Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Че Ре де на Пресонка! ❤️ Нека е здрава, все така харизматична и следващият сингъл да е по-голям хит от "Улицата", а всеки следващ - от предходния!

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В дневния топ 100 вече има нов номер едно хит от албума - Делта форс. Както и 5 поредни дни с над 20 клипа в класацията. Тотална доминация!

Честит рожден ден Персил! Днес ли излиза дуета?

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

В дневния топ 100 вече има нов номер едно хит от албума - Делта форс. Както и 5 поредни дни с над 20 клипа в класацията. Тотална доминация!

Честит рожден ден Персил! Днес ли излиза дуета?

Ужас. Най-отвратителната песен "Делта форс" днес става втора по популярност, а най-скучната "Зиг заг" трета. В същото време бруталните "Убий ме" и "Играй" са на опашката. Толкоз то от средностатистическия чалга фен.  

  • Like 4
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Ужас. Най-отвратителната песен "Делта форс" днес става втора по популярност, а най-скучната "Зиг заг" трета. В същото време бруталните "Убий ме" и "Играй" са на опашката. Толкоз то от средностатистическия чалга фен.  

И аз не харесвам нашата "Делта форс" с изключение на отсвирите накрая :D "Зиг-заг" ми е втората любима след "Запалката". "Убий ме" и "Играй" са следващите които много ще слушам и е тъпо, че останаха в сянка.... Но тук вкусът е такъв....
Между другото освен "Зиг-заг" чух и "Па-па-па-паааа-па-паааа" на Галена. :D Харесват се този тип песни.
Неговата жена също е направила 1 М. Очаквано.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

В дневния топ 100 вече има нов номер едно хит от албума - Делта форс. Както и 5 поредни дни с над 20 клипа в класацията. Тотална доминация!

Честит рожден ден Персил! Днес ли излиза дуета?

Честит Рожден Ден на Преслава и от мен! На първо място здраве, всичко останало може да си го постигне! ❤️ 
Не е ставало дума, но дали няма да го забавят за преди концерта или по-натам? Или ще се окаже, че наистина е трио с Галена и Азис както някой намекна тук? Но и не ми се вижда логично.... Галена пусна цял албум и да не е в албума й..... Ще разберем до 18 часа със сигурност :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички песни с Галена продължава да ми харесва най-много тази. Защо изобщо се хаби с нови песни, вместо да направи една хитова видеореализация на хитово хитовия хит! 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Деса и Еклрени > хит! 

Всъщност може и друго да направят, ама се мотаят като 300тата метра вита баница с еклери, гласена за закуска. 

Макси черна рокла на голо 

и портокал гиби отдолу 

чарт чурт юрт юрт 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.06.2024 г. от 1:15, FolkEmpire каза:

 

Човека си пожелава поне един концерт в Арена Армеец. :lol2: Оставил е и незаличима следа в жанра и още първата му песен била хит. От къде такова самочувствие и защо се прави, че няма две клипирани песни преди “Само моя”? 2007г. бил стартирал вика :no2:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

От всички песни с Галена продължава да ми харесва най-много тази. Защо изобщо се хаби с нови песни, вместо да направи една хитова видеореализация на хитово хитовия хит! 

 

Ha/\u cover-ume ca Ha Moga, ma 6mo He

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...