Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 часа , meleto каза:

На Джена й се получи чак с Моли се да не почна. Преди това си беше просто една вечно прогресираща откачалка. 2011 само Анелия се приближаваше до Жаля, Петя.

Ивана беше безинтересна вече. Рецитали по 20 минути, едно и също. Беше забила с песни за кафе и цигарки, демек смърдеше на пенсия (да, миришеше от нея).

Лятото изплиска легена с Дерби и още 2 през 2007. Оттогава тръгна стремглаво надолу. А и ерата на кавърите свърши. Текстовете й бяха лелченски. Образува се луфт между децата и нея. Нормално те се насочиха към дините и водките.

Като не е спестявала от закуски и бира скара, за да си закупи центрофуга, съвсем редно да плиска легена. А към днешна дата, ако все още е на тая хава, нека се запознае с този туториъл! 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 от 23.06 НЕДЕЛЯ

1. Галена - Жалко - 192К

2. Галена - Делта форсе - 170К

3. Галена - Зиг заг - 161К

4. Галена - Докторе - 158К

5. Галена - Неговата жена - 152К

6. Галена - Ток по тялото - 141К

7. Симона х Мирела - Мой си мерак - 109К

8. Дамян х Емануела - 98К

9. Галена - Запалката - 87К

10. Галин х Янева - Хавана - 83К

Очакваният спад при “Неговата жена” е на лице. За момента избора на хората са “Зиг заг”, “Жалко” и “Делта форсе”.

Галин и Янева със спад от 70К, глупака пак купува, песента не струва, един път я пуснах и не я изтърпях цялата дори.

Емилия и “Шмекерия” със 71К, отново по-силен ден, спрямо първите дни.

Десита с хит - 79К на ден 18.

Единствената конкуренция на Галена в момента е “Окадар” и “Мой си мерак”

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите на Лидия са пълни с хейт заради Прайда. Галин повече никога няма да пусне негов изпълнител там.

Аз не помня предни години да са ги хейтили чак толкова?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че на Лида и Дрисита не им е чиста работата и има нещо между тях - едната харесва ролята на строга господарка, а другата обича да я мачкат и унижават:3fdb8960598fa63e:

Лиди, може ли да съм новата ти изтривалка? Зарежи го оня гном. Можеш да ме броиш за гейка ако така предпочиташ :heart:

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Коментарите на Лидия са пълни с хейт заради Прайда. Галин повече никога няма да пусне негов изпълнител там.

Аз не помня предни години да са ги хейтили чак толкова?

Едва ли я интересува мнението на Копейките и "християните" .

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Stela каза:

И какво мислиш за "Зиг заг"? На мен "Играй" ми харесва повече. По-различна е като звучене. В "Зиг заг" ме кефи препращането към "Ти не си за мен" и клипа е свеж и пак в Барби стил. Много е цветен, точно на лятна вълна.

От новите песни ми е един от фаворитите, но след "Запалката". Иначе и "Играй" е една от песните които най-много ме кефят. Харесват ми такива песни които са по-веселяшки. Мисля, че е някакво продължение на "Стара каравана" и може би за лятото ще има някакъв успех.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Европейският съд по правата на човека в Страсбург обяви, че ще осъди Република България поради факта че “Втори Дом” не е достигнал 30 милиона гледания.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Европейският съд по правата на човека в Страсбург обяви, че ще осъди Република България поради факта че “Втори Дом” не е достигнал 30 милиона гледания.

 

Първо да се спрем на 3 милиона. 30 млн е недостижима хапка-

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Улицата >> Галена ХХ

колко пъти щее чуем  в Арена Армеец ? ще срутим залата

 

Представям си как на припева спират музиката, пускат светлините и цялата зала пее на макс❤️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Лоша е недооценен брутал. Винаги е заслужавала успех на нивото на Докрай

 

Не мисля че е била недооценена. Беше си голям хит. Ако е имало някакво изместване е било заради възмущенията около клипа.

А и Докрай си е доста силна песен, която и днес да се пусне би станала актуален мегахит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мисля че е била недооценена. Беше си голям хит. Ако е имало някакво изместване е било заради възмущенията около клипа.

А и Докрай си е доста силна песен, която и днес да се пусне би станала актуален мегахит.

Възможно е,тогава не слушах много чалга.  Просто ние феновете й никога не сме приемали Лоша като един от големите й хитове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Възможно е,тогава не слушах много чалга.  Просто ние феновете й никога не сме приемали Лоша като един от големите й хитове. 

u cnopeg MeH He ce pa34y ko/\komo ocmaHa/\ume AHgpuHu no oHoBa BpeMe. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...