Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Мда винаги съм се смял като го даваха :D

И аз. Албена беше много яка и си беше точно за това предаване, но за съжаление много я мразеха, а това й беше работата на жената.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

И аз. Албена беше много яка и си беше точно за това предаване, но за съжаление много я мразеха, а това й беше работата на жената.

Опитаха се да направят някакво бледо копие Папараци, но беше тотална боза.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Опитаха се да направят някакво бледо копие Папараци, но беше тотална боза.

Да, нямаше нищо общо със "Сигнално жълто" и се сменяха Венета Райкова, Свирколета Лозанова, а дали нямаше и трета?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Да, нямаше нищо общо със "Сигнално жълто" и се сменяха Венета Райкова, Свирколета Лозанова, а дали нямаше и трета?

Единственото общо беше, че само ги следяха и ги снимаха не знам дали е било с тяхно позволение, оставаше с впечатление, че е без. Коментатора беше с много противен гласец който озвучава риболовния канал F&H :D

Нямаше я иронията и надсмиването над популярните хора, които следяха. И в Сигнално жълто нямаше интервюта с тях.

Май преди Вулева и преди тя да спре, не е имало дела за клевета и подобни. Сигурно за това никой не се занимава толкова навътре с тях да ги обсъжда защото ги е страх, че няма с как да си платят исковете в съда.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Единственото общо беше, че само ги следяха и ги снимаха не знам дали е било с тяхно позволение, оставаше с впечатление, че е без. Коментатора беше с много противен гласец който озвучава риболовния канал F&H :D

Нямаше я иронията и надсмиването над популярните хора, които следяха. И в Сигнално жълто нямаше интервюта с тях.

Те до скоро май го даваха това предаване? И Преслава им е гостувала, когато я питаха за Галена.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Те до скоро май го даваха това предаване? И Преслава им е гостувала, когато я питаха за Галена.

Да не си го гледал в тубата? Не съм го виждал в ефир от 7-8 години сигурно поне.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Да не си го гледал в тубата? Не съм го виждал в ефир от 7-8 години сигурно поне.

Толкова ли изминаха? Сякаш беше вчера :D Не го ли даваха до към 2020?
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Толкова ли изминаха? Сякаш беше вчера :D Не го ли даваха до към 2020?
 

Май си прав, бях останал с впечатлението, че са спрели доста отдавна. Всъшност Папараци малко ми прилича на едно по-старо предаване Елит, което вървеше по Канал 1 с водеща хубавото Наде която в момента води сутрешния болк на БНТ.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Май си прав, бях останал с впечатлението, че са спрели доста отдавна. Всъшност Папараци малко ми прилича на едно по-старо предаване Елит, което вървеше по Канал 1 с водеща хубавото Наде която в момента води сутрешния болк на БНТ.

Сещам се за това предаване, но не си спомням за какво ставаше дума, май беше преди повече от 7-8 години спряно? 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Сещам се за това предаване, но не си спомням за какво ставаше дума, май беше преди повече от 7-8 години спряно? 
 

Да беше в ранните 2000, бях малък когато го даваха. Беше лайвстайл предаване. Интервюта по разни събития. И промотираха клипове на попаджии. Май нямаше чалга там. Тогава май попа беше доста напред и се блъскаше с чалгата.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Да беше в ранните 2000, бях малък когато го даваха. Беше лайвстайл предаване. Интервюта по разни събития. И промотираха клипове на попаджии. Май нямаше чалга там. Тогава май попа беше доста напред и се блъскаше с чалгата.

Имаше едно предаване като класация, но беше по кабелните, когато Гергана беше спечелила с "Карма" през 2007? Дали не бъркам "Елит" с това? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Имаше едно предаване като класация, но беше по кабелните, когато Гергана беше спечелила с "Карма" през 2007? Дали не бъркам "Елит" с това? :D 

А чакай май са давали и чалга :D

Ето това е част от предаването

Иначе и аз помня, че имаше някаква яка класация, ама къде беше... :D Тази по Планета я изключваме макар, че и тя си замина в гробищата :D

П.С. Представям си на тая маймунка какво й е. Да я държат затворена, и аз щях да я атакувам Цура така :D

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

А чакай май са давали и чалга :D

Ето това е част от предаването

Иначе и аз помня, че имаше някаква яка класация, ама къде беше... :D Тази по Планета я изключваме макар, че и тя си замина в гробищата :D

Остана само на Сигнал. :D 
И все пак грам не е това което беше.

SIGNAL.BG

Габриела и Селина са на първото място в попфолк класацията 50-те най... с „Мале, мале“.

Като малки следяхме на Планета, на Нов фолк и тази на Сигнал. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Остана само на Сигнал. :D 
И все пак грам не е това което беше.

SIGNAL.BG

Габриела и Селина са на първото място в попфолк класацията 50-те най... с „Мале, мале“.

Като малки следяхме на Планета, на Нов фолк и тази на Сигнал. :D 

Помня, че имаше някаква яка класация за музика по БТВ преди години ама подробности не мога да се сетя.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Помня, че имаше някаква яка класация за музика по БТВ преди години ама подробности не мога да се сетя.

Аз не мога да се сетя. Да не е тази на предаването Мармалад? Имаха класации, но не съм засичал за песни до сега?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 4 минути, DevilWish каза:

Остана само на Сигнал. :D 
И все пак грам не е това което беше.

SIGNAL.BG

Габриела и Селина са на първото място в попфолк класацията 50-те най... с „Мале, мале“.

Като малки следяхме на Планета, на Нов фолк и тази на Сигнал. :D 

Ооо да, като ходех на даскало си давах джобните за Нов Фолк, това списание ми беше супер яко, даже май имах един диск на Райна където си мислих, че пускат новия албум а то някакъв дълъг микс на DJ Jerry с песните от него :D

Ей този беше, но си го слушах като нямах още оригиналнитe на mp3 :D

 

 

  • Like 2
  • Kiss 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

  

Ооо да, като ходех на даскало си давах джобните за Нов Фолк, това списание ми беше супер яко, даже май имах един диск на Райна където си мислих, че пускат новия албум а то някакъв дълъг микс на DJ Jerry с песните от него :D

Аз много се изкефих когато пуснаха новите албуми на Алисия и Мария. Сън не ме ловеше :D От малък съм така, като искам да си купя нещо и няма спане, няма ядене и това е. В 5 сутринта пред бутката :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз много се изкефих когато пуснаха новите албуми на Алисия и Мария. Сън не ме ловеше :D От малък съм така, като искам да си купя нещо и няма спане, няма ядене и това е. В 5 сутринта пред бутката :D 

При мен това с албумите и компилациите си идваха само по пиратски път :D

Приятел на семейството си купуваше новите неща и ни ги презаписваше на касетки :D

Май имахме доста малко албуми-компилации оригинални :D

Когато отвориха за малко магазин на Пайнер в града, си бях взел някаква компилация на CD, но не помня какво имае вътре и дали изобщо съм я пускал :D

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Аз не мога да се сетя. Да не е тази на предаването Мармалад? Имаха класации, но не съм засичал за песни до сега?

Тази на Мармалад беше Радост Драганова, която беше и продуцент на това предаване същата е и на това което върви сега със Сърчаджиева.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

При мен това с албумите и компилациите си идваха само по пиратски път :D

Приятел на семейството си купуваше новите неща и ни ги презаписваше на касетки :D

Май имахме доста малко албуми-компилации оригинални :D

На мен първият диск ми беше този от турнето на Планета прима. Приятелка на мама не слушаше "чалга", но видя, че аз им се кефя и ми го подари. :D Това ми беше първия диск, след него компилацията "Парти тайм", после на Гергана албума "Както никой друг" ми бяха подарили, на Преслава "Дяволско желание" ми записваше един приятел, защото аз още нямах компютър. :D :D :D Сега си ги имам на оригинални носители, но тогава беше голяма тръпка. Аз предимно и това правех на компютъра. Сваляне на музика и филми. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

GalenaXX вече е наличен в Apple Music. Сигурно до броени минути/часове ще е и в Spotify.

Вече и във форума го имаме. Въртя го за трети път :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...