Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DevilWish каза:

На мен първият диск ми беше този от турнето на Планета прима. Приятелка на мама не слушаше "чалга", но видя, че аз им се кефя и ми го подари. :D Това ми беше първия диск, след него компилацията "Парти тайм", после на Гергана албума "Както никой друг" ми бяха подарили, на Преслава "Дяволско желание" ми записваше един приятел, защото аз още нямах компютър. :D :D :D Сега си ги имам на оригинални носители, но тогава беше голяма тръпка. Аз предимно и това правех на компютъра. Сваляне на музика и филми. :D 

Моят първи албум или по-скоро видео беше на Гло - Носталгия

После ми бяха подарили касетка на Бойка Дангова - Луда главо пияна - имах рикуест за нещо популярно, но човека който ми я подари каза, че всичко било изкупено и само това му предложили. Тогава ми беше супер непопулярно това име. После като минаха години и знаех на кого е Луда главо пияна ми стана ясно коя е :D И аз май имах някакъв диск от някакъв Prima пакет който при закупуването ти подаряваха диск с Пайнерска компилация. От там пък помня фурора как исках да отида на концерта и ме заведоха и беше супер яко изживяване. После когато се разкарвахме пред блока раздаваха някакво VCD пак с компилация свързана с Пайнер и Прима. 

Сега се замислих, това Party Time от къде ми е познато. Имаше едно момиче, което имаше сигурно всички дискове от чалгата и като ми ги показа бях уаууу и ми ги даваше на заем да ги сулшам :D Имаше албумите на Деса, Вероника. 

Като почнаха да се появяват рипове от Планета, помня че ходих да се моля на едно момиче с нет да ми запише новите там на Магда - Нямаш сърце и другите които се въртяха тогава :D 

  • Love 1
  • disgusting 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Моят първи албум или по-скоро видео беше на Гло - Носталгия

После ми бяха подарили касетка на Бойка Дангова - Луда главо пияна - имах рикуест за нещо популярно, но човека който ми я подари каза, че всичко било изкупено и само това му предложили. Тогава ми беше супер непопулярно това име. После като минаха години и знаех на кого е Луда главо пияна ми стана ясно коя е :D И аз май имах някакъв диск от някакъв Prima пакет който при закупуването ти подаряваха диск с Пайнерска компилация. От там пък помня фурора как исках да отида на концерта и ме заведоха и беше супер яко изживяване. После когато се разкарвахме пред блока раздаваха някакво VCD пак с компилация свързана с Пайнер и Прима. 

Сега се замислих, това Party Time от къде ми е познато. Имаше едно момиче, което имаше сигурно всички дискове от чалгата и като ми ги показа бях уаууу и ми ги даваше на заем да ги сулшам :D

И аз имах приятелка която ми даваше да слушам песни. Спомням си за песен на някаква Аделина - Безумно влюбена? :D 
Не знам какъв е бил случаят с примата, но тя беше възмутена от тази компилация, а пък аз толкова й се зарадвах. :D 
В това Парти тайм дори Тоти има потенциален хит, че даже и Нелина ама така и не си снимаха песните, а ги представиха на някакво пролетно парти. Иначе имаха шансове тогава с тях:

+ Нелина - Не пипай. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

И аз имах приятелка която ми даваше да слушам песни. Спомням си за песен на някаква Аделина - Безумно влюбена? :D 
Не знам какъв е бил случаят с примата, но тя беше възмутена от тази компилация, а пък аз толкова й се зарадвах. :D 
В това Парти тайм дори Тоти има потенциален хит, че даже и Нелина ама така и не си снимаха песните, а ги представиха на някакво пролетно парти. Иначе имаха шансове тогава с тях:

+ Нелина - Не пипай. 

Тази на Аделина ми е позната в припева, но явно не съм я чувал многократно. 

Тази на Дрискотя съм я изпуснал.

Иначе тогава имаше песни без клипове, които бяха хитове. Аз за това повече предпочитам да слушам музиката пред това да слушам и гледам клипа. Въпреки, че е различно с клипа.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Тази на Аделина ми е позната в припева, но явно не съм я чувал многократно. 

Тази на Дрискотя съм я изпуснал.

Иначе тогава имаше песни без клипове, които бяха хитове. Аз за това повече предпочитам да слушам музиката пред това да слушам и гледам клипа. Въпреки, че е различно с клипа.

Да, нямаше как в един албум тогава да снимаш клип на всичко. Но примерно пускаш с една позната песен и 9 нови. Спомням си на Гергана "Както никой друг" и 10-тте песни бяха нови като й бяха пуснали два клипа на "Боли". И ако не се лъжа тогава продуцентите решаваха какво да снимат? 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Да, нямаше как в един албум тогава да снимаш клип на всичко. Но примерно пускаш с една позната песен и 9 нови. Спомням си на Гергана "Както никой друг" и 10-тте песни бяха нови като й бяха пуснали два клипа на "Боли". И ако не се лъжа тогава продуцентите решаваха какво да снимат? 

Тони Дачева го е правила това с клипирането на всички песни, но е било като ТВ версия но с различни тоалети :D

О, да, Гергана като пуснеше нещо ново и бяхме уау.

Сега се замислих, тогава Токича май е било сегашния Пашев :D Виждам прилики в тях двамата.

Ей тази песен като я пусна и още ме кефи

 

  • Like 1
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Тони Дачева го е правила това с клипирането на всички песни, но е било като ТВ версия но с различни тоалети :D

О, да, Гергана като пуснеше нещо ново и бяхме уау.

Сега се замислих, тогава Токича май е било сегашния Пашев :D Виждам прилики в тях двамата.

Ей тази песен като я пусна и още ме кефи

 

На мен това ми е любимата нейна песен, даже се чудих защо вместо "Боли" направо нея не й бяха снимали първо.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

На мен това ми е любимата нейна песен, даже се чудих защо вместо "Боли" направо нея не й бяха снимали първо.

И защо имам спомени, че имаше клип потен клип, но не го откривам. Беше с един златен сутиен и бомбите и се друсаха яко :D

А, ето го бе

 

И другата яка нейна песен

 

  • Love 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

И защо имам спомени, че имаше клип потен клип, но не го откривам. Беше с един златен сутиен и бомбите и се друсаха яко :D

А, ето го бе

 

И другата яка нейна песен

 

Един от любимите ми клипове. Много беше як "Последна вечер". Тогава клип мисля, че спечели обаче "Сериен лъжец" на Вероника. И двата клипа бяха супер силни.
ССНН много ме кефи също :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Един от любимите ми клипове. Много беше як "Последна вечер". Тогава клип мисля, че спечели обаче "Сериен лъжец" на Вероника. И двата клипа бяха супер силни.
ССНН много ме кефи също :D 

А този с това розовото. Май като излезе тази песен бях влюбен в някакво момиче и Гергана ми напомняше на нея и ми става едно хубаво като я слушам :D

 

  • Love 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

А този с това розовото 

 

Това беше голям хит :D За времето си супер як и свеж клип. Клиповете й бяха много добри, както и песните в първите три албума. ❤️ До "Може би, точно ти" държеше добро ниво.

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Това беше голям хит :D За времето си супер як и свеж клип. Клиповете й бяха много добри, както и песните в първите три албума. ❤️ До "Може би, точно ти" държеше добро ниво.

Този също ми беше готин заедно с песента

Помня как чаках да ми пуснат песните, които излизаха и бяха актуалните. Голям кеф беше. Не е като сега да цъкнеш в тубата и веднага да ти тръгне :D 

  • Love 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз харесвам много и тази ❤️ 

 

Сега като ги слушам тия песни пак, осъзнавам, че въобще не си приличат. Токича е правил различни неща.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Сега като ги слушам тия песни пак, осъзнавам, че въобще не си приличат. Токича е правил различни неща.

Да и много по-добри от това което ни се предлага сега.
Иначе за промо клиповете и аз ги очаквах с интерес, а когато не знаеш какво ново ще пусне и няма интернет е супер интересно :D Тогава идея си нямах, че може да се излива такъв хейт. :D 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Да и много по-добри от това което ни се предлага сега.
Иначе за промо клиповете и аз ги очаквах с интерес, а когато не знаеш какво ново ще пусне и няма интернет е супер интересно :D Тогава идея си нямах, че може да се излива такъв хейт. :D 

И не само промо клиповете. А и тези, които вече почват да се налагат и искаш да ги слушаш пак и пак. При мен положението беше комп без нет :D Нета не беше толкова популярен и разпространен. И се ходеше до някой от квартала или роднина с нет да ти запише новите неща, но докато го нацелиш и ако е свободен се минаваше бая време :D 

Помня че като ходихме в игралните зали само аз си пусках от всички час за нет, и си дърпах песни и ги слушах там :D Май беше от free.bol.bg някакъв free server :D После дойде и data.bg.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DanielPiliov каза:

Айде честито🥳

 

CAD5A199-CDAF-4C4D-AFD8-45463369A1CF.jpeg

Качен като Various Artists. Елементарни работи, не стига, че една седмица чакаме да го слушаме нормално, накрая дори не могат да го качат като хората.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

И не само промо клиповете. А и тези, които вече почват да се налагат и искаш да ги слушаш пак и пак. При мен положението беше комп без нет :D Нета не беше толкова популярен и разпространен. И се ходеше до някой от квартала или роднина с нет да ти запише новите неща, но докато го нацелиш и ако е свободен се минаваше бая време :D 

Аз следях Планета :D Може би година след като започнах да слушам научих и за фен :D В началото ми беше интересно как се прехвърлят песните от диск на аудио касетКа :D В началото една приятелка ми показваше как го прави, но тогава компютърът й беше с малко място и не можеше да тегли всичко :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз следях Планета :D Може би година след като започнах да слушам научих и за фен :D В началото ми беше интересно как се прехвърлят песните от диск на аудио касетКа :D В началото една приятелка ми показваше как го прави, но тогава компютърът й беше с малко място и не можеше да тегли всичко :D 

Най-лесно ставаше с хубава уредба която имаше диск и касетофон с опция запис, пускаш записа на касетофона и пускаш диска да върви. После чакаш като свърши еднаста страна обръщаш и пак пускаш диска след пускане на запис копчето за касетката :D 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Най-лесно ставаше с хубава уредба която имаше диск и касетофон с опция запис, пускаш записа на касетофона и пускаш диска да върви. После чакаш като свърши еднаста страна обръщаш и пак пускаш диска след пускане на запис копчето за касетката :D 

Тогава тя записваше от касетофон с дискове и касетКи. :D 
Никога не съм имал уредба. Направо DVD с колони :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Тогава тя записваше от касетофон с дискове и касетКи. :D 
Никога не съм имал уредба. Направо DVD с колони :D 

Тоест от уредбата записва на компа на mp3ки?

То и аз нямах уредба. Имал съм фр с такива.

Аз бях с няколко усилвателя и големи колони с които дразнех бабките комшиики и ми се канеха все че ще кажат на нашите ама нищо не казваха хахаха.

Първо на касетофон се вържех после от 2000та на компа само :D Даже май и някакъв грамофон имах.

И баладите, когато бяха топ

 

  • Like 1
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Тоест от уредбата записва на компа на mp3ки?

То и аз нямах уредба. Имал съм фр с такива.

Аз бях с няколко усилвателя и големи колони с които дразнех бабките комшиики и ми се канеха все че ще кажат на нашите ама нищо не казваха хахаха.

Първо на касетофон се вържех после от 2000та на компа само :D Даже май и някакъв грамофон имах.

И баладите, когато бяха топ

 

Тази песен беше голям хит. ❤️
Не, сваляше си песните, записва ги на диск и от касетофона прехвърля на касета. :D 
Аз постоянно съм със силна музика, но си имам конкуренция. Тук обичаме да озвучаваме входа. :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Не знам какво е казала Карлеуша за Жалка, но съм съгласен.. :D 

Чела е форума. Писала е, че си най-големия фен на Галена. Сутрин, обед, вечер пиеш Галеналгин. 💊

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...