Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 23 часа , Balkandji1 каза:

Но беше хит. Не като "Къв си ти, бе", но стана популярно. Ивана на последното турне, на което участваше - това, за което казваш, че публиката се е изнасяла, все още имаше влияние и фенове.

Ивана имаше самостоятелен концерт в зала 1 на НДК през пролетта на 2007-ма, точно 3 месеца след връчването на "Мегазвезда", при скорошно издаден албум и 3-4 пресни нови клипа. Концерт, който бързо стана общ, барабар с 20-30 пайнерки, защото билетите се продаваха ултра рехаво и в крайна сметка май така и не успя да бъде напълнена залата. Естествено любимите на Ивана - Преслава и Глория не взеха участие.

Толкова за доминацията на Ванча през пролетта и лятото на 2007-ма.
 

Ето участието на Емулсия от въпросния концерт:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 часа , SG каза:

Точно това твърдя и аз - до лятото на 2007 още не знаехме до каква степен титлата Мегазвезда и не съвсем хитовия парти сингъл са я изстреляли извън играта. Btw лято 2007 на Преслава винаги е било много прехвалено. "Нищо друго" смачка още от пролетта, но "Мъж на хоризонта" и "Предай се на желанието 2" далеч не бяха хитове на ниво "И когато съмне", камо ли да се доближат до "Лъжа е". И в тази година лидерството й се затвърди на есен-зима, особено покрай албума и после като го обявиха за златен.

Ето съпостави им приемите на Планета Дерби

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , DevilWish каза:

Песента още първия ден когато изтече без клип и я слушахме от телефони, mp3 и каквото се сетиш.... Нямаше клип, а гръмна веднага. Клипът излезе август, а песента края на юни или началото на юли 2007 изтече....
Преслава само с едно "Дяволско желание" започна да се доближава до Ивана тогава, просто Ивана имаше доста хитове напред и повече опит, което е напълно разбираемо. Но Петя си имаше песни като "Обичам те", "Нямаш сърце" и "Горчиви спомени" в албума, които също доста се откроиха. Към първата даже съм пристрастен.

Мъж на хоризонта излиза в началото на юли, а клипът - в края на месеца.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ивана имаше самостоятелен концерт в зала 1 на НДК през пролетта на 2007-ма, точно 3 месеца след връчването на "Мегазвезда", при скорошно издаден албум и 3-4 пресни нови клипа. Концерт, който бързо стана общ, барабар с 20-30 пайнерки, защото билетите се продаваха ултра рехаво и в крайна сметка май така и не успя да бъде напълнена залата. Естествено любимите на Ивана - Преслава и Глория не взеха участие.

Толкова за доминацията на Ванча през пролетта и лятото на 2007-ма.
 

Ето участието на Емулсия от въпросния концерт:

 

nqxa gopu:

no/\q

Ba/\q

bopqHa

Mu/\uza

CoHq

cMapaGga

u Haū-Be4e /\ugepkama, koqmo uckax ga koMeHmupaMe B4epa - Haū-cBupenama koHkypeHzuq Ha Gürültü, a uMeHHo:

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази практика на Галена, Меди, преди и на Галин е супер глупава. Пускат песен и я качват по стрийминг услугите чак след седмица минимум, и защо - за да трупа гледания в ютуб. Не може да ме убеди никой, че Преслава е по-голям интернет професионалист, че песните и се пускат на следващия ден навсякъде. Лично на мен ми е супер досадно това слушане в ютуб, един път да видиш клипа и това е

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Гальо каза:

А тази практика на Галена, Меди, преди и на Галин е супер глупава. Пускат песен и я качват по стрийминг услугите чак след седмица минимум, и защо - за да трупа гледания в ютуб. Не може да ме убеди никой, че Преслава е по-голям интернет професионалист, че песните и се пускат на следващия ден навсякъде. Лично на мен ми е супер досадно това слушане в ютуб, един път да видиш клипа и това е

Дъвкано е много пъти. Синглите на тези които още пускат през Пайнер минават направо от мрежата на Sony Music в стрийминг услугите, а повечето самопродуциращи са в KVZ, която е дистрибутор на дистрибутор, съответно процеса по приемане/качване се бави, защото минава през много хора. П.С. Днеска са одобрили албума на Галена. Появили са се препратки за Ютуб Мюзик отдолу. Вероятно утре-другиден ще излезе.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Дъвкано е много пъти. Синглите на тези които още пускат през Пайнер минават направо от мрежата на Sony Music в стрийминг услугите, а повечето самопродуциращи са в KVZ, която е дистрибутор на дистрибутор, съответно процеса по приемане/качване се бави, защото минава през много хора. П.С. Днеска са одобрили албума на Галена. Появили са се препратки за Ютуб Мюзик отдолу. Вероятно утре-другиден ще излезе.

Но говорим за екип професионалисти, това се случва от поне 3-4 години. Отдавна трябваше да се измисли по-добър вариант. Все пак не говорим за треторазрядни и бедни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Но говорим за екип професионалисти, това се случва от поне 3-4 години. Отдавна трябваше да се измисли по-добър вариант. Все пак не говорим за треторазрядни и бедни. 

Мисля че повечето отиват в KVZ защото предлагат услуга да менажират Ютуб каналите им вместо тях. Не изключвам да ги зарибяват с договори за по-добри проценти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак от една кола "Зиг-заг" , за втори път! :D 

Междувременно, както ви казах, ще мине "Неговата жена"..... вече е на път да го направи!

 

786 870 показвания 20.06.2024 г. #2 в „Набиращи популярност“ за музика
  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Пак от една кола "Зиг-заг" , за втори път! :D 

Междувременно, както ви казах, ще мине "Неговата жена"..... вече е на път да го направи!

 

786 870 показвания 20.06.2024 г. #2 в „Набиращи популярност“ за музика

ga, aMa He.


Xum:

 

преди 7 минути, FikLena каза:

Хит само у вас

/\iobuMama Mu 3amanka 😍

xum y Hac, HagqBaM ce u y Bac:

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ето съпостави им приемите на Планета Дерби

 

Ами да, нали и аз това казвам - лятото 2007 се видя колко рязко е пропаднала Ивана и че вече няма нищо общо с Преслава. Но си прав, че още с концерта в НДК се видя, че на хората не им е интересна вече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...