Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Мен ме мъкнеха по всякакви места и навсякъде звучеше такава музика. Някъде отиваме на гости касетки с чалга на различни певици. В нас постоянно се носеха касетки с новите песни и аз естетвено ги слушах нон-стоп. Имах няколко кутии от обувки пълни с касетки и си ги въртях постоянно. Естествено не само с поп-фолк, но това ми беше любимия жанр тогава.

Ами да. Тогава родителите ни, приятели, кръстници и т.н. много харесваха такива песни. Имаше сериозна аудитория. Но сега нещата са много по-различни. Няма как да не ми остане носталгията, защото съм сантиментален и имам страхотни спомени на тази песни дали от близки, дали от приятели... слушали сме и сме я харесвали тази музика.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Теб умствено вече те няма.

Интересно тогава как мога пиша, да се изразявам, да употребявам правилно препинателни знаци. Радвам се, че мнението не е меродавно. Можеш да се самоизчукаш с него.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Знам.... Постнах я с тази цел..... Това е нещо с което човек трудно може да се пребори. После непрекъснато сравняваш и т.н. Директно не ми се говори, но съм споделял за тези неща и то много малко.

Беше ми странно как от скромно момиче, което изпълняваше песни с глас, започна рязко да се прави на нахакана и да се държи непристойно. Май от нея после тръгна модата всички да са нахакани.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Интересно тогава как мога пиша, да се изразявам, да употребявам правилно препинателни знаци. Радвам се, че мнението не е меродавно. Можеш да се самоизчукаш с него.

Писанията ти за извънземни и "доктор Хинова" не са особен признак за активна мозъчна дейност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Беше ми странно как от скромно момиче, което изпълняваше песни с глас, започна рязко да се прави на нахакана и да се държи непристойно. Май от нея после тръгна модата всички да са нахакани.

Основно Теди не мисля, че е причина да се правят на нахакани. Андреа създаде един определен имидж в поп-фолка по-скоро.... или аз имах такива наблюдения. Гергана също беше бум за времето си.
И аз я харесвах, беше скромна и добре изглеждаше без тази уста.... От дебюта си ми хареса, но не и в последните 2 години. Може би това, което е преживяла - отдавам го на това.... Все пак, тя си знае какво й е било. Но да, след 2021 година започна да ми издиша.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Основно Теди не мисля, че е причина да се правят на нахакани. Андреа създаде един определен имидж в поп-фолка по-скоро.... или аз имах такива наблюдения. Гергана също беше бум за времето си.
И аз я харесвах, беше скромна и добре изглеждаше без тази уста.... От дебюта си ми хареса, но не и в последните 2 години. Може би това, което е преживяла - отдавам го на това.... Все пак, тя си знае какво й е било. Но да, след 2021 година започна да ми издиша.

О да Гергана когато пусна Губя те бавно и направо се влюбихме в нея тогава когато я гледахме с приятелчетата от квартала :D Наистина беше голям фурор. И тия гърди... пфф

image.png.6c16150f604b24c83a22fe84d26004f2.png

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Писанията ти за извънземни и "доктор Хинова" не са особен признак за активна мозъчна дейност.

Извънземните съществуват, само нашата галактика Млечен път има няколко милиарда звезди като Слънцето, пространството, в което живеем е колосално голямо и в него има живот, различен от този на хората. Това, че твоите интереси не стигат по-далеч от Емануела говори за твоето умствено развитие.

Д-р Хинова е просто шега, на която се смеем няколко форумци. Не очаквам да кажеш нещо хубаво за нея, завистлива твар.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

О да Гергана когато пусна Губя те бавно и направо се влюбихме в нея тогава когато я гледахме с приятелчетата от квартала :D Наистина беше голям фурор. И тия гърди...

То само за нея се говореше. В "Сигнално жълто" я бяха оплюли, че копира Кристина Агилера. Имаше сравнения.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Извънземните съществуват, само нашата галактика Млечен път има няколко милиарда звезди като Слънцето, пространството, в което живеем е колосално голямо и в него има живот, различен от този на хората. Това, че твоите интереси не стигат по-далеч от Емануела говори за твоето умствено развитие.

Д-р Хинова е просто шега, на която се смеем няколко форумци. Не очаквам да кажеш нещо хубаво за нея, завистлива твар.

Завист е последното нещо което ми идва на ума 😭😭😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

То само за нея се говореше. В "Сигнално жълто" я бяха оплюли, че копира Кристина Агилера. Имаше сравнения.

Тогава въобще не съм се замислял за това. Но сега като се замисля наистина има прилика.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Тогава въобще не съм се замислял за това. Но сега като се замисля наистина има прилика.

Да, даваха клипът им с Рики Мартин и аз тогава се сетих за нея. Може би е било търсен ефект, но пък си беше успешен. Тогава не знам обсъждало ли се е това..... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

5:47 Тотка в подготовка за сране

Когато се опитваше да копира Гергана, но с черна Барби коса.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Кама и Анелия на една сцена за първи път от години

IMG-4904.jpg

И двете бити карти зад тях. ❤️ Сокът Борис Дали и Името Илиян.
Ана и Кама са с вечни хитове ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

И двете бити карти зад тях. ❤️ Сокът Борис Дали и Името Илиян.
Ана и Кама са с вечни хитове ❤️ 

Искам Ана да тръгне да говори и да изплеска някой бисер за войната на Пайнера и Камс Продакшън ♥️

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Искам Ана да тръгне да говори и да изплеска някой бисер за войната на Пайнера и Камс Продакшън ♥️

Като нищо ще се изкаже неподготвена. :D 

  • Like 4
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Анелия: Камче, господин Димитров дава ли ти да ги пееш тия песни? Хъхъ

Спомням си, когато на едно участие се беше появила пияна и казваше, че всъщност е била болна. 
И се чува: "Поздрав за Господина със ш-ш-ш-ш-ш-шапчицата" :D :D :D Едно време беше качено във vbox, голям смях беше. :D 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, време е и за "ЛАК ЗА НОКТИ"!!!
image.png.d80eea855409973337bbcd841171f00a.png

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

4:59 НЕ МОГААА :D :D :D

 

Това ми беше любимото предаване. :D Много искам пак да се завърнат. Сега има още повече за какво да се плюе и ще са прави. :D Ама те са започнали пак да го качват?

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...