Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Току що, FolkEmpire каза:

Новите й са ми ту боуз.

А какви правеше:

 

Винаги си е имала яки песни, но аз както винаги съм най-голям фен на Оцковите - Късам ти нервите, Да си плащал, Запознай я с мен и Досещай се сам. ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Роксана е ужасна и не разбирам какъв е тоя манталитет да се бута навсякъде и да се утърква във всичко. Успех на момчето!

Бизона е нагла и обича да я гледат повече ама няма да стане с тоя фейс на бизон. И грачеща като продънен бидон за ракия.

  • Like 2
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Аз там открих и започнах да пише в Рамания. В самия край на 2011, беше почнала да ми става адски скучна английската действителност и реших да се разпиша из българската форумна действителност.

Ъ? Наистина ли? Аз разбрах за теб 2012 някъде? :D И съм си те запомнил като Hunter :D После като съм чувал Кондомчо се чудих кой е.... а то и трите ника - един и същи човек. :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Винаги си е имала яки песни, но аз както винаги съм най-голям фен на Оцковите - Късам ти нервите, Да си плащал, Запознай я с мен и Досещай се сам. ❤️ 

Там вече са си златното наследство. Първите й песни от него са най-добрите й в кариерата.

 

  • Like 3
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Там вече са си златното наследство. Първите й песни от него са най-добрите й в кариерата.

Аз за това казвам, че периода 2003-2013 ми е любим в чалгата. Въпреки, че 2003 още не бях започнал да слушам, но основно тия години хитовете са ми ненадминати. Не беше бум на гледанията, но твърдя, че точно тези златните хитове са много по-големи от периода 2014-2024 например! Предполагам, че ти, @Andrew Cunanan. @Balkandji1 и други могат да го потвърдят.

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Това звучи супер секси! ❤️ 

 

Но не е. Беше брак по сметка. Бяхме се договорили. Направих го, за да мога да работя в Англия, без брак нямах право.

С него бяхме само приятели. Е, той се влюби в мен и стана сложно в даден момент да го отблъсквам, но се справих. До днес сме приятели.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Моите топ песни за месец май 🧿🧿🧿

Dimana month!

IMG-4919.jpg

Скандализираш! Мислех си че само аз си спомням “Диамант”!

Ти не беше ли казал че си зодия Близнаци? Този месец трябва да имаш рожден ден. Поздрав с този хит:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Аз за това казвам, че периода 2003-2013 ми е любим в чалгата. Въпреки, че 2003 още не бях започнал да слушам, но основно тия години хитовете са ми ненадминати. Не беше бум на гледанията, но твърдя, че точно тези златните хитове са много по-големи от периода 2014-2024 например! Предполагам, че ти, @Andrew Cunanan. @Balkandji1 и други могат да го потвърдят.

Аз имам късмета да хвана раждането на жанра и да съм израствал с най-старите и първи хитове до сега.

Като почнем от първите песни на Глория, Рени и т.н. Помня как се слушаха във всяко заведение като влезеш. Или на всеки събор имаше изложени касетки и дискове и се купуваха като топъл хляб и се чуваше само такава музика отвсякъде. И заради това периода в чалгата от към късните 90-те и ранните 00 са ми най-сладки.

  • Like 2
  • Love 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Но не е. Беше брак по сметка. Бяхме се договорили. Направих го, за да мога да работя в Англия, без брак нямах право.

С него бяхме само приятели. Е, той се влюби в мен и стана сложно в даден момент да го отблъсквам, но се справих. До днес сме приятели.

Наистина ли си имал такова предложение? Аз от първата ми любов, защото по принцип страната в която работеше преди да се запознаем беше позволено такова нещо. Само, че нямах пълнолетие и дълга история... Чакахме да навърша такова. 

Важно е да се запазят приятелски отношения след раздяла, но лично аз мисля, че е невъзможно в повечето случаи. Така, че евала.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Скандализираш! Мислех си че само аз си спомням “Диамант”!

Ти не беше ли казал че си зодия Близнаци? Този месец трябва да имаш рожден ден. Поздрав с този хит:

 

На 14ти навършвам 75 години 🥰

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Андон, Мирела и Fyre като топ изпълнители…

spacer.png

Редно беше поне Анди да се намести там!

По-добре е от миналата година когато топ изпълнители за поне 1-2 месеца са ми били Галин и Емилия заради “Ела хабиби”

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Но не е. Беше брак по сметка. Бяхме се договорили. Направих го, за да мога да работя в Англия, без брак нямах право.

С него бяхме само приятели. Е, той се влюби в мен и стана сложно в даден момент да го отблъсквам, но се справих. До днес сме приятели.

все повече ми се издигаш в очите ❤️ не го казвам с ирония!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Наистина ли си имал такова предложение? Аз от първата ми любов, защото по принцип страната в която работеше преди да се запознаем беше позволено такова нещо. Само, че нямах пълнолетие и дълга история... Чакахме да навърша такова. 

Важно е да се запазят приятелски отношения след раздяла, но лично аз мисля, че е невъзможно в повечето случаи. Така, че евала.

Тази песен беше писана в памет на приятеля й. Помня какъв ужас беше за Тедито. Доста гадно.

 

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Аз имам късмета да хвана раждането на жанра и да съм израствал с най-старите и първи хитове до сега.

Като почнем от първите песни на Глория, Рени и т.н. Помня как се слушаха във всяко заведение като влезеш. Или на всеки събор имаше изложени касетки и дискове и се купуваха като топъл хляб и се чуваше само такава музика отвсякъде. И заради това периода в чалгата от към късните 90-те и ранните 00 са ми най-сладки.

Аз прослушах по много странен начин. Основно заради майка ми.
Като много мъничък знаех за съществуването на песни като Луда по тебе, Мъжете всичко искат и т.н., но майка ми като дете винаги ме водеше по дискотеките с нея. А и винаги сме имали гости и се слушаха такива песни на маса, само, че аз не ги харесвах. Песента която ме заинтригува беше от лято 2003 - "Обичай ме" на Анелия и тогава като я чух се влюбих в тази песен..... Вече на есен си спомням, имахме гости и пуснаха на Гергана - "Губя те бавно", забелязах, че се знаеше тази песен, на Ивана песните.. "Агресия" на Райна - тя като изпълнителка много ми хареса и така година по-късно като ме заведе в заведение което е на неин приятел и съученичка на майка ми, започнах да слушам и си пуснах Планета и всеки ден гледах, по-късно и дискове си купувахме и от там. Иначе като малък харесвах само Глория, после Анелия, Райна и накрая се стигна и до Преслава. Аз точно когато прослушах тя е дебютирала, харесвах я,но основно някъде от "Лъжа е" ми стана любимата певица.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Всяка година, в която Марче има топ хит, е златна за жанра, за мен ❤️ 

 

Тъй като тя е позлатила целия жанр с магическото си златно излъчване.

Не мога да си обясня какво толкова му харесваш на това ниско интелигентно джудже.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Всяка година, в която Марче има топ хит, е златна за жанра, за мен ❤️ 

 

Музиката е топ! Тая песен ми беше любима като я въртяха по Планета.

  • Like 1
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Тази песен беше писана в памет на приятеля й. Помня какъв ужас беше за Тедито. Доста гадно.

 

Знам.... Постнах я с тази цел..... Това е нещо с което човек трудно може да се пребори. После непрекъснато сравняваш и т.н. Директно не ми се говори, но съм споделял за тези неща и то много малко.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

На 14ти навършвам 75 години 🥰

Супер, изобщо не бих ти дал по-малко от 150. 😳 Хубаво е, че Емануелция има фенове, които са и представители на "живите-мъртви".

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Тъй като тя е позлатила целия жанр с магическото си златно излъчване.

Не мога да си обясня какво толкова му харесваш на това ниско интелигентно джудже.

същото ще кажеш и за Цурче ексПеевска.😳

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз прослушах по много странен начин. Основно заради майка ми.
Като много мъничък знаех за съществуването на песни като Луда по тебе, Мъжете всичко искат и т.н., но майка ми като дете винаги ме водеше по дискотеките с нея. А и винаги сме имали гости и се слушаха такива песни на маса, само, че аз не ги харесвах. Песента която ме заинтригува беше от лято 2003 - "Обичай ме" на Анелия и тогава като я чух се влюбих в тази песен..... Вече на есен си спомням, имахме гости и пуснаха на Гергана - "Губя те бавно", забелязах, че се знаеше тази песен, на Ивана песните.. "Агресия" на Райна - тя като изпълнителка много ми хареса и така година по-късно като ме заведе в заведение което е на неин приятел и съученичка на майка ми, започнах да слушам и си пуснах Планета и всеки ден гледах, по-късно и дискове си купувахме и от там. Иначе като малък харесвах само Глория, после Анелия, Райна и накрая се стигна и до Преслава. Аз точно когато прослушах тя е дебютирала, харесвах я,но основно някъде от "Лъжа е" ми стана любимата певица.

Мен ме мъкнеха по всякакви места и навсякъде звучеше такава музика. Някъде отиваме на гости касетки с чалга на различни певици. В нас постоянно се носеха касетки с новите песни и аз естетвено ги слушах нон-стоп. Имах няколко кутии от обувки пълни с касетки и си ги въртях постоянно. Естествено не само с поп-фолк, но това ми беше любимия жанр тогава.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Дядо ми изкара до 95, така че това не е гаранция.

Дядо ти започна да идва при мен малко след като се пенсионира. Започнахме с подмладяващи процедури, регенеративни техники, обновяване на стволови клетки, затова изкара толкова. Дядо ти ми е голям успех.

- Д-р Хинова

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Дядо ти започна да идва при мен малко след като се пенсионира. Започнахме с подмладяващи процедури, регенеративни техники, обновяване на стволови клетки, затова изкара толкова. Дядо ти ми е голям успех.

- Д-р Хинова

Мила, д-р Хинова, той работеше до 88, и го тресна горния, за да спре. Така че не знам кое пенсиониране визирате.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...