Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, DevilWish каза:

Тази песен беше голям хит. ❤️
Не, сваляше си песните, записва ги на диск и от касетофона прехвърля на касета. :D 
Аз постоянно съм със силна музика, но си имам конкуренция. Тук обичаме да озвучаваме входа. :D 

Аз сменям от слушалки, които звучат като от онези яките стари уредби с бас и всичко до сравнително силни колони, които дънят яко бас и всички останали честоти не се оплаквам за сега :D

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, FolkEmpire каза:

Аз сменям от слушалки, които звучат като от онези яките стари уредби с бас и всичко до сравнително силни колони, които дънят яко бас и всички останали честоти не се оплаквам за сега :D

И аз съм така :D До 12 на колони, сега минах на слушалки :D :D :D 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде тая песен ме зариби :D Въпреки гадните Treble на Ганев, които звучат като смъкнати на ниска компресия - звучат кофти тия високи които свистят, мислех си, че е от кофти записани вокали, но като махнах вокалите и се разбра, че е от инструментала.

 

 

  • Like 2
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Айде тая песен ме зариби :D Въпреки гадните Treble на Ганев, които звучат като смъкнати на ниска компресия - звучат кофти тия високи които свистят, мислех си, че е от кофти записани вокали, но като махнах вокалите и се разбра, че е от инструментала.

 

 

На мен много ми харесва и не разбирам защо остана в сянка така. Албума го въртях три пъти тая вечер :D Иначе тая на слушалки е много яка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И аз съм така :D До 12 на колони, сега минах на слушалки :D :D :D 

 

То не беше ли до 22 или 23 по закон :D

Бях надувал с предните ми умрели колонки в 14 и нещо и като дойде тъпата комшиика да ми реве преди време, как се чувало ама било 14ч. :D И виж сега като им надувам с новите две колони големи как дрънчи навсякъде никой не идва, но само след 16ч и до 14ч :D Май веднъж някой ми свирна от терасата ама може да ми се е сторило нещо :D 

 

Тези на Мьдьо още не мога да ги възприема като сериозни изпълнителки. Малко са ми като някакви треторазрядни неизвестници :D 

Пашевите са ми на 1-во място от отделилите се групички от Пайнер, Алфа също са ми леко бозави.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

На мен много ми харесва и не разбирам защо остана в сянка така. Албума го въртях три пъти тая вечер :D Иначе тая на слушалки е много яка.

За това никога не се съобразявам с това "кое е най-слушано". Защото нещата, които ме грабват са съвсем такива, които не влизат в трендове почти или не са кой зна еколко топа на топа.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

То не беше ли до 22 или 23 по закон :D

Бях надувал с предните ми умрели колонки в 14 и нещо и като дойде тъпата комшиика да ми реве преди време, как се чувало ама било 14ч. :D И виж сега като им надувам с новите две колони големи как дрънчи навсякъде никой не идва, но само след 16ч и до 14ч :D Май веднъж някой ми свирна от терасата ама може да ми се е сторило нещо :D 

 

Тези на Мьдьо още не мога да ги възприема като сериозни изпълнителки. Малко са ми като някакви треторазрядни неизвестници :D 

Пашевите са ми на 1-во място от отделилите се групички от Пайнер, Алфа също са ми леко бозави.

До 22, но понякога си правим изключения. :D 
Да, по закон от 14 до 16 също. Не разбирам? Кой спи по обяд? :D Това трябва да са егати скучните и отегчителни хора. Не сме в детската градина.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой помни ли тази песен на Миро. Звучеше доста добре. Сега като си я пуснах и звука е потрес заради Цоцко :D

Този гаден boost-нат бас и пръщящ микрофон - ефекта индийска музика много дразни. И разваля целия кеф.

 

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

За това никога не се съобразявам с това "кое е най-слушано". Защото нещата, които ме грабват са съвсем такива, които не влизат в трендове почти или не са кой зна еколко топа на топа.

При 10 нови песни и клипове е малко трудно да влезнат повече от 2-3 даже. Аз днес повечето ги чух за втори път с изключение на "Запалката" и "Зиг-заг". 
Аз често ги улучвам, но понякога и слушам неща на които никой не се кефи като това например: :D 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

До 22, но понякога си правим изключения. :D 
Да, по закон от 14 до 16 също. Не разбирам? Кой спи по обяд? :D Това трябва да са егати скучните и отегчителни хора. Не сме в детската градина.

 

Понеже имало бебе и заради това дойде тая тогава. Там някаква си носи бебето при майка си от време на време и зимата го чувам как вряка бляя бляяя :D Или ги чувам като почнат да говорят, викам ей ся ви и им надувам музиката яката хахаха :D Или някой като почне да ми прави ремонти, което е супер често около мен, все едно има тоя работилница :D Даже съм чувал след 1ч някакви тракания тропания :D И тия бабички си мислят че от мен идва тоя шум и едната е някаква ненормална и идва да лопа по вратата и да вика че щяла да вика 112 хахаха :D

А за след 23ч, съм надувал с усилвател и старите големи колони когато правих парти и един идва и ми вика айде по тихично късно е вече :D

Иначе за обедния час предполагам се отнася за бебета или малки деца, които спят. Когато бяхме в детската градина, ни караха да спим на обяд и ако не ни се спеше ни се караха яката :D И си шушукахме под чаршафите :D

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Понеже имало бебе и заради това дойде тая тогава. Там някаква си носи бебето при майка си от време на време и зимата го чувам как вряка бляя бляяя :D Или ги чувам като почнат да говорят, викам ей ся ви и им надувам музиката яката хахаха :D Или някой като почне да ми прави ремонти, което е супер често около мен, все едно има тоя работилница :D Даже съм чувал след 1ч някакви тракания тропания :D И тия бабички си мислят че от мен идва тоя шум и едната е някаква ненормална и идва да лопа по вратата и да вика че щяла да вика 112 хахаха :D

Когато правят ремонт не се съобразяват с часове много често, но на мен не ми пука особено. :D 
Оня ден в 3 вечерта чувах някакви чукания по стени и странни неща ама си помислих, че е заради нещо друго.

При нас си обичаме музика от едно време ама във входа нямаме много такива възрастни хора :D Обикновено те не си падат по музика, но сега като се сетя дядо ми си слушаше Николина Чакардъкова почти денонощно. :D Не можеше без музика, то и аз съм същия. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

При 10 нови песни и клипове е малко трудно да влезнат повече от 2-3 даже. Аз днес повечето ги чух за втори път с изключение на "Запалката" и "Зиг-заг". 
Аз често ги улучвам, но понякога и слушам неща на които никой не се кефи като това например: :D 

 

В последно време, нищо не ме грабва от първия път. Но като чуя нещо няколко пъти и почвам да се ориентирам, кое ми х аресва и дали става. Преди това, което ми харесваше още като го чуя от първия път ме грабваше, а сега или ще ми напомня за някоя стара песен или нещо в музиката няма да ми хареса. Но след няколко слушания нещата се променят.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Когато правят ремонт не се съобразяват с часове много често, но на мен не ми пука особено. :D 
Оня ден в 3 вечерта чувах някакви чукания по стени и странни неща ама си помислих, че е заради нещо друго.

При нас си обичаме музика от едно време ама във входа нямаме много такива възрастни хора :D Обикновено те не си падат по музика, но сега като се сетя дядо ми си слушаше Николина Чакардъкова почти денонощно. :D Не можеше без музика, то и аз съм същия. :D 

Определено не се съобразяват. Аз за това викам, тия що не крякат когато има ремонт, а се оплакват от нещо толкова хубаво като музиката :D Щото едно е да се събудиш внезапно в 8ч. сутринта, като стресирана кокошка от супер силната бургия, която все едно е до теб, друго е да усещаш плавни вибрации по стените :D

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

В последно време, нищо не ме грабва от първия път. Но като чуя нещо няколко пъти и почвам да се ориентирам, кое ми х аресва и дали става. Преди това, което ми харесваше още като го чуя от първия път ме грабваше, а сега или ще ми напомня за някоя стара песен или нещо в музиката няма да ми хареса. Но след няколко слушания нещата се променят.

При мен последния такъв случай е "От любов" на Галин и Десита. В началото нещо не ме грабна, но след няколко слушания започнах да я харесвам. Но има примерно песни които ги чуя 1-2 пъти и вече са ми омръзнали. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Определено не се съобразяват. Аз за това викам, тия що не крякат когато има ремонт, а се оплакват от нещо толкова хубаво като музиката :D Щото едно е да се събудиш внезапно като стресирана кокошка от супер силната бургия, която все едно е до теб, друго е да усещаш плавни вибрации по стените :D

Защото са бурсуци общо-взето. :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

При мен последния такъв случай е "От любов" на Галин и Десита. В началото нещо не ме грабна, но след няколко слушания започнах да я харесвам. Но има примерно песни които ги чуя 1-2 пъти и вече са ми омръзнали. 

О да, Дале бейби е яка. Като изключим гадния глас на Галин заедно с гадния бас на Асенов който пак е един супер смотано надут.

Песните в които участва Галин избягвам да ги слушам заради противния му глас или превъртам.

  • Like 2
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

О да, Дале бейби е яка. Като изключим гадния глас на Галин заедно с гадния бас на Асенов който пак е един супер смотано надут.

Ми амор също ми хареса, но мисля, че най-много слушам това:

Галин голям номер е извъртял на Галя.... Сигурно и нейната версия щеше да е на добро ниво.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ми амор също ми хареса, но мисля, че най-много слушам това:

Галин голям номер е извъртял на Галя.... Сигурно и нейната версия щеше да е на добро ниво.

Мдам, тези двете песни имат потенциал. Особено Рак и цак.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Мдам, тези двете песни имат потенциал.

Даже за момента мисля, че "Мой си мерак" е най-големия хит за годината.... поне към този момент.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Даже за момента мисля, че "Мой си мерак" е най-големия хит за годината.... поне към този момент.

Абсолютно, за Алфите мисля, че да, но хита за годината още е рано  да се определи.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Абсолютно, за Алфите мисля, че да, но хита за годината още е рано мисля да се определи.

Да, много е рано на този етап. Често излизат през есента. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FolkEmpire каза:

Единственото общо беше, че само ги следяха и ги снимаха не знам дали е било с тяхно позволение, оставаше с впечатление, че е без. Коментатора беше с много противен гласец който озвучава риболовния канал F&H :D

Нямаше я иронията и надсмиването над популярните хора, които следяха. И в Сигнално жълто нямаше интервюта с тях.

Май преди Вулева и преди тя да спре, не е имало дела за клевета и подобни. Сигурно за това никой не се занимава толкова навътре с тях да ги обсъжда защото ги е страх, че няма с как да си платят исковете в съда.

uMa6e, Haū-4ecmo c Mumio nu6moBa u Ca6ka BaceBa

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...