в тази и са мега хитове, а и от предходния още гърмят. Желанието е брутално изстрелване на Преслава към върха, но не е по-голяма от излязлата в последните дни на предната година Нещо нетипично. На турнето е недостижима кралица, а после албума Доза любов допринася още, да не говорим че заглавната песен звучеше през 5 мин по всички национални телевизии в рекламата.

Чак 2006 се видя, че Преслава е заплаха за Ивана - и в началото на 2007 вече я беше изместила.

преди 35 минути, DevilWish каза:

Песента още първия ден когато изтече без клип и я слушахме от телефони, mp3 и каквото се сетиш.... Нямаше клип, а гръмна веднага. Клипът излезе август, а песента края на юни или началото на юли 2007 изтече....
Преслава само с едно "Дяволско желание" започна да се доближава до Ивана тогава, просто Ивана имаше доста хитове напред и повече опит, което е напълно разбираемо. Но Петя си имаше песни като "Обичам те", "Нямаш сърце" и "Горчиви спомени" в албума, които също доста се откроиха. Към първата даже съм пристрастен.

Хитовете на Преслава не биха могли да се отрекат. Вече е друг въпрос кои са били по-големи от други.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Котенца, Пресла беше кралица на децата още 2005-6, но Ивана се харесваше и на малките, и на дъртите и в това идваше разликата. Имаше разместване 2007ма по време на турнето и не защото критична маса е напускала, а просто Калудова беше твърде еднообразна и неадаптивна. Като добавим и слабите песни, които пусна лятото, просто беше предизвестено. Впрочем какво щеше да стане ако децата пищяха Преслава на наградите? Според мен стратегически дадоха Мегазвезда на Ванча. Хем да закрива пак, хем децата да са доволни. Реално след Ивана, нишата на 40+ никой не я зае напълно. Преслава така и не стана топ фаворитка на старците, но имаше уважението им като певица. 2008 вече явно се виждаше, че клубната сцена стана приоритет, песните, бидейки авторски си приличаха и реално чалгата загуби масовостта си. Хайп имаше около Преслава-Галена и дотам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Котенца, Пресла беше кралица на децата още 2005-6, но Ивана се харесваше и на малките, и на дъртите и в това идваше разликата. Имаше разместване 2007ма по време на турнето и не защото критична маса е напускала, а просто Калудова беше твърде еднообразна и неадаптивна. Като добавим и слабите песни, които пусна лятото, просто беше предизвестено. Впрочем какво щеше да стане ако децата пищяха Преслава на наградите? Според мен стратегически дадоха Мегазвезда на Ванча. Хем да закрива пак, хем децата да са доволни. Реално след Ивана, нишата на 40+ никой не я зае напълно. Преслава така и не стана топ фаворитка на старците, но имаше уважението им като певица. 2008 вече явно се виждаше, че клубната сцена стана приоритет, песните, бидейки авторски си приличаха и реално чалгата загуби масовостта си. Хайп имаше около Преслава-Галена и дотам.

Някои доста верни твърдения, но бих добавил, че Преслава за кратко успя да грабне и зрелите българи преди сгромолясването на жанра. "Лъжа е" беше от онези песни, които оставят с отворени усти всички - чалга певица да мачка по такъв начин с песен, която би се харесала и на рокаджии. Дори си спомням, че тъкмо тогава Йорданка Христова беше жури в Айдъла и се изказа ласкаво за песента.

Просто този връх на Преслава (сред по-зрелите) никога не е бил толкова висок като онзи на Ивана и Глория.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Преслава имаше двата най-големи хита за 2006-та - "И когато съмне" и "Лъжа е", албума на годината - "Интрига" и дует на годината - "Първи в сърцето". Да не отварям уста за другите хитове - "Предай се на желанието", "Нямам право", която се разви именно 2006, "Уморих се", "Заклевам те". Буквално трепеше всичко наред. Сигурен съм, че е била първа по гласове. 

Тя още с "Финални думи" започна да побутва Варела от върха. Лийд сингъла към "Доза любов" - "Парфюм" не беше такъв хит като предните лийд сингли на Ванюха - "Шампанско и сълзи" и "Нещо Нетипично". Да не говорим, че хита на годината беше "Дяволско желание" - и до днес се вижда, че Ивана през съответната година няма такъв сигничър хит. За 2005-та беше най-обичана, макар и без най-големият хит, но следващата година добруджанската мечка Преси я бутна върха без проблем. Ивана беше изкуствено наложена и когаато кариерата на Индира претърпя стагнация и нейната се срина. съвсем закономерно и очааааваано.

ключова роля в получаването на певица на годината изигра мура мега според мен - след най-добрият прием в кариерата на ивана хората скандираха името на преслава.

глория се опита да прави младежки неща - усещане за мъж, лятно пълнолудие и там другите денс бози и именно товаа я запрати в я група на жаанра.

За Парфюм не съм много съгласен - стабилен хит беше, по дискотеките я въртяха през песен. Глория още тогава беше аут от клубовете. 

Като изключим тъпотиите от Влюбена в живота тип Свобода и Хепи енд Глория удари дъното с Приличам ли на вятъра, после със Сезони и Кръговрат се понаместиха нещата. 

Сезони ми е много любима от тоя период, трябваше да е много по-голям хит

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Emanuela.Carey каза:

Песните на Андреа правят голямо завръщане това лято. Дай ми всичко, Лоша, Докрай.

Ако имаше акъл в главата вместо да пуска английски помии щеше да се активизира и да пусне 2-3 силни чалга парчета.

В момента е нещо страшно в тикток с "Лоша". 
Вчера гледах, че пак нещо мърмореше в инстаграм. Не искала да е първа на село с много песни(за Галена явно). 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Denis каза:

В момента е нещо страшно в тикток с "Лоша". 
Вчера гледах, че пак нещо мърмореше в инстаграм. Не искала да е първа на село с много песни(за Галена явно). 

Тя от доста време го повтаря това, че всички бълвали а само тя гледала да пуска малко но качествени песни.

  • Haha 4
  • disgusting 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Връх в чалгата е видяла само Преслава. Винаги е била и ще си остане най-харесваната и обичана поп фолк певица. Десетките концерти, десетките награди, хилядите продадени албуми, няма друга, която да е била певица на годината 7 пъти за 10 години. Тя е с най-големите фенове и на млади и на по-зрели. 

Но най-голямата и грешка беше да си оправи носа, това загуби голяма част от индивидуалността и, а беше единствената, която не се сливаше с останалите!

Единствената причина, която не я държи на 1 място в момента е това, че не си дава зор за песни и клипове, а ако го правеше, Галена винаги щеше да и диша във врата.

Все пак идва един голям ден - 16.11.24, когато Арена София ще бъде пълна до таван и тя ще покаже как се прави на всички в този жанр!

Поздравявам ви с този МЕГА ТОТАЛЕН ХИТ❤️

 

  • Like 2
  • Love 3
  • Dislike 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе Дора ако не се беше побъркала заради всички лоши неща,които й се случиха щеше да е ниво Емануела-златната среда със спорадични големи хитове. Разни уонабита като Емилия щяха да изглеждат още по-смешни.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...